nasiona marihuany

piz*a jak h*j i Kategoria "A"

Wyszukiwarka Forumowa:
S

Sałat

Guest
Na podstawie art. 32 ust. 5 ustawy z dnia 21 listopada 1967r. o powszechnym obowiązku obrony Rzeczypospolitej Polskiej ...
Miałem się stawić dn. 24.03.06 na al. wojska polskiego 43
Wpadłem tam zobaczyłem 20+ chłopa i myśle sobie ...no to se posiedze.
Wzywają mnie do pisarzy i koleś do mnie: Czy chcesz być nurkiem? a Ja NIE, Czy chcesz służyć poza granicami kraju? a Ja TAK w Afganistanie :D
W szatni przed wizytą u lekarza spaliłem kanke i myśle sobie no bedzie kategoria "D" może "E" a lekarz do mnie [...] Biorąc pod uwagę blizny (prawa i lewa dłoń), tatuaż (lewa łydka tekst: HWDP) wadę wzroku, otrzymuje pan kategorię "A"
ku**a W SZOKU BYŁEM MYŚLAŁEM ŻE JAK PUJDE SKUTY TO DOSTANE JAKĄŚ INNA ALE NIE ku**a A, CI LEKARZE SĄ POPIE****ENI, W MIĘDZY CZASIE CZEKAJĄC NA KSIĄRZECZKĘ WOJSKOWĄ WYSZEDŁEM I PIE****NEŁEM SOBIE WIADERKO.
POSZEDŁEM DO KANCIAPY GDZIE CZEKALI WSZYSCY NA KASIĄŻECZKI, I ku**a ZASONŁEM BO MI SIE JUŻ NUDZIŁO.
 
R

Rider

Guest
hehe, widac jak bardzo potrzeba im zolniezy, nawet nie patrza kogo przyjmuja, szkoda ze tacy jak my ida na piewrwsza linie... ;]

[ Dodano: 2006-03-27, 16:10 ]
sprubujcie sobie wyobrazic ze jestescie na wojnie, trzymacie karabin maszynowy, snajperke, bazuke i napie****acie we wroga przyjmiijmy ze w ruskow. Ja jak bym mial isc na wojne to ku**a zabral bym tone palenia i wszystkich zbakal nawt wrogow, bysmy se odpuscili wzajemne tepienie, a wnocy jak juz wszystcy pojda spac podetne im gardla i zostane bohaterem narodowym, krzyze, oredery i inne pie****y, jak aleksander wielki, zeznicy zadza ale pewnie po fakcie by mnie za zbrodniaza wojennego wzieli, czlowiek sie od sredniowiecza za***iscie zmienil, evolulowal, bo kedys zeznikow uwazano za bohaterow. Tym ostatnim byl stalin, ruscy opuznieni w rozwoju !

zdutyyyy.
 

SMIESZNY1

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 19, 2006
Postów
519
Buchów
0
No stary prze.....Jednym słowem. Współczuje. Ale mój ziom poszedł do woja przeszło miech temu i codziennie albo jest skuty albo na***any. Z tego wsyzstkiego to mu sie coś poj.... bo chce zostać na stałe!!! To stary pal dużo i nie daj sie. Słyszałem że po skuciu fajne akcje są na poligonie albo na sprzątaniu ;) :D
 
S

Sałat

Guest
No niestety tak jest idzie ziomal do woja i chce tam zostać.:(
Mój kumpel też zostaje w wojsku bo mu rodzice po głowie jadą :(
Życie Jest Kurewskie
A z drugiej strony to takie jazdy gdzieś na poligonie czy w jakims innym miejscu są za***iste ..:D jak sie dorwie karabin do ręki i zapie****a po poligonie :p
 

MiM

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 18, 2006
Postów
880
Buchów
1
OOo widzie że grasz w tibie :D
 

lee_knox

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 26, 2006
Postów
2,186
Buchów
6
Dobry sposób żeby nie iść do wojaska to powiedzię , że jest się narkomanem i tyle.
Ale w wojsku nie jest tal żle ,, jak wtrafisz na dobrą ekipe'' ale takie z***... życie.
 
S

Sałat

Guest
[glow=green:791d3dbbd4]Kiedyś grałem w Tibie ale teraz wole palić :p
Mi sie nie śpieszy do woja, ja wole w cywlu melanże z kumplami,
to wiadome że za dobrym melanżem stane to sie wie :)[/glow:791d3dbbd4]
 

Shogo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2006
Postów
1,140
Buchów
1
sprubujcie sobie wyobrazic ze jestescie na wojnie, trzymacie karabin maszynowy, snajperke, bazuke i napier**** we wroga przyjmiijmy ze w ruskow. Ja jak bym mial isc na wojne to k****** zabral bym tone palenia i wszystkich zbakal nawt wrogow, bysmy se odpuscili wzajemne tepienie, a wnocy jak juz wszystcy pojda spac podetne im gardla i zostane bohaterem narodowym, krzyze, oredery i inne pierd****, jak aleksander wielki, zeznicy zadza ale pewnie po fakcie by mnie za zbrodniaza wojennego wzieli, czlowiek sie od sredniowiecza za***iscie zmienil, evolulowal, bo kedys zeznikow uwazano za bohaterow. Tym ostatnim byl stalin, ruscy opuznieni w rozwoju !

zdutyyyy.

zem z krzesla spadl xD
 

Radzio

Active member
Rejestracja
Mar 27, 2006
Postów
27
Buchów
0
mnie pie****i wojo i tak niepujde. Bo jak bym poszedł to wysłali mnie bo gdzieś i bym musiał ludzi zabijać dla kawałka ziemi BENDE DEZERTEREM
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Do Afganistanu pojechałby szczęśliwy i pełen nadzieji.
 

Komar_THC

Well-known member
Rejestracja
Sty 18, 2006
Postów
119
Buchów
0
Jak nie chcesz bardzo iść do trepa to mozesz zamienić na służbe zastepsza, np strarz pożarna,pogotowie... Qrwa teraz nie problem dostać ,,D" mówisz że jesteś gejem albo nakomanem. Albo dałna udajesz jakiegos :p Znam kolesia który miał taka akcie na komisi:
koleska stoi prze wadze i mówi: ,,zdejmować skarpetki i na wage" on zdją skarpetki i je połozył na wage <Lol> dosatł ,,E'' albo inny ziomek jak go zapytali o zaitersowania to powiedział,,robienie blinów ". Eeee, chujna w tym afganistanie, za***ista kara jest za cpanie.
Lesza Jamajka :farao:
 

Dzasta

Well-known member
Rejestracja
Mar 13, 2006
Postów
186
Buchów
1
Dobrze ze my kobiety nie mamy takich problemów z wojskiem :queen:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół