nasiona marihuany

piz*a

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.
H

haszyszekk

Guest
ByczekRaHRaH, jak nie masz nic do powiedzenia na temat lizania rowa d:)-|-C|8, to nie rób offtopa :pr:
 
R

Rider

Guest
Przynajmniej od podtrzymuje mnie na duchu ze jest na tym forum ktos inteligentny a nie tylko same kiepy. :sunny:
 
R

Rider

Guest
urban napisał:
Przynajmniej od podtrzymuje mnie na duchu ze jest na tym forum ktos inteligentny a nie tylko same kiepy.
Ty własnie zaliczas sie do tej drugiej grupy.
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
ByczekRaHRaH napisał:
wydzielone kłotnie -ohh jak ja to lubie ! "Urban" zgodzee się z tobą ja też pier******** "Sleje" z zawodówki ktry teraz leży i kwiczy bo nie moze znaleść roboty

Ja piszę fakty, wnioski, a ty nic nie warte bzdury. Nawet nie śmieszne, nie spełniające swojego celu. Kto się zaśmiał ?

szukanie kolesi z "os.Centrum w Krakowie" nic ci nie da człowieku jak chcesz TAK bardzo robić te pały

j/w i gdybyś chociaż wiedział po co.

Strzeż się dziwnych listów o twej osobie, do rodziców.

Teraz "Sleja" jakbedziesz chcial wjechać MI na ambicjie to postraj sie lepiej czlowieku ! i pojedz mnie tak zebym opuscił głowe i >>--------------> w toalecie sie schował ! Acha jeszcze jedno zeby potem nikt mi nie mówił ze to ja zaczynam do chu* !!! :cat: :cat:

Opuszczasz głowę po tekstach z przedszkola ? Mam odpalić bluzgatora, to się popłaczesz?

ok nie mam nic do powiedzenia na temat lizania rowa więc bede leciał ! URBAN ja tez nic nie mam do sleji ale ja poprostu lubie staczać "battle" jest wtedy smiesznie , wy jeszcze mnie na tyle nie znacie ale ja robie to nawet z najlepszymi ziomkami z paraffffffffffffiiiiiiiiiiii i jedziemy sie zawsze słownie , o jeszcze lubimy sobie nawzajem sprzedawać liscie , tuby na ryj tylko online nie potrafie tego robic tak to bysmy sie pier**** po przyjacielsku !

Ani śmieszne, ani prawdziwe. Dres w czystej postaci, poprostu !
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
ByczekRaHRaH napisał:
MYlisz sie człowieku bo nie jestem dresem dresów sie u nas napier**** ! i k****** niegdy wiecej nie mów tak do mnie bo jakbysmy sie kiedys spodkali to kosa w plecy i smierć za kogo ty sie uwazasz pizdo w zyciu jż poznalem wielu taki fra*** , jak ty . Ja w wieku 18 lat musiałem zyć na własną ręke i walczyc o swoje ale chu* co ci bede mówil i tak nie zrozumniesz co to znaczy ! wymoczku !!!!! zapraszam do MNIE ! czekam

Dziwne, że Ciebie nie leją, bo piszesz zupełnie jak oni.
Podaj adres, to przyjadę, chętnie.
Pewnie nie skończyłeś szkoły średniej i od 18 musiałeś radzić sobie sam. Smutne.

Straszysz mnie listami człowiek ?? ze do mamy . a masz adres do mojej mamusi ? oj slejeczku nie masz bo mojej matuli nie ma w polsce hah więc mozesz sobie pisac !

Taka oczywista wskazówka, ale na twój mały intelekcik zbyt trudna.
To do taty, bo jak na kogoś dorosłego zachowujesz się jak szczyl, a twoje "teksty" są na poziomie przedszkola, co muszę powtórzyć.

Idz wycałuj swojej mamuśki stopy , i podziekuj ładnie za to ze ci płaci za internet , bo cos czuje ze taki z ciebie cwaniaczek ale tylko przez internet ! hahahahahhah

Przyjedź i wbij mi kosę. Był tutaj taki jeden, od tego. LOL.
 
H

haszyszekk

Guest
Pełno tu gówniarstwa... mieli juz mnie wziąć w bagażnik z łopatą do wołomina, wbić kose w mozg przez du*e ( :sunny: ), podać moj adres psom (!!!), zgwałcic moją rodzine (z psem włącznie) i tak dalej...
a to wszystko to tylko zdesperowane dzieci szukające miłości rodziców, którzy ich zostawili na śmietniku :pr: wielkie ekipy. 2m kosy, koneksje, perwersje a tak naprawde durny szczyl sam nap** sprzed monitora...
Nie wiem czy tpo bardziej smieszne czt żałosne... pzdr
 

Protektus

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2006
Postów
373
Buchów
0
Co prawda mam takiego kaca że ni bubu nie kontaktuje ale zgadzam sie z tobą bogusik siedzą przed monitorem i piszą głupoty. Poczytali np. na hyperialu artykuły i teraz myślą że są bardzo mądrzy a doświadczenia nic. Pozdro
 
R

Rider

Guest
bogusik2, mi nawet na pm nikt niegrozi :sunny: ....szkoda :sunny:
 

Protektus

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2006
Postów
373
Buchów
0
hehe panie urban, przynajmniej nie musisz sie wk***iać na jakiś *****e dziwki. Pozdro
 
R

Rider

Guest
Moze boja sie ze dostana warna lub bana :sunny: .... i słusznie :sunny: ...recpect musi byc :sunny:
 
H

haszyszekk

Guest
urban napisał:
bogusik2, mi nawet na pm nikt niegrozi ....szkoda
Mi zazwyczaj pisza na gg :sunny: na pm mi chyba tez nikt jeszcze nie groził ;)
Protektus napisał:
Poczytali np. na hyperialu artykuły
Raczej sami powymyslali swoje teorie :)
Ostatnio słyszałem na prawde zaowodową :bounce:
Poszedłem z ziomkami sobie popalić liście moich WW :joker: (a kopią nieźle) tylko że nie były ususzone i mieliśmy problem... świerzo ściąłem rano i hu**
Mieliśmy jakies 10 sporych liści i tak idziemy z nimi w garści... zaczepli nas taki jeden okoliczny zje** kolo, który uważa że sie na wszystkim zna... chcialiśmy sobie z niego jajco zrobić i sie go o rade popytac :sunny:
Kolo nam powiedział że świerzy lisć mj moze byc podawany w formie... CZOPKA :pr:
My mu na to że niemożliwe i że jak to w ogóle tak można... ten wzioł liścia 9 palczastego i włożył reke w gacie :thumleft:
Nie wiem czy sobie go wetknął w zad, ale tego liścia z powrotem nikt już ie chciał :pr:
To dowodzi ze tępi palacze są totalnymi idiotami... potem jak go widzieliśmy to oczywiście mowil że bania była jak po wiadrze :pr: hehe... pzdr
 

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
pxr napisał:
hehe zhackuje mu gg LOL

kolejny lamer uwazajacy obsluge kilku lamerskich trojanow za HACKING

LOL
 
P

pxr

Guest
Shadow napisał:
kolejny lamer uwazajacy obsluge kilku lamerskich trojanow za HACKING
Nie używam żadnych lamerskich trojanów, ani nie bawie się w ten cały "HACKING", wiec wara psie!
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół