nasiona marihuany

piz*a

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.
R

Rider

Guest
Chłopakowi ze wsi podłaczyli neta i teraz szaleje , najlepiej niezrwacac na takich ludzi uwagi.
 

d3StRuCtOR

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2006
Postów
251
Buchów
0
po ch*j wogole prowadzicie takie dyskusje i klotnie ja pie***le...
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Najpierw byk pisał, żebym się starał zanim coś napiszę, a 2-3 posty dalej już chce mój adres i mi do***ie, LOL.
 
S

Sanders

Guest
Moim skromnym zdaniem co racjia to racja, jeśli nasiona nie wyszły do 3 dni to znaczy ze są średnie. A jeżeli wsadziłeś aż na 3 cm to mogą wyjść dopiero po 3 tygodniach lub wogóle, powinienneś je odkopać i wyżej dać ale pamiętaj żę kiełkiem w dół bo kiełek to korzeń !!! Niektórzy dają do góry i czekają dłużęj o 2 dni :/ temperatura jest goood do kiełkowania 35 C jest w sam raz potem możesz szklarnie wietrzyć troszke żeby było świeże powietrze, i pamiętaj że jak posadzisz i czekasz aż wyjdzie to podlewaj tak żeby ziemia była w miarę wilgotna i stary po 2 dniach powinno wyjść ja daje na 1 cm czasem 0,5. Powodzenia :)
ODPISZ
 
C

Canabis_16

Guest
Sanders, przeczytałeś wszystkie posty wyżej??? Zrub tak :pl:
 

Dzasta

Well-known member
Rejestracja
Mar 13, 2006
Postów
186
Buchów
1
To co było tu napisane nie zostało dobrze zrozumiane więc zmieniam to wszystko bo później coś złego z tego wyjdzie. Sama nie wiem tak do końca o co chodzi bo byłam wtedy na niezłej bani.
 
S

Sanders

Guest
thx rastadzasta sandzisz ze mam racjie a ten kolo to mlot ??? canabis jak co to sam se walnij ja wale swoja opinie i tyle !!! mozesz possac
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
Sanders napisał:
canabis jak co to sam se walnij ja wale swoja opinie i tyle !!! mozesz possac

jesteś idiotą, kolejnym tutaj... On ci normalnie odpiwiedział a ty się plujesz bo nie znosisz krytyki...

Dojeżdżamy go czy zostawiamy w spokoju?
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
:/ nie wisz co odpowiedzieć to piszesz takie pierdoły.

[ Dodano: 2006-05-18, 19:57 ]
ej chyba słowo p.i.e.r.d.o.ł.y nie jest przekleństwem! Nie przesadzacie z tą cenzurą??
 
C

Canabis_16

Guest
Sanders, Wk***iają mnie takie osoby jak ty..... Jesteś tu nowy piszesz posty,kture nie mają sęsu a jak ktoś ci zwruci uwage bo to powarzne forum a nie spęd kretynów to bluzgarz i zwalasz wine na to że jesteś zbakany.... Spalony człowiek zastanowi się zanim coś napisze przynajmniej ja tak mam...
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
Canabis_16, zobacz sobie temat sandersa " co lepsze, sativa czy indica" buahahahaha ale kozaczek.
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół