nasiona marihuany

PK13/14, Ripen, CannaBoost, Overdrive, Melasa, Shooting Powder,TopMax,Overdrive,Bat Guano

  • Autor wątku Usunięty 12614
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:

Babls

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2011
Postów
150
Buchów
0
Kup, na pewno nie pożałujesz widziałem gdzieś fotorelację gdzie koleś właśnie użył na jednej canne boost a na drugiej sam planton k efekt taki że ta roślina która była podlewana nawozem canny była gdzieś o tydzień-dwa do przodu od tej z samym plantonem k.
 
T

Tlazolteotl

Guest
Z mojego doswiadczenia ( chociaz wiadomo, ze kazda roslina jest inna i nawet te same mieszanki moga dac inne efekty w innych warunkach i genach ):
- Canna PK 13/14 razem z Plantonem K daja bardzo dobre efekty
- Canna PK 13/14 , Canna Boost Accelerator daja lepsze efekty niz zestaw powyzej

Na nowe krzaki szykuje zestaw zlozony z Canna PK 13/14, BIG BUD AN i oczywiscie Canna Boost. Zastanawialem sie czy zamiast Canna Boost nie dac Overdrive ale pozostane przy Canna. Zobaczymy co wyjdzie.
Zreszta od pewnego momentu z wiekszym zainteresowaniem ogladam uprawy organiczne.
Moze kiedys- jak 'pan bu'k pozwoli- skusze sie.

Te nawozy sa dobre przy uprawach indoor lub jak sie ma malo krzakow. Nie moge sobie wyobrazic lanie ich przy wiekszej uprawie na out. Chyba by sie czlowiek zrujnowal.

Co do Ripenu to ja mam pozytywne opinie. Po Ripenie robie zawsze ok 10-14 dni przerwy z nawozami i po ok miesiecznym curringu nie mam problemow z gryzacym dymem albo smakiem. No chyba, ze nigdy nie palilem dobrego towaru ha ha
Ponadtto uwazam, ze swietnie utwardza topiszcza. Trzeba tylko dac czas roslinie na wyparowanie nawozow
 

d3inx

Well-known member
Rejestracja
Sie 5, 2008
Postów
184
Buchów
1
Kup, na pewno nie pożałujesz widziałem gdzieś fotorelację gdzie koleś właśnie użył na jednej canne boost a na drugiej sam planton k efekt taki że ta roślina która była podlewana nawozem canny była gdzieś o tydzień-dwa do przodu od tej z samym plantonem k.


canna boost jak sama nazwa mowi jest STYMULATOREM
nie nawozem

nawoz to nie stymulator

---------- Aktualizacja posta 12:21 ---------- Czas poprzedniego posta 12:16 ----------

Z mojego doswiadczenia ( chociaz wiadomo, ze kazda roslina jest inna i nawet te same mieszanki moga dac inne efekty w innych warunkach i genach ): - Canna PK 13/14 razem z Plantonem K daja bardzo dobre efekty - Canna PK 13/14 , Canna Boost Accelerator daja lepsze efekty niz zestaw powyzej Na nowe krzaki szykuje zestaw zlozony z Canna PK 13/14, BIG BUD AN i oczywiscie Canna Boost. Zastanawialem sie czy zamiast Canna Boost nie dac Overdrive ale pozostane przy Canna. Zobaczymy co wyjdzie. Zreszta od pewnego momentu z wiekszym zainteresowaniem ogladam uprawy organiczne. Moze kiedys- jak 'pan bu'k pozwoli- skusze sie. Te nawozy sa dobre przy uprawach indoor lub jak sie ma malo krzakow. Nie moge sobie wyobrazic lanie ich przy wiekszej uprawie na out. Chyba by sie czlowiek zrujnowal. Co do Ripenu to ja mam pozytywne opinie. Po Ripenie robie zawsze ok 10-14 dni przerwy z nawozami i po ok miesiecznym curringu nie mam problemow z gryzacym dymem albo smakiem. No chyba, ze nigdy nie palilem dobrego towaru ha ha Ponadtto uwazam, ze swietnie utwardza topiszcza. Trzeba tylko dac czas roslinie na wyparowanie nawozow


pk a planton k to w sumie na jedno wychodzi bo planton ma wiecej azotu niz np mieszanka canny + pk

big bud to praktycznie to samo co pk

jak nie chcesz sie zrujnowac kup w ogrodniczym nawozy pk tez maja :) a nie super dodatki canny gdzie za kazda butelke przepłacasz lub zrób swoje
 
T

Tlazolteotl

Guest
pk a planton k to w sumie na jedno wychodzi bo planton ma wiecej azotu niz np mieszanka canny + pk

big bud to praktycznie to samo co pk

jak nie chcesz sie zrujnowac kup w ogrodniczym nawozy pk tez maja a nie super dodatki canny gdzie za kazda butelke przepłacasz lub zrób swoje

Wiem, ze wiekszosc z nich to prawie to samo, ale lubie pomieszac rozne preparaty.
Pewne roznice w skladzie zawsze sa wiec moze jednak warto.
Robie wlasciwie to co wiekszosc chlopakow na tym forum.
Z drugiej strony to mieszajac kilka nawozow o podobnych skladnikach zmieniaja sie ich proporcjie wiec wlasciwie sens takiego dzialania jest nieraz czysto eksperymentalny.
A nóż-widelec uda sie odkryc jakas fantastyczna kombinacjie ha ha.

Narazie nie chce mi sie bawic w tworzenie wlasnych preparatow bo to troche by mi zabralo czasu ( nabycie odpowiedniej wiedzy i kombinowanie ), zatem ide na łatwizne. Przy takich małych uprawach jakie ja mam to nie ma to tez zbytnio sensu.
Co innego 2 krzaki a co innego 20
 

GrowBro

Member
Rejestracja
Mar 29, 2012
Postów
12
Buchów
0
Ode mnie dodam, że do automatów Outdoor w donicach używam ziemii Canna Terra Proffesional, podczas Veg tylko canna cannazym i 2x Canna Rhizotonic, na Flo canna Terra Flores, Canna PK 13/14, Canna Cannazym i w puki co jestem bardzo zadowolony, niedługo ścinka i myślę, że jeden super diesel auto ma zadatki na 50-60g :spalony:
 

andrzejzpolkowic

Well-known member
Rejestracja
Lis 29, 2012
Postów
427
Buchów
0
a ja mam dobre zdanie o Ripenie!

już nie raz pomógł mi zebrać plon out przed jego zrujnowaniem przez pogodę.

Fakt ludzie nie umieją go używać i stosują aż do dnia ścinki!
Natomiast roślina po flushu pozbywa się go dopiero po min 2 dniach.
Palić takie zioło to nic przyjemnego.

PK 13-14 - Hesi jest świetny!!!! robiłem kiedyś mały test i wyszedł bardzo pozytywnie
dodatkowa dawka PK wpływała doskonale na formujące się kwiaty.
Stosuję go wówczas kiedy topy są wielkości kciuka i kończę stosować na 3 tyg przed ścięciem.

GHE - to nawozy amatorskie za przystępne pieniądze i nie ważne jak parszywe i tak będą się sprzedawać :).

Ja znowu się przejechałem na Hesi Grow i bloom
zupełnie jakbym lał wodę po florovicie był lepszy efekt ;) chyba w świat poszła jakaś "wodzianka"




Osobiście używałem GHE oraz Canny . Jak dla mnie obie firmy są dobre i myśle że przy poziomie większości growerów na tym forum "różnice" między tanim GHE a drogą Canna będą znikome, pozdrawiam:bounce:

---------- Aktualizacja posta 19:43 ---------- Czas poprzedniego posta 19:42 ----------

Ode mnie dodam, że do automatów Outdoor w donicach używam ziemii Canna Terra Proffesional, podczas Veg tylko canna cannazym i 2x Canna Rhizotonic, na Flo canna Terra Flores, Canna PK 13/14, Canna Cannazym i w puki co jestem bardzo zadowolony, niedługo ścinka i myślę, że jeden super diesel auto ma zadatki na 50-60g :spalony:



50-60 realnie!




I moim zdaniem ważniejsze od odżyweek jest przygotowanie spota, odpowiednie dołki, nasłonecznienie oraz trening a później dopiero mowa o odżywach i sterach:D

Jak na siłce:p
 

ronse

Well-known member
Rejestracja
Wrz 29, 2010
Postów
60
Buchów
0
Witam chciałbym się dowiedziec co dodac do posiadanych nawozow
weg
roslinki 3tygodnie
biohumus do kazdego podlania korek na litr wody
asahi sl oprysk co tydzien
flo
plankton k 1g/1l wody, pozniej zwiekszać dawke?
3-4 tydzien flo planuje przeskoczyc na canna pk 13/14
dokupic coś czy moze zmienic pk na boostera lecz mam zamiar pryskac asashi takze na flo? mieszac plankton z pk czy przeskoczyc tak jak napisalem wyzej?

pozdrawiam :spalony:
 

botti

Active member
Rejestracja
Gru 15, 2011
Postów
30
Buchów
0
Witam chciałbym się dowiedziec co dodac do posiadanych nawozow
weg
roslinki 3tygodnie
biohumus do kazdego podlania korek na litr wody
asahi sl oprysk co tydzien
flo
plankton k 1g/1l wody, pozniej zwiekszać dawke?
3-4 tydzien flo planuje przeskoczyc na canna pk 13/14
dokupic coś czy moze zmienic pk na boostera lecz mam zamiar pryskac asashi takze na flo? mieszac plankton z pk czy przeskoczyc tak jak napisalem wyzej?

pozdrawiam :spalony:

Podłączam się do pytania! Leję samym plantonem k, ale chciałem coś dodać. Jestem na 4-5 tyg flo, a kwiaty dosyć małe jeszcze są (Passion i Grapefruit pod 250W). Lepiej kupić PK 13/14 czy canna boost ??
Podlałem ostatnio rośliny wodą z piwem i wodą z podpiwkiem 2 razy i im nie zaszkodziło ;P a zaczęły się ładnie szronić po 2 dniach, pewnie piwko nic do tego nie miało ale kto wie... Jeszcze taki offtop: Od kiedy liczycie flo? od przełączenia czy od pokazania preflowerów?
 
D

delete

Guest
Podłączam się do pytania! Leję samym plantonem k, ale chciałem coś dodać. Jestem na 4-5 tyg flo, a kwiaty dosyć małe jeszcze są (Passion i Grapefruit pod 250W). Lepiej kupić PK 13/14 czy canna boost ??
jak lejesz planton k to kup canna boost
Od kiedy liczycie flo? od przełączenia czy od pokazania preflowerów?
od pokazania się preflowerów,Ja np. liczę jak już szczyt jest uformowany
 

zielu1987

Well-known member
Rejestracja
Lis 27, 2011
Postów
186
Buchów
0
siema panowie mam takie pytanie odnosnie canna pk 13/14 bo dostalem troche od kolegi ale jest jakis dziwny bezwonny i bez koloru .. jak wyglada te PK moze ktos napisac ?
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,909
Odznaki
2
canna pk 13/14 bo dostalem troche od kolegi ale jest jakis dziwny bezwonny i bez koloru .. jak wyglada te PK moze ktos napisac ?

no takie jest właśnie PK13/14 od Canny:)
 

Soldier24

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 25, 2011
Postów
668
Buchów
2
Florovit i biopon na kwitnienie starczą ? Nie mam funduszy na PK niestety :/
Leje tymi dwoma da to coś ?
 

zippoblue

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2012
Postów
716
Buchów
1
Lej biopona i planton k na przemian i bedzie elegancko. Ja leje biopona na wega i dobrze ida po ni roślinki.
 

Soldier24

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 25, 2011
Postów
668
Buchów
2
Nie mam Planton K mam biohumus i florovit jeszcze oprócz bioponu
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół