nasiona marihuany

Plagron lightmix + canna PROFESSIONAL na out

Wyszukiwarka Forumowa:

quixxx

New member
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
3
Buchów
0
Witam, będzie to mój drugi out, tym razem zarejestrowałem się na forum:) Więc Witam wszystkich przy okazji pytając o kilka kwestii zaprzątających moją głowę. A więc mianowicie mam na zbyciu 100L Plagron light mix jak i canna professional 50L, z racji tego że już mam to pod ręką to chciałem użyć na out, fakt w dużym stopniu to marnotrawstwo brać taką ziemie na out i najlepiej robić w donicach, choć preferuje bardziej od razu do ziemi, czy postępując właśnie tak, ziemia nie straci swoich właściwości? Tak czy inaczej wydaje mi się z okazji tego że już jest to lepiej wykorzystać niż czekać na in który nie jest póki co pewny tak jak out:) Jeśli mi się uda i będę miał możliwość to też chętnie zrobię fotorelacje z Passion #1, Passion Fruit od dutch passion, Space od World of Seeds no i przy okazji dwóch automatów Northen Light od RQS, wszystko femki po 3 pestki dziś poszły do krążków torfowych, za kilka dni jak wszystkie ładnie wyjdą to przeczekam kilka dni żeby system korzenny się rozwinął i lecą na spota, no i dylematem jest czy jednak przez to że ziemia może stracić właściwości to lepiej donice czy jednak zrobić to do ziemi:)? Pozdrawiam
 

quixxx

New member
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
3
Buchów
0
Przepraszam, jakoś omyłkowo pomyliłem dział i napisałem w indoor/gleba zamiast outdoor/gleba. Choć przy także tej okazji miałbym kilka pytań, z racji tego że nie mogę edytować postów(lub po prostu nie dostrzegam tej opcji), Rhizotonic można lać od początku dni rośliny czyli od momentu wsadzenia kiełka do ziemi, dobrze to rozumiem? Nie chciałbym przypadkiem czegokolwiek przypadkiem popalić, więc pytam was doświadczeni rolnicy :) A poza tym interesował się ktoś tym ORMUS'em? Dla mnie lekko opis brzmi taką wyższą magią, wiele rzeczy jest odklejonych na jego temat, co nie zmienia faktu że minerały w postaci dobrze przyswajalnych atomów mogły by pozytywnie wpłynąć na roślinę, choć dziwi mnie czy to po prostu nie jest jakiś chwyt reklamowy i to w ogóle nie działa, myślałem osobiście żeby spróbować to w trakcie out'a, choćby na kilku pomidorach i zobaczyć czy to jakoś doraźnie wpływa na roślinę i jej rozwój :)
@Przepraszam raz jeszcze za zły wybór działu, oczywiście samodzielnie nie mogę przenieść tematu lub go usunąć(przynajmniej tej opcji także nie widziałem :p )
 

quixxx

New member
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
3
Buchów
0
No cóż szkoda że nikt nie może odpowiedzieć, chciałbym jeszcze spytać może ktoś będzie znać odpowiedź, jak to jest z azofaską do tych nawozów powinienem ją dodawać? tak samo z dolomitem czy powinien też się znaleźć? Przekopując ziemie powinienem dodać obydwie te rzeczy czy jednak jakieś odpowiedniki się już znajdują w tych glebach które podałem > mój plan jest takowy:
- 9 sezonówek
- 2 automaty
Chciałem przygotować na wszystko około 250L mieszanki( 100 L Biobizz lightmix, 50L Canna Professional, 80L Perlitu i 60L ziemi z miejscówki, dobrej bo spod pokrzyw) Czy dodatkowo powinienem dodawać dolomitu i azofaski pod to? Nawozy jakie mam zamiar stosować to:
CANNA Terra Flores
CANNA Terra Vega
CANNAZYM
CANNA PK 13-14
CANNA Cannaboost
CANNA Rhizotonic
CANNA Flush
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół