nasiona marihuany

PLAN MEGA AKCJA W KOŚCIELE!!!!!!!!!!

  • Autor wątku Imperatorin
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
I

Imperatorin

Guest
Plan Mega Akcja W Kościele!!!!!!!!!!

wpadłem na zagięty hardcorowo pomysł :pr: a mianowicie chce dodac zioła do kadzidła w kościle.Ksiądz ministranci i pierwsze ławki napewno sie zbakają.Czekam na wasze opinie i doradztwo czyli ile jak i kiedy dodac by było ostro a może coś innego im dodac do kadzidła.W XVIII wieku było mało wiernych w KK więc dodawali czegoś takiego by ludzie często przychodzili do kościoła z potrzeby powachania tego czegoś w kadzidle.

[ Dodano: 2006-06-04, 23:01 ]
podawajcie mi pomysły na emaila licze na was !! mam nadzieje że będziecie doradzac i komentować
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

kombajn

Well-known member
Rejestracja
Maj 13, 2006
Postów
174
Buchów
0
nie lepiejj olejku haszowego wlac ksiedzu do kielicha z tym winem czy jak to sie zwie ? ;)
 
Ł

Łysy_Rasta

Guest
Imperatorin napisał:
mam nadzieje że będziecie doradzac i komentować
ja skomentuje.... watpie by ci udalo sie zbakac ksiedza i pierwsze lawki :| no chyba ze przez jakis czas bedzie osro udezac dym w nich :p nic nie da takie dymienie kosciola przez 2 minuty bo kosciol jest wielki!! i musialbys spalic troche siu zeby cos bylo ;] takie jest moje zdanie! pzdr
 

d3StRuCtOR

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2006
Postów
251
Buchów
0
jak masz jakies liscie to ja bym sprubowal hehehe moze sie nie zbakaja ostro ale cos pewnie poczuja :p
 
H

haszyszekk

Guest
Nie ma szans... może ksiądz, ale pierwsze ławki to raczej nie...
W sumie zbakany ksiądz lepszy niż nic :silent: lol ja bym wolał sam wypiec w domu kilka tych opłatków (oczywiście z dodatkiem grzybów albo bielunia) :joker:
Ciekawe jak je sie robi... jak ktoś wspomniał mozesz użyć hemp wódki (dolej do wina troche)... będzie zielone ale co tam x-)
Jak chcesz i masz kase to wrzuć tak troche chemii ;] wykosztujesz sie ale wtedy byś zbakał all in church hłehłe... jazda by była nie z tej ziemii ;) pzdr
 
K

kadet

Guest
:queen: zbakany ksiąc :queen: ale to by był widok :thumright: niech to ktoś wkońcu zrobi :cheers: na nieświadomce odwali takie kazanie ze hoho :cheers: :bounce: :queen:
 

Lewi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 25, 2006
Postów
1,311
Buchów
3
co wy myślicie, że jak doda się do kacidła zioło to ksiądz się zjara?
 

durielek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2006
Postów
1,073
Buchów
0
musial bys tego tony dodac i zadymic sale cala zeby sie pozaciagali pozdanie!niema szans... wiec lepiej np dodaj fety np ksiedzu...ubaw bendzie po pachy... :bounce:
 

Lewi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 25, 2006
Postów
1,311
Buchów
3
Dodaj fety do wina, które podajesz księdzu... Jak jesteś ministrantem to wyjdź szybciej troche wyjmij samare i w*** amfetamine do wina księdza. Pamiętaj jak jesteś chrześcijaninem i to zrobisz masz grzech śmiertelny.
 

durielek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2006
Postów
1,073
Buchów
0
co ty gadasz jaki grzech:p jai grzech! przeciez bendzie fajnie napewno ksiedzu:]
moze daj mo dropsa lepiej??
 

kombajn

Well-known member
Rejestracja
Maj 13, 2006
Postów
174
Buchów
0
destructor: lol spalic liscie muahahahah
ciekawe ile lisci musialbys walnac i ile tych kadzidel xD chyba lepiej juz kwiat bo mniejszy i bardziej daje co :]
 

Lewi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 25, 2006
Postów
1,311
Buchów
3
durielek napisał:
moze daj mo dropsa lepiej??

Drops sie nie rozpuści w winie, feta nei wiem, ale jak to będzie proszek to ksiądz nawet nie zauważy.
 
I

Imperatorin

Guest
z tym że ja mytslałem to zrobić w małym kościółku bo mam taki mały na oku :joker:
ale problem z zrobieniem akcji bo kumpel coś niepewny jest czy che a on ministrantem jest więc on by robił całą akcje. a może jst coś tak mocnego na swiecie że niewiele tego trza do kadzidła a ludzi zagnie ciekawie. co polecacie!
 

Lewi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 25, 2006
Postów
1,311
Buchów
3
Niczym się zaczej nie otrują po wdychaniu...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół