nasiona marihuany

PLAN MEGA AKCJA W KOŚCIELE!!!!!!!!!!

  • Autor wątku Imperatorin
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:

durielek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2006
Postów
1,073
Buchów
0
GZi_ napisał:
Kura_CK napisał/a:
My po zjaraniu kiedys mielismy takiego plana zeby zaj***ć z kosciola skrzynke z hajsem.
Proboszcz zbierał wtedy na nowy ołtarz ale niestety sie nieudało;);)


po***alo widze co niektorych... no comment..
_________________
Cardigan napisał:
Kura_CK napisał/a:
My po zjaraniu kiedys mielismy takiego plana zeby zaj***ć z kosciola skrzynke z hajsem.
Proboszcz zbierał wtedy na nowy ołtarz ale niestety sie nieudało;);)


Tak, jeszcze pier**** swojej matce i ukradnij jej portfel. Jakieś granice muszą być! Nie jesteśmy zwierzętami (nie wszyscy )
kasa na nowy oltarz..po ch*j to ludzia!i tak pewnie przy tym proboszczu to polowa na oltarz a polowa do kieszeni!zchecia bym mu za***al ta kase by chocby oddac ja biednym dlatego ze to kasa na oltarz i to uzbierana przez takiego chu*a...!
 

One Love

Well-known member
Rejestracja
Lis 1, 2006
Postów
255
Buchów
0
durielek napisał:
kasa na nowy oltarz..po chu* to ludzia!i tak pewnie przy tym proboszczu to polowa na oltarz a polowa do kieszeni!zchecia bym mu za***al ta kase by chocby oddac ja biednym dlatego ze to kasa na oltarz i to uzbierana przez takiego chu*...!
Durielek, masz racje, ale oni jak by ten hajs ukradli to by napewno nie rozdali go biednym tylko rozpili i rozpalili... A wydaje mi sie że bardziej szczytnym celem jest przeznaczenia tego hajsu na uczczenie wiary ludzi wierzących.
 

durielek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2006
Postów
1,073
Buchów
0
Maros napisał:
Durielek, masz racje, ale oni jak by ten hajs ukradli to by napewno nie rozdali go biednym tylko rozpili i rozpalili... A wydaje mi sie że bardziej szczytnym celem jest przeznaczenia tego hajsu na uczczenie wiary ludzi wierzących.
masz racje ale widzisz co to za proboszcz...!ja bym nie chcial by moje dzieci uczyly sie od kogos takiego bo wyrosly by na kogos pokroju jak to mowia"modli sie pod figura a diabla ma za skura" ,bo jak moze ksiadz wywieszac cos takiego!to jest poprostu niemoralne!obrazil biednych ludzi!to prawie jak przed reformacja w kosciele...!ja bym dla dziecka wybral odrazu inna parafie...!
Maros napisał:
Durielek, masz racje, ale oni jak by ten hajs ukradli to by napewno nie rozdali go biednym tylko rozpili i rozpalili
na bace sa ruzne rozkminy!pewnie tak dla jaj sobie gadali ze za***ia kase temu ch***wi proboszczowi i bendziemy miec kase zeby oddac...!sam sie koles wytlumaczyl wiec nieoceniajce go go pochopnie!a co do kasy to jak miala by nie byc dla biednych to wolal bym na cos pozyteczniejszego jak szkola,jakies krzesla dla starszych babek w kosciele,podjazd dla wuzkow inwalidzkich,katechizmy i ruznie pie****y dla dzieci!a olutarz im poto by kosciul nie wygladal gorzej od innych(zeby niebylo im wstyd), zeby lepiej sie prezentowali ksierza itp...!-niekturzy napewno sie niezgodza i rozumiem ! Ale sadze tak dlatego ze taki proboszcz...!
 

towarzyszhaszysz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2006
Postów
611
Buchów
0
a ja ma za***istego wyluzowalego ksiedza
kidys jak chodził sobie po koledzie i zobaczył na mojej scianie obrazek który sam stworzyłem czyli lisc konopii w ramce za szkłem powiedział mi ze kiedys zapalił kilka razy :queen: i nie mowił potem ze to jest złe tylko sie smiał
 

Aurax

Well-known member
Rejestracja
Lis 17, 2006
Postów
475
Buchów
2
ja jak byłem kiedyś ministrantem to było bardzo dawno ksiądz poszedł do takiej pani a ja zostałęm sam z kumplem w Zahrysti to wzieliśmy mszalne wino i hlast hlast :p

Ujarać księdza wcale nie taki zły pomysł ale cały kościół ...
ludzie starsze byś naraził na śmierć ... pomyśl zanim coś powiesz chyba że cie to nie rusza ale ja bym miał po tym wyrzuty sumienia
 
Rejestracja
Wrz 27, 2006
Postów
12
Buchów
0
według mnie nie ma szans zrobic tego z taką ilością w taki sposób.. dymem musiałby się zapełnic cały kosciół żeby ludzie mogli trochę pozaciągac tak jak to powiedział juz ktos wczesniej
 

durielek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2006
Postów
1,073
Buchów
0
Aurax napisał:
Ujarać księdza wcale nie taki zły pomysł ale cały kościół ...
ludzie starsze byś naraził na śmierć ... pomyśl zanim coś powiesz chyba że cie to nie rusza ale ja bym miał po tym wyrzuty sumienia
czemu osoba starszym mialo by to grozic smiercia??chyba ze smierc spowodowana zaczacdzeniem...!
 

Kostek

Przećpana Morda :D
Weteran
Rejestracja
Sty 7, 2006
Postów
3,486
Buchów
17
Opłatek nasączyć LSD... Objawienie i kolejny cud jak nic.
 

rastuch007

Well-known member
Rejestracja
Paź 9, 2006
Postów
325
Buchów
0
Kostek napisał:
Opłatek nasączyć LSD... Objawienie i kolejny cud jak nic.
Buhahaha nice nice :D hehe kwaśny opłatek xD lol to żeś do***ał ziomuś :) pozdro!!!
 

mooss

Well-known member
Rejestracja
Maj 4, 2006
Postów
156
Buchów
0
Popros pana Salvie zeby specjalnie dla ciebie wyprodukowal oplatek nasaczony lsd ;D
 

GZi_

Well-known member
Rejestracja
Lis 8, 2006
Postów
124
Buchów
0
mooss napisał:
Popros pana Salvie zeby specjalnie dla ciebie wyprodukowal oplatek nasaczony lsd ;D
i pozniej sie nim podziel ze starymi na wigilii :D:D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół