nasiona marihuany

Plan na 2022r

Wyszukiwarka Forumowa:

Ros

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2021
Postów
88
Buchów
13
Witam, jestem po pierwszym udanym sezonie. Były to automaty. Sporo już się nauczyłem i w przyszłym roku stawiam również na sezonówki. Wybrałem te:
Candy kush express
Passion 1
Early skunk

Zależy mi, żeby te roślinki doszły w naszym klimacie i żeby były jak najmocniejsze (dlatego m.in. nie zdecydowałem się na easy sative) może jakiś np. półautomat moglibyście polecić?
 

Jolmenik

Well-known member
Rejestracja
Paź 7, 2021
Postów
302
Buchów
174
Jesli chcesz pewniaki, to dołóż do tego marca i purple maroca mi w tym roku pięknie obrodziły:)
 

GrowFather

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2021
Postów
484
Buchów
859
Przeglądaj fotorelacje innych użytkowników i wyciągaj z nich wnioski. Nie sugeruj się opisami producentów bo potem będzie płacz ;)
 

Jolmenik

Well-known member
Rejestracja
Paź 7, 2021
Postów
302
Buchów
174
Mnie w tym roku shamany od ORIONA milo zskoczyly, twarde, zbite topy przy minimalnej opiece. Wyszło po 200gram suchego że sztuki.
 

ciaagent

Active member
Rejestracja
Mar 24, 2020
Postów
40
Buchów
0
Wezcie mnie nie wk***iajcie nawet.

Polowe Purple Marocow od Female Seeds. musialem wyj***c. Zakwitly we wrzesniu, w polowie. 10 pazdziernika przymrozki. Wy***alem w ch*j plantow, do niczego sie nie nadawaly.

Najgorsze jest to ze najwieksze planty zakwitly najpozniej. Je wlasnie musialem wyj***c.

A te co zakwitly w okolicach 20 sierpnia ? Niezbyt duze palki. Nie napuchniete.

Zazwyczaj Purple Maroci dawaly rade. Mialem je trzeci raz. Tym razem taka chu*nia. Moze dlateg ze byly ulewy. Czesc poszla sie je**c w trakcie wega. Czesc moze dostala po piz**ie i spowolnila zmiane cyklu na kwitnienie. Nie wiem. Najgorsze ze to najwieksze planty ch*j strzelil.

Chcialbym uslyszec wiecej od Was o tej odmianie - purplpe maroc female seeds.

Na przyszly outdoor mysle of Frisan Dew of Dutch Passion. O tym tez chcialbym pogadac.

Co do fotorelacji. Czy moglibysmy zrobic jedem temat podsumowujacy nasze dokonania w jednym poscie? Co doszlko kiedy, jaki strain, jaki breeder, ile g, kiedy wysadzony, jakie nawozy.

Dziekuje.

Z fartem
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół