nasiona marihuany

Plan na OUT 2018 rok

Wyszukiwarka Forumowa:

zapo

Well-known member
Rejestracja
Sie 5, 2016
Postów
406
Buchów
0
Cześć Forumowicze tak ostatnio rozkminiałem i obmyśliłem pewny plan otóż tak:


Posiadam kamerkę leśną z funkcja mms, gps, sms, email ale pomyslalem tak żeby ta moja kamerkę uzyć tak żeby mi robiła zdjecia bez funkcji tych i tylko co jakis czas bym ogladał czy na koło spota nikt sie nie kreci bo kamerki lesnej niechce dawac bezpośrednio na spocie tylko kilka set metrów od spota i zauważyłem zeby się tam dostać to jest jedna droga tylko i wiecie o co mi kaman ? Bo aktulalnie boje sie uzywać mms lub emaila wiecie inwigilacja wiem wiem karty mozna kupic zagranicą ale po co?



kamerka była by około 150 metrow od spota i jest tam jedyna droga co mnie cieszy i wiecie kamerke obejrzał bym co każde przyjscie na spota czy coś sie nie dzieje dobry pomysł?
 

Doctor Susz

Duży out to jest to :)
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2015
Postów
2,074
Buchów
1
pomysł dobry jak tylko jedno wejście to jak najbardziej,tylko dobrze skitrana.
 

Alvaro Morena

Well-known member
Rejestracja
Gru 28, 2016
Postów
109
Buchów
0
Jedna droga do spota ? A co, uprawiasz w zamku otoczonym fosą ? :lol3: Nigdy nie ma tylko jednego wejścia, ale szczęścia życze, przyda się.
 

Zac

Well-known member
Rejestracja
Lut 22, 2016
Postów
72
Buchów
8
Pomysł dobry ale ja bym dal tak żeby było widać panny. Oczywiście dobrze musisz schować.
 

zapo

Well-known member
Rejestracja
Sie 5, 2016
Postów
406
Buchów
0
pomysł dobry jak tylko jedno wejście to jak najbardziej,tylko dobrze skitrana.

znalazlem maskownice specjaną do kamerek lesnych tylko zamowic

---------- Post Zaktualizowany 14:05 ---------- Data pierwszego postu 14:04 ----------

Jedna droga do spota ? A co, uprawiasz w zamku otoczonym fosą ? :lol3: Nigdy nie ma tylko jednego wejścia, ale szczęścia życze, przyda się.

dluga historia z tym :) to nie jest teren otwarty ze spota mozna obejsc jak sie chce w 360 stopniach

---------- Post Zaktualizowany 14:07 ---------- Data pierwszego postu 14:05 ----------

Pomysł dobry ale ja bym dal tak żeby było widać panny. Oczywiście dobrze musisz schować.

jest dość zarośniete poltorej metra trawsko no i przedewszystkim duzo roboty :D
 
Rejestracja
Lip 6, 2017
Postów
422
Buchów
2
Jak poltorej metra to nie wiem czy wystarczy, wyobraz sobie ze ci wyrosnie 3 metrowy monster i co wtedy? Raczej ciezko pomylic z choinka :D
 

Rasputin

Well-known member
Rejestracja
Gru 24, 2015
Postów
82
Buchów
0
To pocisnie LST, konkretnie do gleby i masz cacy fest
 

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,870
Buchów
3,409
Odznaki
1
Jaki sens w kamerze kiedy musisz iść fizycznie po zdjęcia? Po to jest kamera z funkcją wysylki zeby poinformowac Cie, ze juz nie masz po co tam isc...
 

Samotnik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 4, 2012
Postów
552
Buchów
112
A co do tych kamerek bo też taka posiadam. Gdzie ja mogę oddać żeby mi ją ustawili tak żeby MMS wysyłała? Bo już robiłem wszystko co mogłem a i tak zdj zrobi zapisze na karcie ale nie wyślę mms
 

zapo

Well-known member
Rejestracja
Sie 5, 2016
Postów
406
Buchów
0
Jaki sens w kamerze kiedy musisz iść fizycznie po zdjęcia? Po to jest kamera z funkcją wysylki zeby poinformowac Cie, ze juz nie masz po co tam isc...

już mi raz za***ali jak mialem kamerke na spocie i za nim zdjecie mi przyszlo to krzaki o***ane ale na dodatek bylem popoludniu w pracy i ch*j moglem sobie patrzec tylko...

a tak to przed spotem bede widzial czy ktos sie tam nie kreci i tyle ? jezeli ktos sie bedzie krecił to wtedy kamerki wystawi sie na mms ale teraz sie boję moze pomozesz jak taki mądy hehe ingiwilacja jest panie :D

---------- Post Zaktualizowany 14:15 ---------- Data pierwszego postu 14:13 ----------

A co do tych kamerek bo też taka posiadam. Gdzie ja mogę oddać żeby mi ją ustawili tak żeby MMS wysyłała? Bo już robiłem wszystko co mogłem a i tak zdj zrobi zapisze na karcie ale nie wyślę mms

musisz dobrze poszukać ja w tamtym roku ustawialem i cacy było a teraz musze sobie sam przypomniec jak to ustawic heh

---------- Post Zaktualizowany 14:16 ---------- Data pierwszego postu 14:15 ----------

kamerka jedynie na spocie

powtarzam jeszcze raz ingiwilacja !
 

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,870
Buchów
3,409
Odznaki
1
już mi raz za***ali jak mialem kamerke na spocie i za nim zdjecie mi przyszlo to krzaki o***ane ale na dodatek bylem popoludniu w pracy i ch*j moglem sobie patrzec tylko...
No ale przynajmniej wiesz kto to zrobił.
a tak to przed spotem bede widzial czy ktos sie tam nie kreci i tyle ? jezeli ktos sie bedzie krecił to wtedy kamerki wystawi sie na mms ale teraz sie boję moze pomozesz jak taki mądy hehe ingiwilacja jest panie
Co mam Ci pomóc? Kup polskie karty na słupa albo czeskie nierejestrowalne.
A co do tych kamerek bo też taka posiadam. Gdzie ja mogę oddać żeby mi ją ustawili tak żeby MMS wysyłała? Bo już robiłem wszystko co mogłem a i tak zdj zrobi zapisze na karcie ale nie wyślę mms
jaki model kamery i jaka sieć?
 

zlapmniejeslipot

Nigdy nie mam czasu !
Rejestracja
Sie 21, 2017
Postów
198
Buchów
1
karty rejestrujesz na ukraincaa na oglaszamy24.pl i konta na protonmail i jestes nienamierzalny o ile nie dojda po IMEI jesli placiles karta. tez kupilem tydzien temu xrec 2.6CM i jak narazie sie tylko wk***iaam bo robi dwa zdjecia i sie zacina.
 

Samotnik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 4, 2012
Postów
552
Buchów
112
No ale przynajmniej wiesz kto to zrobił. Co mam Ci pomóc? Kup polskie karty na słupa albo czeskie nierejestrowalne. jaki model kamery i jaka sieć?

Hc 300m karta z play. Wszystko ustawiłem jak należy ale nie chciało wysłać na karte
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół