nasiona marihuany

Plant Success - Great White Premium Mycorrhizae - Mikoryza

Wyszukiwarka Forumowa:

Sun King

Well-known member
Rejestracja
Sie 19, 2017
Postów
70
Buchów
0
Na ebay.com 4oz jest po 34.95$ plus 16$ wysyłka worldwide.
Jeśli chcesz link, to pisz pw
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Dzieki panowie, biere!
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Panowie, penis mnie jasny strzeli... zamowilem, odebralem, wszystko super, ale dotarla do mnie otwarta paka mikoryzy. Moglbym was prosic o opisanie zapachu i koloru? Nie mam jak inaczej zweryfikowac i obawiam sie, ze oryginalna zawartosc zostala wysypana i dostalem chujumuju dzikie weze :/
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Zapach ciężko z czymś pomylić wg mnie :D jest grzybowy, aż zatykający :p Ja kupowałem tą w proszku, ona w ogóle mocno "pachniała". Kolor szaro/brązowy. Wrzuć fotkę.
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
szary proszek, dziwny zapach, cieżko go do czegoś porównać
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Jak dasz kroplę wody na ten proszek to zmieni barwę na brązową z tego co pamiętam...
 
K

K2

Guest
tak ogólnie to warto poczytać o Plant Success - Great White Hazard Report, i tam jest taka notka: May Cause Cancer - także nie radze tego wąchać chłopaki bo ja was polubiłem i mam nadzieję, że razem spedzimy tutaj jeszcze wiele lat.

polecam tutaj poczytać:

https://www.plant-success.com/wp-content/uploads/Great-White-1_Granular_USA_EN_sds.pdf

pozdro i miłego wieczoru.

Plant success w skrócie: tylko w rękawiczkach, nie wąchać, nie wdychać, żadnego kontaktu z otwartymi ranami, nie wdychać tego pyłku który sie unosi po otwarciu opakowania, po uzyciu umyć dobrze ręce pod zimną wodą

---------- Post Zaktualizowany 23:17 ---------- Data pierwszego postu 23:15 ----------

Panowie, penis mnie jasny strzeli... zamowilem, odebralem, wszystko super, ale dotarla do mnie otwarta paka mikoryzy. Moglbym was prosic o opisanie zapachu i koloru? Nie mam jak inaczej zweryfikowac i obawiam sie, ze oryginalna zawartosc zostala wysypana i dostalem chujumuju dzikie weze :/

wstaw fotkę tej grzybni co dostałeś , czy to w ogóle podobne do oryginalnego produktu ? czy to oryginalny produkt ?
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Okej, ja juz po dwoch sciezkach i cos slabo klepie ;)

A tak powaznie - jaki oryginalnie ma kolor? Jak sprawdzic, czy to to? Zapewne otworzyla sie w transporcie i stad uchylone opakowanje, ale wolalbym byc w 100% pewny zanim zaczne siac zniszczenie. Macie moze jakis patent jak to sprawdzic?
 
K

K2

Guest
Okej, ja juz po dwoch sciezkach i cos slabo klepie ;)

A tak powaznie - jaki oryginalnie ma kolor? Jak sprawdzic, czy to to? Zapewne otworzyla sie w transporcie i stad uchylone opakowanje, ale wolalbym byc w 100% pewny zanim zaczne siac zniszczenie. Macie moze jakis patent jak to sprawdzic?

czekaj zaraz ci wkleję fotografię ,chwila
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,764
Zarodniki grzybów takie same jak w powietrzu, no może ‚ciut’ większe stężenie. :D
Zapach kokosowo-drożdżowy. ^_^
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
[MENTION=82812]konopnyMistrz[/MENTION] lap foty. Sam proch z lampa i bez.

forum.haszysz.com/solarr/displayimage.php?pos=-952187]
normal_20180320_222748.jpg
[/url]












[MENTION=35010]Zulinho[/MENTION] - wali dosc mocno, nie musze zse nachylac, zeby poczuc jej zapach - wlasnie troche przypomina drozdze zmieszane z vibovitem (?)
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,764
Musiałbyś ***nąć PCR, żeby mieć 100% pewność. :p ale jak wali mocno vibovitem, to chyba 'this is it'. :D możesz też wysiać cokolwiek podsypany tym i zobaczyć czy w okół korzenia tworzy się mufka (potwierdzi to obecność grzybów ektomikoryzowych).
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Moim zdaniem wygląda ok.
 
K

K2

Guest
[MENTION=82812] wali dosc mocno, nie musze zse nachylac, zeby poczuc jej zapach - wlasnie troche przypomina drozdze zmieszane z vibovitem (?)

to jest właśnie taki słodki zapach jak vibovit. Twoja wygląda tak jak moja, ja poprostu fotografowałem bez lampy, przy innym oświetleniu.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół