nasiona marihuany

Planty wolno rosną- stare pestki.

Wyszukiwarka Forumowa:

Mantis

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2021
Postów
107
Buchów
13
Rośliny foto z dobrych pestek rosną po 6 miesiącach przechowywania w cieple jakieś 25-30% wolniej niż wcześniej.
W wieku 23 dni sa wielkości takiej samej jak kiedyś po 16-17 dniach. Również kiełkowały 5 dni zamiast dwóch, jak ostatnio.
No i zastanawiam się czy one caly cykl tak będą przedłużać, czy może kwitnienie pójdzie już normalnie?
Bo mam nowe dobre nasiona AF i mogę je wsadzić zamiast tych, gdyby te stare foto miały mi rosnąć długo i nie najlepiej.
Ma ktoś z tym doświadczenia z takimi starszymi pestkami bez wigoru?
Na razie widzę, że zamiast 25 dni jak zawsze, będą wegować ze 32.
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,959
Buchów
20,937
Odznaki
5
Dej im viagre wigor wróci
 

Polimad

Well-known member
Rejestracja
Gru 20, 2020
Postów
336
Buchów
915
Z doświadczenia wiem że jak temp za niska to rosną zdecydowanie wolniej więc proponuję sprawdzić
 

Mantis

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2021
Postów
107
Buchów
13
Warunki mają dobre temperatura 25, wszystko tak jak ostatnio. Chyba dam im jednak szansę.
 

Eko

997
Weteran
Rejestracja
Paź 2, 2009
Postów
3,419
Buchów
4,552
Odznaki
13
Warunki mają dobre temperatura 25, wszystko tak jak ostatnio. Chyba dam im jednak szansę.
To już jest chyba choroba nie roślin a twoja , jest wiele czynników odpowiadających za vigor roślin , dobrze że masz porównanie że w 23 są mniejsze jak 17 z poprzedniego rzutu, ile tych ich wysłałeś 1000? Czy 2 wtedy 2 teraz? To sobie daj szanse , bo zaraz powstaną nowe legendy , zresztą masz weg ?
 

kredHa

Well-known member
Rejestracja
Paź 15, 2022
Postów
181
Buchów
231
To już jest chyba choroba nie roślin a twoja , jest wiele czynników odpowiadających za vigor roślin , dobrze że masz porównanie że w 23 są mniejsze jak 17 z poprzedniego rzutu, ile tych ich wysłałeś 1000? Czy 2 wtedy 2 teraz? To sobie daj szanse , bo zaraz powstaną nowe legendy , zresztą masz weg ?
:uff:
:crazy:
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,252
Rozwiązań
1
Buchów
16,050
Odznaki
4
6 miesięcy przechowywania to "stare pestki"? Bez jaj. Problem nie leży w wieku nasionek.
 
U

Usunięty 82915

Guest
Ja automaty gorilly od gnoma, wykiełkowalem po dwóch latach leżenia w temperaturze pokojowej, a na outdoorze były największe i dały najlepszy plon
 

Ayahuaska

Well-known member
Rejestracja
Lis 19, 2020
Postów
1,292
Buchów
4,022
Pieronie ognisty, tyś widział stare ziarno :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół