nasiona marihuany

Pożar

Wyszukiwarka Forumowa:

kastet

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 10, 2008
Postów
909
Buchów
1,975
Co prawda przy namiocie mam gaśnice ale post weedbarona zmobilizował mnie do wyczysczenia wenta monkey fan który już zacina się przy starcie.
Dzięki za podzielenie się tematem.
 
U

Usunięty 79633

Guest
Spróbuj na gwarancję ten wentylator wysłać skoro roczny jest. Ciekawe jak producent zareaguje na to. Osobiście mam różne mieszaki, te profany magnetycze posiadam oraz zwykle podróbki monkeya czarne z zielonymi skrzydłami oraz jakieś noname z marketu. Szczerze powiem że te czarne są najgorsze jakie posiadałem. Pierwszy bieg i drugi to różnica żadna, oscylacja pracuje przez 2-4tygodnie i pada. Jak sobie popatrzyłem na ten Twój to od razu w głowie mam wymianę sprzętów. Też posiadam RAM, ale ten kwadratowy. Teraz chyba na honeywell będę wymieniał wszystkie.
 

Zie-lony

Well-known member
Rejestracja
Paź 29, 2019
Postów
1,722
Buchów
3,639
Odznaki
6
Miałem monkeya i nawet nie wiem , czy cały rok działał...sk***iel też się zacinał i grzał..rozkręciłem wyczyściłem, smarowalem ..chwilę pochodził i znowu ..do kosza! Teraz mam dwa jakieś biurkowe z aledrogo..

🤔Tez chyba czas na czyszczenie..dwie uprawy ogarnęły..
 

neurofan

Well-known member
Rejestracja
Sie 5, 2020
Postów
921
Buchów
2,881
Odznaki
4
Dobrze ze byłeś blisko i ogarnąłeś temat. Najczęściej pożar powstaje przez złe podpięte instalacje przy omijaniu licznika w tym bezpiecznika, ale jak widać zapalnikiem moze byc tez z***any wentylator.. warto dmuchać na zimne i zabezpieczyć sie w taki czujnik dymu wifi. Można tez zrobić coś wiecej, na runku jest dużo wynalazków które przy wykryciu ognia eksplodują proszkiem czy czy inne płyny które dusza ogień. Ja od początku grow planowałem zakup czegoś takiego, dzięki Tobie przyspiesza zakup.. lepiej spać spokojnie.

 
U

Usunięty 79633

Guest
Te kule nic nie warte, tylko gaśnica. Widziałem ostatnio testy gdzie nie ugasiło. Wygoogluj filmik sobie, "Kula gaśnicza Kolejna ciekawa rzecz z tiktoka"
 

neurofan

Well-known member
Rejestracja
Sie 5, 2020
Postów
921
Buchów
2,881
Odznaki
4
Gaśnica jest spoko jak zawsze w kilka minut możesz być na miejscu. W innym przypadku osobiście twierdze ze moze to dużo pomoc

To z filmu to akurat nie jest kula, to jest trochę droższe i moze mocniejsze,



Mleko musze zapytać.. po co ten z*** w awatarze??
 
U

Usunięty 79633

Guest
@neurofan Po to żeby się na was patrzył swoim spojrzeniem. Lepiej mieć przyjaciela za granicą, niż fałszywego sojusznika zza oceanem. Jeżeli myślisz że to pokazują w tv jest prawdą... Jak na razie to nie widziałem na świecie gorszego agresora niż USA, wszędzie pcha swoje łapy... Wywołali więcej konfliktów niż Putin, ale zachodnią narracja... Terroryści... I inne wymyślone historie. Można wszystko ładnie ubrać w słowa sprzedać dla ludzi i zniszyć Liban, Sudan, Afganistan, Irak. Pewnie o czymś zapomniałem. Wszystko tylko dla własnych zysków... Trochę spójrz obiektywnie na to co się dzieje, a nie przez pryzmat USA... Łatwo się ocenia słysząc tylko jedną stronę.

Zwróć uwagę że zostaliśmy zaatakowani przez sąsiedni kraj i nikt z tym nic nie robi, bo wujek Sam tak powiedział. Żyjemy w wydmuszce państwa, obudź się!
 

gandzior44

Well-known member
Rejestracja
Cze 5, 2013
Postów
78
Buchów
6
@neurofan Po to żeby się na was patrzył swoim spojrzeniem. Lepiej mieć przyjaciela za granicą, niż fałszywego sojusznika zza oceanem. Jeżeli myślisz że to pokazują w tv jest prawdą... Jak na razie to nie widziałem na świecie gorszego agresora niż USA, wszędzie pcha swoje łapy... Wywołali więcej konfliktów niż Putin, ale zachodnią narracja... Terroryści... I inne wymyślone historie. Można wszystko ładnie ubrać w słowa sprzedać dla ludzi i zniszyć Liban, Sudan, Afganistan, Irak. Pewnie o czymś zapomniałem. Wszystko tylko dla własnych zysków... Trochę spójrz obiektywnie na to co się dzieje, a nie przez pryzmat USA... Łatwo się ocenia słysząc tylko jedną stronę.

Zwróć uwagę że zostaliśmy zaatakowani przez sąsiedni kraj i nikt z tym nic nie robi, bo wujek Sam tak powiedział. Żyjemy w wydmuszce państwa, obudź się!
Twój podpis mówi wszystko.

edit:

Ale żeby nie było, po części masz rację ;)
...a do tematu, ide smarować wiatraki.
 
Ostatnia edycja:

neurofan

Well-known member
Rejestracja
Sie 5, 2020
Postów
921
Buchów
2,881
Odznaki
4
Tak króciutko bo mi kopara opadła trochę.
USA było jest i będzie szmatą patrząca tylko na siebie, ale ku**a jest tylko jedna „przyjaciel z zagranicy” który wbije Ci kosę w plecy.
Po to żeby się na was patrzył swoim spojrzeniem
Nie patrzy na swoich polegający orków.
 

WeedBaron

Emeryt
Rejestracja
Lut 13, 2020
Postów
515
Buchów
515
Producent odpowiedział, że jest mu bardzo przykro, ich produkty posiadają zabezpieczenie termiczne, nie wiedzą czemu nie zadziałało - jak chce mogą mi wymienić produkt.

Jak dla mnie to jedno wsadzić gdzieś jakieś zabezpieczenie, żeby było że jest, a drugie to żeby było sprawne.

Jeszcze jedno, heavy duty u nich jest tylko chwytem reklamowym, na pytanie o przystosowanie do ciągłej pracy producent odpowiedział, że nie. Co za tym idzie nie są to przemysłowe wentylatory.

Przemysłówki dobre kosztują około 3x tyle co RAM Heavy Duty. Różni je to, że są do ciągłej pracy w ciężkich warunkach i mają szereg zabezpieczeń.

Wniosek jest prosty, RAM to chinina zawinięta w złote sreberko.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół