nasiona marihuany

po 6 dniach wystrzeliły tylko 2 na sześć nasion w tackach easy plugs

Wyszukiwarka Forumowa:

grubelolki

Member
Rejestracja
Maj 29, 2017
Postów
6
Buchów
0
Witam.
A więc zacznę od początku nasiona pochodzą z f2seeds.fr
po 72godz wyszly dwie dziewczynki
Półautomt ak47 gratis od f2 seeds
af white widow od pyramid
i na tym sie skonczyło dziś mija 6 dzień od włożenia do tacek
nie wykiełkowało jeszcze
1x easy sativa z orion
3x auto mass AF od GrassOm
Wszystko zrobiłem według instrukcji nie moczyłem ziarenek wcisnołem delikatnie zapałką w otwory w ziemi na 3 do 5 milimetrów wlałem dwa cm wody do miski postawiłem tacki na 30s aż ładnie nasiąkneło i schowałem do szafki w ciemnym miejscu do tej pory nie podlewałem tacek. Moje pytanie brzmi czy jeszcze coś z tego będzie?
kilka zdjęć po 6 dniach od włożenia do tacek
displayimage.php
[/URL][/IMG]

displayimage.php
[/URL][/IMG]

displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
 

Lukash1

Well-known member
Rejestracja
Maj 5, 2016
Postów
111
Buchów
0
Wg mnie wydrap zapałką te nasiona delikatnie i bedziesz widziec czy mają kielek czy tez nie
 

grubelolki

Member
Rejestracja
Maj 29, 2017
Postów
6
Buchów
0
a może podlać troche wodą teraz? nie podlewałem tacek odkąd wsadziłem do nich pestki czyli przez 6 dni
 

meko

Well-known member
Rejestracja
Gru 26, 2015
Postów
237
Buchów
0
po 6 dniach rób reklamacje i bierz nowe pestki szkoda twojego czasu
 

grubelolki

Member
Rejestracja
Maj 29, 2017
Postów
6
Buchów
0
Hmm teraz to już niewiem co robic dzien lub dwa jeszcze może zaczekam i podleje troche wody. A w razie gdyby nie wyszły reklamacje napewno będę chciał zrobic nie wiem za bardzo na jakich zsadach się relkamuje pestki.
 

kawjor1

Member
Rejestracja
Kwi 18, 2016
Postów
24
Buchów
0
Witam, nie chce tworzyc nowego tematu dlatego podłącze się tutaj, odrazu jak tylko pestki pękły i pokazały malutkie kiełki trafiły do ziemi prosto na spota, dzis minie 4 dzien odkąd kiełki są w ziemi ale kwiat się jeszcze nie pokazał...przez pierwsze 3 dni ziemia była wilgotna,nie było błota ani też nie było za sucho, dopiero 4 dnia dobrała sie szusza ale po kilku h nawilżyłem ziemie lekko podlewając. Do ilu dni czekać i kiełkować nowe nasiona w razie gdyby nic z tego nie było?
 

Lukash1

Well-known member
Rejestracja
Maj 5, 2016
Postów
111
Buchów
0
Wg mnie to reklamacji Ci uwzglednic nie powinni gdyz w polsce kielkowanie jest nielegalne a w wiekszosci sklepow jest napisane NASIONA KOLEKCJONERSKIE .moge tez sie mylic
 

Friko

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2017
Postów
315
Buchów
0
Uwzględnią reklamacje bez problemu. Tylko napisz że nasiona krzywe, nie nadające się do kolekcji a nie że Ci nie kiełkują.
 

Cycki

Well-known member
Rejestracja
Lis 17, 2016
Postów
139
Buchów
0
Ja ostatnio zgłosiłem do f2 fakt, że dostałem niekiełkujące pestki i dali te same z innej partii - wyglądają o niebo lepiej, wszystkie są podobnej wielkości i mają zdrowszą skorupkę. Są właśnie na wacie zobaczymy co z tego będzie, mam nadzieję, że nie przysporzę im więcej kłopotu. Ogólnie rzecz ujmując F2 są bardzo wyrozumiali i ich serdecznie polecam, a w szczególności ich autorskie pesto które jest okazem zdrowia (nie wiem jak z wynikiem, ale wykiełkowało ślicznie).

@kawjor1 ja tobie bym nie zwrócił XD pipidówe robisz a nie growerke. Mogłeś je normalnie wykiełkować i przesadzić, serio plastikowe kubeczki nie kosztują wiele. Kiełki są bardzo delikatne, nic nie przychodzi samo.
 

grubelolki

Member
Rejestracja
Maj 29, 2017
Postów
6
Buchów
0
Z tego co czytałem na forum to juz niejedna osoba relkamowała pestki i uwzględnili wieć taka możliwość jest. Jutro myśle wsadzic do kartonu te pestki ktore nie wykiełkowały podlać i wystawić na dwór na wyższą temperature na dworze jest teraz z 27st w szafce w pokoju napewno aż tyle niema co o tym myslicie?

---------- Post Zaktualizowany 21:33 ---------- Data pierwszego postu 21:22 ----------

Nie wiem co masz na mysli mówiąć pipidówe po pierwsze to nasiona poszly do profeslonelnej tacy z easy plugs do kiełkowania które poleca mnóstwo growerów domyślam się że z dużo większym doświadczeniem niż twoje i moje razem wzięte Napewno miały tam lepszy start niż w tych twoich kubeczkach, a po drógie sposób taki a nie inny też był nie z przypadku dlugo szukałem sprawdzonej metody i ta sie wydawała prosta i nie inwazyjna dlatego tak a nie inna metodahttps://www.forum.haszysz.com/images/smilies/sex.gif
 

Cycki

Well-known member
Rejestracja
Lis 17, 2016
Postów
139
Buchów
0
Po pjerwsze kiełkuj w domu w stałej temperaturze pokojowej z tego co pamiętam nie niższej niż 20 st, a po drógie przeczytaj co to jest netykieta forumowa ciołku matowy i zwróć uwagę do kogo się zwracam w drugiej części posta.
 

grubelolki

Member
Rejestracja
Maj 29, 2017
Postów
6
Buchów
0
Fakt mó błąd nie pisałeś do mnie co do posta do którego się odniosłeś zdaża się tym bardziej komus nowemu na forum, a wiedza o netykiecie bardziej przydała by się tobie, ja nikogo od ciołków nie wyzywałem.
 

Cycki

Well-known member
Rejestracja
Lis 17, 2016
Postów
139
Buchów
0
Ty jakiś z bezstresowego wychowania czy co? ku**a przed chwilą ci pocisnąłem, bo cie nie zrozumiałem. Zacznij przynajmniej używać interpunkcji, jeśli z resztą jesteś na bakier. Temat wyczerpany.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół