nasiona marihuany

Po ilu dniach widać włochy ?

Wyszukiwarka Forumowa:

błękitnazieleń

Well-known member
Rejestracja
Paź 19, 2017
Postów
169
Buchów
0
Witam wszystkich. Niech tytuł was nie zwiedzie. Mam a chyba ze 300 pestek z tamtego roku z indora nie chce wydawac na nowe pestki. Chcę wrzucić panny od razu od nasiona 12/12 no może ze 2-3 dni 18/6 i teraz pytanko ponieważ od razu wchodzę od pestki w indukcję i po jakimm czasie będę mógł w stanie stwierdzić czy to chłop czy baba ( Indukcja przy normalnym trybie 30-18/6 70-12/12 trwała 7 dni) Może to głupie pytanie bo nie miał bym z tym problemu jak bym jechał normalnie 18/6 tylko mi chodzi o czas mam małego boxa 60x60 i chcę w miare szybko zauważyć czy chlop czy baba.
 
D

DIABLO

Guest
TO WSZYSTKO ZALEŻY OD ODMIANY. Jedne indukują w kilka dni inne w kilkanaście.
 

błękitnazieleń

Well-known member
Rejestracja
Paź 19, 2017
Postów
169
Buchów
0
No okej indukcja indukcją, ale czy tam samo roślina zachowuje się gdy jest od pestki na 12/12 ? Pisałem ze odmiana którą mam to 7 dni indukcji czyli w praktyce na chłopski rozum wychodzi ze po <10 dniach określi się roślina ?
 
D

DIABLO

Guest
na pewno nie określi ci sie w 7 dni gdy będziesz ją trzymał od wyjścia z ziemi 12/12 z tego względu ze w 7 dni to roślina zdąży zbudować liścienie oraz pierwsze listki.
 

błękitnazieleń

Well-known member
Rejestracja
Paź 19, 2017
Postów
169
Buchów
0
Dobrze mówisz. Przez 7 dni przepie****e ją 20/4 niech rośnie później indukcja.
 

RedLion49

Well-known member
Rejestracja
Paź 8, 2016
Postów
608
Buchów
0
Za pierwszym razem uprawiałem 12/12. Rośliny o ile dobrze pamiętam określił się po około 3 tygodniach. Proponuję zrobić przynajmniej tydzień 18/6.
 

błękitnazieleń

Well-known member
Rejestracja
Paź 19, 2017
Postów
169
Buchów
0
Czyli teoretycznie bez sensu w ogóle robić 12/12. Z tego co pisesz to 3 tygodnie to taki prawdziwy veg, więc na psu micha taka robota. Teraz pytanie jak to ogarnąć. Mam boxa 60x60 więc doniczek nie wpakuje nie wiadomo ile, a 3 tygodnie to długo, bardzo długo, a docelowo chciałbym mieć 3 dziewczyny.
 

błękitnazieleń

Well-known member
Rejestracja
Paź 19, 2017
Postów
169
Buchów
0
Bardzo konstruktywna uwaga zuilhonono, ale jak byś zauważył temat dotyczy FULL SEZON a nie automatów. Masz problem z czytaniem ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół