nasiona marihuany

Po kilka nasion w wielkiej donicy ?

Wyszukiwarka Forumowa:
E

emeryt

Guest
powiedzmy ze Maleństwa maja juz te 10cm , to czy mozna je razem po 5 sztuk dac do wielkie bardzo donicy? czy nie bedzie problemu z meskimi i zenskimi, ze sie zapyla i bedzie hodowla na nic, czy za wczasu da sie jeszcze rozroznic nim bedzie za pozno? chodzi o to zeby nie zostaly zapylone i nie stracily THC.czy kazda od razu w osobnej donicy?
 
E

emeryt

Guest
no czyli, jak dopiero sie rozpozna kwiatostany, to mozna je razem?
 

MAJTOHA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,016
Buchów
3
Nie dawaj wogóle razem.Te rośliny mają dobrze rozbudowany system korzeniowy i potrzebuje on dużo miejsca.Rośliny umierają jeśli mają za małą donice.
 
H

haszyszekk

Guest
Musze sie nie zgodzić! Ja mam w donicy (pojemniku) 80l 6 rośłinek, które mają sie świetnie i są już w fazie kwitnienia (4dzień). jak będzie widać które to są samice a które samce to samce wytne (albo zostawie troche taj jak prze rewegu, zeby korzenie nie obumarły (nie wiem czy to nie zaszkodziłoby damom) i zrobie sobie makumbe :cheers: Samice bądą miały dużo miejsca i spodziewam sie ładnych plonów ;) pzdr
 

d3StRuCtOR

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2006
Postów
251
Buchów
0
kikijones napisał:
Nie dawaj wogóle razem.Te rośliny mają dobrze rozbudowany system korzeniowy i potrzebuje on dużo miejsca.Rośliny umierają jeśli mają za małą donice.
Umieraja? wyczytales pewnie jakies bzdury bo na pewno ci sie to nie zdazylo i poprostu piszesz glupoty. Przesadzaja troche z tym ze trzeba jak najwieksza donice... nie przesadzajmy 5 litrowa wystarczy wiem to z praktyki , jesli przesadzimy i damy zbyt mala donice to moze co najwyzej zachamowac swoj wzrost.
 
R

Rider

Guest
Lepiej niesadzic roslin razem w jednej donicy bo potem korzenie beda sie platac i beda kłopoty z przesadzaniem.
 

-=*Rotasila*=-

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
1,225
Buchów
1
moim zdaniem mozna ale lepiej osobno
urban ale jesli roliny bedą juz tam rosły do zbiorów bez potrzeby przesadzania
 
R

Rider

Guest
Tak , a korzenie i tak zostana i beda zajmowam miejsce.
Do tego ze mozna uciac tez doszłem :sunny:
 

agna

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 6, 2006
Postów
3,087
Buchów
3
dlatego lepiej bedzie jak od razu sie pofatygujesz i rozsadzisz wszystko pieknie i OSOBNO
 

MAJTOHA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,016
Buchów
3
bogusik2, To daje ci ok.15l dla rosliny.Po wycieciu samców jeszcze wiecej,wiec tak to looz .
 
H

haszyszekk

Guest
nom... pojemnik nie był drogi... nie pamiętam ile ale coś koło 15zł...
A jak wytne samce to korzenie od nich nie obumrą, psując korzenie dziewczyn?
Moze im zostawić troche żeby tez rosły i utrzymać je przy życiu... pzdr
 

sd

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
3,038
Buchów
20
Jeden wielki pojemnik najlepiej jest stosowac w przypadku feminizowanych nasion ;]
i napewno jest to dobre rozwiazanie w gdy mamy ograniczoną wysokość.
Takich roślin nieda sie juz raczej rozsadzić.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół