nasiona marihuany

Początek kwitnienia

  • Autor wątku Usunięty 81753
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 81753

Guest
Mam parę krzaczków, od 1,5 metra do nawet 2,5. 3 dni temu zaczęły kwitnąć dzięki nawozowi na kwitnienie. Kiedy można liczyć na ścinke i czy w ogóle dojdą?

1 x OG KUSH

3 x Critical Outdoor

3 x Northern Passion 2.0
 

Forgetmenot

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2020
Postów
1,007
Buchów
4,793
Odznaki
9
Kwitnienie nie zaczyna się dzięki nawozom tylko Skracaniem dnia w przypadku sezonów. Jak wrzucisz fotki to Ci ktoś odpowie na Twoje pytanie
 

Młody3344

Well-known member
Rejestracja
Lip 16, 2021
Postów
127
Buchów
15
Mam parę krzaczków, od 1,5 metra do nawet 2,5. 3 dni temu zaczęły kwitnąć dzięki nawozowi na kwitnienie. Kiedy można liczyć na ścinke i czy w ogóle dojdą?

1 x OG KUSH

3 x Critical Outdoor

3 x Northern Passion 2.0
Nawozy na kwitnienie powodują że roślina zwiększa produkcję kwiatostanu, ale to też tylko w odpowiednich dawkach. Nawóz pk powoduje zwiększenie produkcji liczby owocu, melasa zwiększenie objętości z tego co pamiętam.
 
U

Usunięty 26520

Guest
Od jakiego breedera masz te pestki northern passion 2.0 ?
 

rolnik22

Active member
Rejestracja
Maj 13, 2021
Postów
36
Buchów
0
Mam pytanie drodzy farmerzy jeśli mogę.Mam rośliny które zacząłem kiełkować równo od 13 maja,jak się wam wydaje za ile tygodni będą gotowe do ścinki i w jakim momencie rozwoju są teraz z ciekawości (pierwsza uprawa)
Jest to ak47 i diesel obie odmiany pełno sezonowe

 

zjarany emeryt

Emeryt
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2010
Postów
2,787
Buchów
10,100
Odznaki
9
Jak wyżej ze dwa miesiące. One dopiero zaczęły kwitnienie.
 

rolnik22

Active member
Rejestracja
Maj 13, 2021
Postów
36
Buchów
0
Mam pytanie drodzy farmerzy jeśli mogę.Mam rośliny które zacząłem kiełkować równo od 13 maja,jak się wam wydaje za ile tygodni będą gotowe do ścinki i w jakim momencie rozwoju są teraz z ciekawości (pierwsza uprawa)
Jest to ak47 i diesel obie odmiany pełno sezonowe

Doradzi mi ktoś?
 

Młody3344

Well-known member
Rejestracja
Lip 16, 2021
Postów
127
Buchów
15
Doradzi mi ktoś?
Tak już Ci Opisuje to w przypadku ak to to dopiero zakończył fazę indu i wszedł w fazę flo czyli liczysz mniej więcej jak podaje producent czyli np 45-55dni. Co do diesel to on jeszcze nie kwitnie i tu może być problem bo już jest mocno późno i może jak pogoda będzie chu**wa nie obrodzić ci albo da małe bobki co będzie na blunta może dwa jest to bardzo i to bardzo dziwne ze masz je od maja i dopiero zaczynają kwitnąć. Dla lepszej analizy wyślij więcej zdjęć tego diesela bo wygląda jakby kwitł a nie

Doradzi mi ktoś?
Możesz mi powiedzieć czy dostają jakieś nawozy przeznaczone na fazę weg i flo?

Możesz mi powiedzieć czy dostają jakieś nawozy przeznaczone na fazę weg i flo?
I jakie to są

Tak już Ci Opisuje to w przypadku ak to to dopiero zakończył fazę indu i wszedł w fazę flo czyli liczysz mniej więcej jak podaje producent czyli np 45-55dni. Co do diesel to on jeszcze nie kwitnie i tu może być problem bo już jest mocno późno i może jak pogoda będzie chu**wa nie obrodzić ci albo da małe bobki co będzie na blunta może dwa jest to bardzo i to bardzo dziwne ze masz je od maja i dopiero zaczynają kwitnąć. Dla lepszej analizy wyślij więcej zdjęć tego diesela bo wygląda jakby kwitł a nie
Doradzi mi ktoś?
Podaj także wymiary roślinki zdjęcia całych roślin. Trzeba więcej info.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół