nasiona marihuany

Początek

Wyszukiwarka Forumowa:
A

adik

Guest
jeszcze nie jaralem, ale mam zamiar na dniach, bo jakos chce zobaczyc jak to jest byc na bani. a wiec pytania: 1. ile trzeba zjarac zeby weszla kapa? cos mi sie obilo ze 0,5g, ale nie jestem pewny 2. tez widzialem i slyszalem ze hasz sie rozrabia z tytoniem, nie mozna normalnej kosci zjarac bez mieszania? a jak z ziolem tez sie miesza?
banalne pytania, no ale coz zrobic jak sie nie wie czegos na 100%. thx na odp
 

Lewi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 25, 2006
Postów
1,311
Buchów
3
1. Zależy jakie zioło ... Zazwyczaj zjarasz się 2 nabiciami do fifki.
2. Nie koniecznie musisz mieszać zioło i haszysz z tytoniem ( jak kto woli ).
 

MoNtAnA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 2, 2006
Postów
1,129
Buchów
0
Ad1 Wystarczy 1 nabicie dobrego zioła
Ad2 Lepiej rozmieszaj
 

d3StRuCtOR

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2006
Postów
251
Buchów
0
Jak nigdy nie jarales to dokladnie jedno szklo ci wystarczy dobrego skuna chyba ze jakiejs siejki to z 5 zjaraj najlepiej albo i wiecej :D :thumright: :sunny: :D
 

Dzasta

Well-known member
Rejestracja
Mar 13, 2006
Postów
186
Buchów
1
Ja też myśle że szkło wystarczy, chyba że jakiś masakrator, to możesz być ostrożniejszy. Bo to w sumie pierwszy raz, żebyś sie nie nastrachał, bo juz nie zapalisz a palic trzeba bo to za***ista sprawa :geek:
 

lufas

Well-known member
Rejestracja
Lut 22, 2006
Postów
47
Buchów
0
a fajki jarasz?
jeśli nie to lepiej nie mieszać grudy z tytoniem bo sie zakaszlesz na śmierć...
też uważam że jedno magiczne szkielko dobrego ziela na początek starczy bo to i tak w dużej mierze będzie zależało od twojego nastawienia...
a jak chcesz jarać hasz?
 
A

adik

Guest
zajaralem se juz w niedziele
lufas napisał:
jeśli nie to lepiej nie mieszać grudy z tytoniem bo sie zakaszlesz na śmierć...
drapalo mnie, ale nie przez fajki :D

wypalilem 1,5 i nic, no oprocz tego ze we lbie mi sie krecilo jak bym sie nawalil <- nic fajnego
 

art610

Well-known member
Rejestracja
Mar 14, 2006
Postów
163
Buchów
0
No to gówno miałeś nie bit :thumbdown: Jedną bojką(tylko raz) spaliliśmy się nieźle we 3 osoby. Później już tego zioła nie dostaliśmy ;]
 

Dzasta

Well-known member
Rejestracja
Mar 13, 2006
Postów
186
Buchów
1
Jak paliłes pierwszy raz mogła cie fazka nie złapać albo jakies chu**we zioło miałeś.
adik napisał:
<- nic fajnego
eeeeeee tam nie znasz się jeszcze. Palenie to za***ista sprawa...
 

lee_knox

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 26, 2006
Postów
2,186
Buchów
6
Ja bym ci proponował wiaderko albo i dwa. Co do ilości to materiał miałeś od zaufanego zioma. A może zrobile Cie w Jajo i popalałeś sobie jakieś przyprawki. Bo raczej napewno nawet na 1 raz (choć jest to mit , że nie kopie) . Taka ilość to powinna cie zabić na kilka godzinek. Jak zieliwo jest dobre to po 1 maszku czujesz , że będzie dobrze.
 
A

adik

Guest
no, byc moze i tak bylo ze jakies trefne, ale po 1 maszku juz mnie we lbie sie krecilo.
rastaDZAsta napisał:
eeeeeee tam nie znasz się jeszcze. Palenie to za***ista sprawa...
moze i sie nie znam, ale takiego kreciola w glowie nie nawidze i jakos nie wierze w to ze tak jest podczas kazdego jarania
 
H

hohliczekk

Guest
mam pytanie ? jak sie dokladnie pali z lufki ?? tzn nabija sie z tej "wiekszej "strony i co ? podpala sie trawke za kazdym razem przed pociagnieciem ?? wiem ze te pytania wam sie wydadza smieszne ale jestem poczatkujacy i chcialbym sie dowiedziec ... :pale: :salut:
 

xprotect

Well-known member
Rejestracja
Maj 9, 2006
Postów
47
Buchów
0
Po prostu podpalasz i ciągniesz ile się da, potem trzymasz w płucach aż się zaczniesz dusić...

Podpalasz jak zgaśnie :p
 

durielek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2006
Postów
1,073
Buchów
0
to oczywiste ze podpalasz jak ci zgasnie!!jak sie pali to poco ogien podstawiac??i chyba oczywite jez takze z ktorej strony lufki boze...
hohliczek ile ty masz latek?? 12 chlopczyku?? bo pokazales swoja inteligecje w innym poscie...

[ Dodano: 2006-06-07, 21:47 ]
powiem ci jedno ,nie jaraj!!poczekaj z 4 lata :salut:
 
S

Snajperov

Guest
jak ja mialem 12 lat to juz kozak buchy lapalem best na osiedlu :p nie to co teraz - dobrobyt i buszki jak z voga =] dla smaku
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół