nasiona marihuany

Początkujący| Wilgotność

Wyszukiwarka Forumowa:

Moonrock420

Well-known member
Rejestracja
Wrz 24, 2022
Postów
110
Buchów
52
Siemka wszystkim ?️.

Mam takie pytanko, otóż kurcze mam dosyć spora wiglotnosc w początkowej fazie kwitnienia bo gdzieś w dzień (do 64%). Może ktoś zna jakiś sposób, boje się żeby nie dostała się plecha. Gdzieś tak za parę dni w planach mam podkręcić lampę gdzieś może nawet do 200W i może to pomoże , teraz świeci ze 130. Nie spodziewałem się że zrobi się taki lasek?. Też myślałem żeby zrobić im fryzjera ale nie mogłem nigdzie znaleźć czy można to zrobić automatom bo wiem że łatwo je zestresować. No mam nadzieję że uda się komuś coś doradzić.
Życzę dużych plonów i z fartem byczki ?️

Ps. Jak zły dział to przepraszam i proszę o przeniesienie do odpowiedniego ?

Box 60x60x180
Wycią: z tego co kojarzę 108m3
2x mieszak 15W z regulacją mocy teraz ustawiony na 1 poziom
 

Czubekbe

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2021
Postów
933
Buchów
2,609
Odznaki
3
Kup wyciąg na jakieś 250m3 najlepiej z regulacją obrotów Bo na tym to bankowo pleśniaki wyciagniesz A nie maczugi. Fryzjera automatom śmiało można robić ale w odpowiednim momencie a na jakim sa twoje to nie wiem ?‍♂️
 

Moonrock420

Well-known member
Rejestracja
Wrz 24, 2022
Postów
110
Buchów
52
Kup wyciąg na jakieś 250m3 najlepiej z regulacją obrotów Bo na tym to bankowo pleśniaki wyciagniesz A nie maczugi. Fryzjera automatom śmiało można robić ale w odpowiednim momencie a na jakim sa twoje to nie wiem ?‍♂️
A polecil bym jakiś spoko i w rozsądnych pieniądzach ?

Zaraz wstawie fotke
 

Czubekbe

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2021
Postów
933
Buchów
2,609
Odznaki
3
Ja osobiście używam Axial flo bo są tanie ale nie są najlepsze, są dość głośne mimo wszystko że robotę potrafią zrobić. Najlepiej zobacz w relacjach kto czego używa i wybierz coś odpowiedniego dla siebie. Kwiaty związane od chwili ale jeszcze bym śmiało wyciął cały popcorn z dołu.
 

Moonrock420

Well-known member
Rejestracja
Wrz 24, 2022
Postów
110
Buchów
52
Już zamówiłem właśnie axiala 298m3 i jeszcze takie pytanko czy nadawał by się on do boxa 80x80 albo nawet 1mx1m bo planował bym może większego kupić. A czy wycięcie popcornu poprawi wielkość topów u głównych szczytów ? Bo ogólnie miałem w planach z popcornu zrobić masło może jakies albo alko nawet jakieś. To jest mój no można powiedzieć 1 indoor bo niby kiedyś już miałem ale tamtego nie było można nazwać growingiem xD mimo że coś tam wyrosło to 0 doświadczenia w tedy i trzymałem lampę cfl 150W, 180cm nad roślinami xDdddddddd bo nie wiedziałem że trzeba blisko nich i wraz z ich wzrostem zwiększać, a teraz takie podstawowe doświadczenie jest napewno ? i szczerze liczę pociągnąć z tego no może 150g, zobaczymy ale na razie idzie wszystko fajnie i jest to ich 29/30 dzień życia, więc całkiem szybko wszystko idzie (chyba) ale tak jak patrzę na "fr" to można powiedzieć że idzie naprawdę nieźle. No mam nadzieję że plecha nie wpadnie Pozdro
 
Ostatnia edycja:

slow burn

HPS 250
Weteran
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
1,531
Buchów
1,322
Odznaki
1
Ja osobiście używam Axial flo bo są tanie ale nie są najlepsze, są dość głośne mimo wszystko że robotę potrafią zrobić. Najlepiej zobacz w relacjach kto czego używa i wybierz coś odpowiedniego dla siebie. Kwiaty związane od chwili ale jeszcze bym śmiało wyciął cały popcorn z dołu.
ja uzywam jakiegos euro dospel i w sumie niby dziala ale chyba nie za dobrze skoro czuc poza pomieszczeniem a wegiel byl wymieniany przed chwila i tak sie zastanawiam czy go nie wmienic wlasnie na taki o ktorym piszesz. hmm jak myslisz?
 

Moonrock420

Well-known member
Rejestracja
Wrz 24, 2022
Postów
110
Buchów
52
Zrobiłem im fryzjera, powycinalem niepotrzebne liście , popcorn, jest delikatnie uchylony box i otwarte okno. No i rh jest na poziomie ok 45% ale i tak czekam na nowy wyciąg ?
 

Czubekbe

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2021
Postów
933
Buchów
2,609
Odznaki
3
ja uzywam jakiegos euro dospel i w sumie niby dziala ale chyba nie za dobrze skoro czuc poza pomieszczeniem a wegiel byl wymieniany przed chwila i tak sie zastanawiam czy go nie wmienic wlasnie na taki o ktorym piszesz. hmm jak myslisz?
To może być wina nie wentylacji A filtra. Może być gdzieś nieszczelność na rurach albo wydajność wiatraka do filtra nie taka jak powinna. Jeśli chodzi o te Axial według mnie nie są najgorsze. Mam 3 różnej wielkości i owszem pierdziochy się zrobiły ale półtora roku chodzą i nigdy nie miałem problemów z zapachem także myślę że w stosunku do swojej ceny są dość dobre. Nie mam też porównania tak naprawde bo nie używałem nic innego ale jak mowie, jakość do ceny adekwatna i robi robotę. ?
 

Syn Ebnera

OdcieńZieleni
Rejestracja
Paź 21, 2019
Postów
1,228
Buchów
3,848
moze masz filtr zle spasowany i ten went nie daje rady, ogolnie wracajac do tematu to ten went 108m3 na 0.36 powinien Ci styknąć, ja dośc niedawno podpiąłem went 420m3 pod 2namioty 1.44m2 i zero pleśni, masz w środku jakiś mieszak? ten went 298 to mocna przesada, juz 250 to za dużo

Gdzieś tak za parę dni w planach mam podkręcić lampę gdzieś może nawet do 200W i może to pomoże , teraz świeci ze 130
najwiecej światła potrzebują na indukcji i początku kwitnienia, pod koniec możesz zmniejszyć moc
nie wycinaj nic bo i tak widać ze sie powyciągały więc cyrkulacja jest dobra, doły jak najbardziej
 

Moonrock420

Well-known member
Rejestracja
Wrz 24, 2022
Postów
110
Buchów
52
moze masz filtr zle spasowany i ten went nie daje rady, ogolnie wracajac do tematu to ten went 108m3 na 0.36 powinien Ci styknąć, ja dośc niedawno podpiąłem went 420m3 pod 2namioty 1.44m2 i zero pleśni, masz w środku jakiś mieszak? ten went 298 to mocna przesada, juz 250 to za dużo


najwiecej światła potrzebują na indukcji i początku kwitnienia, pod koniec możesz zmniejszyć moc
nie wycinaj nic bo i tak widać ze sie powyciągały więc cyrkulacja jest dobra, doły jak najbardziej
No właśnie doły im powycinalem, nie potrzebny popcorn i jakieś takie małe odrosty a góra nie tykana ?
 

slow burn

HPS 250
Weteran
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
1,531
Buchów
1,322
Odznaki
1
To może być wina nie wentylacji A filtra. Może być gdzieś nieszczelność na rurach albo wydajność wiatraka do filtra nie taka jak powinna. Jeśli chodzi o te Axial według mnie nie są najgorsze. Mam 3 różnej wielkości i owszem pierdziochy się zrobiły ale półtora roku chodzą i nigdy nie miałem problemów z zapachem także myślę że w stosunku do swojej ceny są dość dobre. Nie mam też porównania tak naprawde bo nie używałem nic innego ale jak mowie, jakość do ceny adekwatna i robi robotę. ?
mi sie wydaje wlasnie ze wydajnosc tego wyciagu po prostu spadla na tyle ze juz nie daje rady. U mnie to jest tak ze wyciag ciagnie powietrze przez filtr i to powietrze leci na cooltube gdzie w teorii ma chlodzic hps i wylatuje poza boxa. O ile jak wszystko bylo nowe to zapachu zadnego nie bylo to teraz po roku juz tak kolorowo nie jest. Wczesniej sadzilem ze to wina wegla wlasnie w filtrze ale po wymianie jest podobnie. Sory kolego Moonrock420 ze taka dyskusja w Twoim watku;) mam nadzieje ze nie masz z tym problemu.
 
Ostatnia edycja:

Moonrock420

Well-known member
Rejestracja
Wrz 24, 2022
Postów
110
Buchów
52
mi sie wydaje wlasnie ze wydajnosc tego wyciagu po prostu spadla na tyle ze juz nie daje rady. U mnie to jest tak ze wyciag ciagnie powietrze przez filtr i to powietrze leci na cooltube gdzie w teorii ma chlodzic hps i wylatuje poza boxa. O ile jak wszystko bylo nowe to zapachu zadnego nie bylo to teraz po roku juz tak kolorowo nie jest. Wczesniej sadzilem ze to wina wegla wlasnie w filtrze ale po wymianie jest podobnie. Sory kolego Moonrock420 ze taka dyskusja w Twoim watku;) mam nadzieje ze nie masz z tym problemu.
Zaden problem byczku, po to jest to forum żeby sobie pomagać ?
A z ciekawości co za odmianki sadzisz aktualnie ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół