nasiona marihuany

Początkujący? Zadaj mądre pytanie o uprawę konopi indyjskich,może nie dostaniesz warna

Wyszukiwarka Forumowa:

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
no kopia nie zafajnie, trzeba duzo wykopcic, smak owszem ochydny i wiaderka ciagnać to z leksza masakra dla pluc...ale po jednym joincie to cos tam czuc, lekkie zamulenie i wyobrazna lepiej pracuje :wink: ...dobrze mi sie pisze jakies projekty po takich lekkich jointach :lol:

[ Dodano: 2006-01-04, 23:11 ]
a lodygi wyrzucam...posiadaja sladowe ilosci thc..albo rzuchlam sobie maja calkiem niezly samczek ziolka :lol:
 

Dzidek

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
286
Buchów
0
Z lisci suchych jak masz tego duzo mozesz zrobic hasz :)
 
Z

ziiba1

Guest
ja ostatnio zrobilem bata z lisci przelezanych 5 miechow i przez ok 2 godzinki mialem ladny zgon tylkoooo ten smak nie zbyt
 

Siusiek

New member
Rejestracja
Sty 3, 2006
Postów
3
Buchów
0
Mam putanie. Jestem poczatkujacy w temaciie hodowli, na wiosne chcem cos posadzic na OUTDOOR i co byscie mi doradzili na poczatek.
 

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
siema siusiek,dyskusji jaka wybrac na zblizajacy sie out jest troche w dziale outdoor... moja rada : jak jestem poczatkujacy to kazda odmiana cie zadziwi i z kazdej bedziesz zadowolony, poswiec wieksza uwage warunkom...miejscowka, zimia, techniki, nawozy odstraszanie kłapouchych i oslizgłych badziwi i setki innych rzeczy :wink:
a co do odmian to polecam Easy Buda na dobry poczatek... duzy plon, łatwa w uprawie
 

Laska

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
650
Buchów
1
Mam pytanie:
Czytałem OG i natknąłem się na takie coś:
"IR detection"
Ktoś wie o co to znaczy??
 

sd

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
3,038
Buchów
20
ir detection to przypadkiem nie - wykrycie portu podczerwieni chociaz pisze sie chyba irda chyba hm...
 
M

MILKA

Guest
SCuN napisał:
ir detection to przypadkiem nie - wykrycie portu podczerwieni chociaz pisze sie chyba irda chyba hm...

Dobrze SCUN myślisz pisze się irda!!
 

Grower

Banned
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
361
Buchów
4
Czy można taką jakąś płaską donicę 30x30 i wysokość 15 cm, ponieważ ja mam niskiego boxa a innego nie moge skombinować bo starzy się skapną a to ma być całkowity kamuflaż. CZy taka donica nie zaszkodzi konopi?
 

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
pepes napisał:
Czy można taką jakąś płaską donicę 30x30 i wysokość 15 cm, ponieważ ja mam niskiego boxa a innego nie moge skombinować bo starzy się skapną a to ma być całkowity kamuflaż. CZy taka donica nie zaszkodzi konopi?

mozna bez problemu...korzonki znjada swoaje miejsce...z czego chcesz zrobic taka doniczke?
 

Grower

Banned
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
361
Buchów
4
Jak mi się uda to zrobie z czegoś takiego plastikowego np. tak jak jest w klatkach dla królików.....lub zbije z desek a na dół dam taką płytę z drewna(3mm) z dziurami :twisted: Może być takie coś ?? Bo narazie musze jak najmniej wysokości na donicę ponieważ jak już wyżej pisałem dość niski box :? :? :? :? :? :? :evil:
 

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
hymm napewno nie moze ci sie rozleciec w trakcie wyciagania bo wtedy była by porazka takze musi buc stabilne...to z desek było by dobre...mozesz pochodzic po jakis sklpeach gospodarstwa domowego i poszukac misek takich do lazienek moze akurat znajdziesz cos na wymiar...lub po lekkim "obszlifowaniu"
 

Grower

Banned
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
361
Buchów
4
a ta biała miska co miałeś w growlogu co roślinki były pod świetlówkami to jakie ona miała wymiary ??
 
F

Falko

Guest
Witam!!!Jaką odmiane wybrać na out w tym roku Earl misti czy hollands hope Doradzcie mi pod względem ilości towaru oraz mocy tych dwuch roślin.Czy ktoś chdował te dwie odmiany.I która jest lepsza pod każdym względem
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół