nasiona marihuany

Początkujący? Zadaj mądre pytanie o uprawę konopi indyjskich,może nie dostaniesz warna

Wyszukiwarka Forumowa:

SwierzyJerzy

Active member
Rejestracja
Maj 4, 2021
Postów
40
Buchów
18
Przyblokowaly sie planty od paru dni nie ma zadnego wzrostu, medium light mix, biotabsy i od jakiegos tygodnia podlewane bio bloom i wlasnie tak od tego czasu widze blok. Podlewam mineralka wedlug producenta 6 ph mimo ze biotabsy mam, lampa hps 600 waze donice nie ma nadmiaru ani przelania ? 5 dni miedzy strzeleniem fotek, jakies rady? Chyba bez miernika ph sie nie obejdzie

 

SwierzyJerzy

Active member
Rejestracja
Maj 4, 2021
Postów
40
Buchów
18
Może już osiągnęły swój wzrost i teraz będą puchnąć skoro zakwitły.
Przy okolo 55-60 dniu? Te afy sativy z przidu maja 30 cm wysokosci z tylu 2 x NL chyba by byly jakies karlowate, odstawie narazie bloom bede lać wode zobacze jak to dalej, dzięki za odp?
 

L.a.m.a.

KEBABA BYM ZJADŁ
Weteran
Rejestracja
Mar 24, 2019
Postów
923
Buchów
942
Odznaki
3
Nom 600W Jaki to box? Nie lej wody z butelki, co ty na łóżku ze złota śpisz? W butelkach masz kranówkę puszczoną przez jakieś lampy. Lej z kranu i reguluj pH tylko. 60 dni auto to już nie urosną w tym stadium. Może być box za niski do takiej mocy lampy i przez to nie szły w górę kiedy było trzeba. Już nic nie zrobisz tylko ciągnąć do końca.
 

SwierzyJerzy

Active member
Rejestracja
Maj 4, 2021
Postów
40
Buchów
18
Nom 600W Jaki to box? Nie lej wody z butelki, co ty na łóżku ze złota śpisz? W butelkach masz kranówkę puszczoną przez jakieś lampy. Lej z kranu i reguluj pH tylko. 60 dni auto to już nie urosną w tym stadium. Może być box za niski do takiej mocy lampy i przez to nie szły w górę kiedy było trzeba. Już nic nie zrobisz tylko ciągnąć do końca.
Box 2 m wys 1,3x1,2, musze lac z butelki woda strasznie twarda zostaje duzo kamienia a butelkowana tylko 17 centa
 

L.a.m.a.

KEBABA BYM ZJADŁ
Weteran
Rejestracja
Mar 24, 2019
Postów
923
Buchów
942
Odznaki
3
Box całkiem spory. Może geny słabe albo coś im po drodze zrobiłeś, ciężko powiedzieć.
A ty pijesz tą wodę z kranu?
 

SwierzyJerzy

Active member
Rejestracja
Maj 4, 2021
Postów
40
Buchów
18
Box całkiem spory. Może geny słabe albo coś im po drodze zrobiłeś, ciężko powiedzieć.
A ty pijesz tą wodę z kranu?
Z kranu po przefiltrowaniu tylko do gotowania, czajnik po zalaniu tą wodą po 3 razach ma kamienia na dnie pol centa. Moze ttlko panikuje caly czas szly batdzo ladnie nie męczę ich nie stresuje. Zobacze jak pojdzie w tym tygodniu
 

Swiss1619

Active member
Rejestracja
Paź 24, 2021
Postów
34
Buchów
9
Witam serdecznie

Powiedźcie mi Panowie i Panie co najlepiej robić z popcornem?

Palić czy na tzw. przetwory?

Ps. Zbieram pierwszy raz tak więc wybaczcie może głupie pytanie.
 

SleepyGnom

Well-known member
Rejestracja
Wrz 21, 2021
Postów
101
Buchów
276

wzgórzeskaliste

siempre peligroso
Rejestracja
Mar 11, 2020
Postów
402
Buchów
1,058
Odznaki
7
siema, posiada ktoś kod do pestkomani? mam zamówienie na ponad 1k pln i w sumie przydałby sie jakiś rabat..
nie wiem gdzie zadać pytanie, to zadaje tutaj. Dobrą duszę zapraszam na priv.
ps. jeśli takie "podziemie" nie jest mile widziane na forum, proszę o zwrócenie uwagi. pozdro
 

SleepyGnom

Well-known member
Rejestracja
Wrz 21, 2021
Postów
101
Buchów
276
siema, posiada ktoś kod do pestkomani? mam zamówienie na ponad 1k pln i w sumie przydałby sie jakiś rabat..
nie wiem gdzie zadać pytanie, to zadaje tutaj. Dobrą duszę zapraszam na priv.
ps. jeśli takie "podziemie" nie jest mile widziane na forum, proszę o zwrócenie uwagi. pozdro
Napisz do breedera PW. Przy takim zamówieniu pewnie coś poradzi. Jest też ich wątek, może tam zapytaj:
 

stardawg

Active member
Rejestracja
Kwi 24, 2019
Postów
32
Buchów
0
pestki premium cali typu; royal runtz, cookies, gelato - czy potrzebuja jakiegos specjalnego troszczenia? czy probowal ktos to sadzic jak normalne pestki typu amnesia haze lub super silver haze?
 

zjarany emeryt

Emeryt
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2010
Postów
2,792
Buchów
10,105
Odznaki
9
Wow sadziłem Cali i nawet o tym nie wiedziałem :) Tak bym na nie dmuchał i chuchał :)

DSC_0056.jpg
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół