nasiona marihuany

Początkujący? Zadaj mądre pytanie o uprawę konopi indyjskich,może nie dostaniesz warna

Wyszukiwarka Forumowa:
L

lulek

Guest
a na zime outdory sie wykopuje czy poprostu pozwala zdechnac? ;) jak poinna byc zabezpieczona na dworze, od kiedy (miesiac) najlepiej zaczac sadzic?
 

sd

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
3,038
Buchów
20
hehehehe konopia to roslina jednoroczna !!! ;]
 
G

Green

Guest
na zime outdory sie wykopuje czy poprostu pozwala zdechnac? jak poinna byc zabezpieczona na dworze, od kiedy (miesiac) najlepiej zaczac sadzic?


hahaha no nie juz duzo roznych dziwnych rzeczy sie na czytalem ale tego takie pytania to jeszcze nie widzialem
ludzie jestescie za***isci w kwesti zadawania nieodpowiednich pytan

pozdr.
 

bedziedobrze

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2006
Postów
64
Buchów
2
stare liscie przycinac przy lodydze czy tuz przy lisciu zeby lodyzka po nim(tym ucietym lisciu) zostala?
dwa to- jak mam preflowery (czy cos) i maja 1-2mm dlugosci to moge ocenic czy to zlysyn czy kochana córa? ;]
i po krzaku mozna poznac jaka ma plec? np. wysoki i malo rozlozysty krzak to samiec a samica taka jakby bardziej wypasiona i gesta/zbita? jak to jest
pozdrawiac
 
D

drive

Guest
Witam . Mam pytanie na które odpowiedzi nie mogę wygrzebać nigdzie : jak podlewać indoora , nie chodzi mi o nawozy tylko o ilość wody , i jaka jest najlepsza wilgotność ?
A , i jeszcze temperatura - musi być cholernie gorąco czy np. w nocy może spadać do 15 stopni
 
S

Sed

Guest
drive napisał:
Mam pytanie na które odpowiedzi nie mogę wygrzebać nigdzie : jak podlewać indoora , nie chodzi mi o nawozy tylko o ilość wody , i jaka jest najlepsza wilgotność ?
Za dużo nie wolno podlewać poprostu podlewasz jak roślinka ma barrdzo sucho wilgotność czego jak powietrza to 50%
drive napisał:
A , i jeszcze temperatura - musi być cholernie gorąco czy np. w nocy może spadać do 15 stopni
Temp oprymalna to z 25 do 30 stopni hmm.. czy może spadać w nocy do 15 stopni nie bardzo chociaż roślina to przetrzyma,ale może to opożnić kwitnienie - tak słyszałem :thumright:
 

Nexer

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2005
Postów
715
Buchów
0
a ja was spytam o podlewanie :p podlewac zawsze ta sama woda z wszystkimi nawozami czy co jakis czas podlewac sama czysta woda bez niczego? gdzies slyszalem o przeplukiwaniu korzeni, flush czy cos takiego, tylko slyszalem :p moglibyscie mi to wytlumaczyc? :wink:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół