nasiona marihuany

Początkujący - Zadaj pytanie Kiedy ścinać konopie indyjskie, Czy dojdą?

Wyszukiwarka Forumowa:

koodini

Well-known member
Rejestracja
Maj 4, 2011
Postów
155
Buchów
0
Jeszcze Ci puchnie, podlej nawozem, poczekaj ze 2 tygodnie. Uważaj na grzyby i powodzenia.
 

brandit

Active member
Rejestracja
Kwi 28, 2011
Postów
31
Buchów
0
ZDJĘCIA WYŻEJ!!!


Sprawa TYM AUTOBLUBERRY ze pleśń się od dłuższego czasu za nią bierze na bieżąco usuwam musiałem ciąć szczyt główny już 1,5 tygodnia wstecz przedwczoraj zastosowałem target 500 zobaczymy czy to coś pomoże jeśli nie będę ciął a jeśli nie czy jechać na planktonie np 1.5 tygodnia i czy dawać do ciemni? czy ripen jeszcze ?
 

alf28

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2011
Postów
177
Buchów
0
Vertigo automat 80 dzień. Chciałem raz podlać ripenem, flush i :harvest:?



 

Amnezia

Well-known member
Rejestracja
Sty 16, 2008
Postów
224
Buchów
0
alf jak najbardziej lej ripen i niedługo ścinka, całkiem pozytywnie wygląda
 

pchełcia

Well-known member
Rejestracja
Lut 28, 2011
Postów
150
Buchów
0
Co im dolega i czy dojda??

Witam, damy to special kush i passion#1 dzis pierwszy raz dostaly dolomit i juz planton k, poza tym oprysk na przedziorki i zapobiegawczo srodek na plesn.
Moje pytanie to czy zdaza dojsc i czego im moze brakowac??
Pozdrawiam i prosze o odpowiedz.
 

Klocek^^

Member
Rejestracja
Cze 5, 2011
Postów
11
Buchów
0
Siema sorka ale jest to moj 2 post na ten sam temat , ale nikt nie udzielił mi satysfakcynujacej odpowiedzi , a mianowicie :
wczoraj podczas wycieczki na spota obok moich krzaczków poczułem zapach babki , to dobrze ??? i nie wiem czy z tego fioletowego co mam na zdjęciu będą topki czy jest to pleśń ??? nadmieniam że to fioletowe jest na najdorodniejszej roślinie , inne tego nie mają . jest to moja pierwsza hodowla , więc nie wiem co i jak :D

http://anonymouse.org/cgi-bin/anon-www.cgi/http://imageshack.us/photo/my-images/560/dscf0027n.jpg/
dzięki za odpowiedzi , pozdrawiam klocek^^
 

420000000

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 19, 2008
Postów
2,151
Buchów
2
Witam, damy to special kush i passion#1 dzis pierwszy raz dostaly dolomit i juz planton k, poza tym oprysk na przedziorki i zapobiegawczo srodek na plesn.
Moje pytanie to czy zdaza dojsc i czego im moze brakowac??
Pozdrawiam i prosze o odpowiedz.
A czemu mają nie zdążyc?? nie znam tej odmiany ...kush ale passion napewno dojdzie przecież jeszcze ponad 8 tygodni czasu maja na to a jak pogoda pozwoli to nawet 10, więc nie wiem czemu panikujesz.
 

OstreTabasko

Member
Rejestracja
Kwi 18, 2011
Postów
5
Buchów
0
Scinac czy nie scinac oto jest pytanie? wloski sa juz brazowe ale nie wszystkie wiec nie wiem czy sconac i dodam tez ze zauwazylem ze plesn zaczyna brac krzaki,wiec nie weim czy czekac czy mozna juz robic kose,wolalbym jeszcze poczekac,takze prosze o wyczerpujace odpowiedzi ;d
 

Leszcz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2010
Postów
962
Buchów
2




Ile jej jeszcze potrzeba ??, jest to automat i co sie jej dzieje bo tak jakby obsycha , nie wszystkie topki ale z polowa .
 

Holdcut

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2011
Postów
47
Buchów
0
Witam, 4 dni temu mój AK47 auto, femi wyszedł z ziemi, chcę go wystawić na outa, ale czy zdąży dojść ?
Ma właściwie cały ciepły sierpień i w miary ciepły wrzesień, ale mam pewne wątpliwości.
Pozdrawiam.
 

koodini

Well-known member
Rejestracja
Maj 4, 2011
Postów
155
Buchów
0
Leszczu,hehe... jeszcze 2 dni i cały kwiat zamieni się w grzyba, który go ostro wpie****a.

Edit: tnij go już, w tym momencie idź i go tnij, bo na środki przeciw pleśni jest już za późno. Ryzyko.
 

OstreTabasko

Member
Rejestracja
Kwi 18, 2011
Postów
5
Buchów
0
ktos sie wypowie na temat moich pomidorkow bo nikt nie odpowiedzial a nie wiem czy mam ciac czy nie?
 

manto123

Well-known member
Rejestracja
Kwi 27, 2010
Postów
156
Buchów
0
Pomoze ktos? Sory za jakosc zdjec, ale robione telefonem. Za 2 dni wyjezdzam i chcialbym sciac 2 najdojrzalsze automaty, jest sens? Bedziec cos z tego?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół