nasiona marihuany

Początkujący - Zadaj Pytanie o Kiełkowanie nasion marihuany indoor

Wyszukiwarka Forumowa:

Largo0003

Well-known member
Rejestracja
Sty 15, 2012
Postów
104
Buchów
0
elo.
Wiesz jestem amatorem ale z ostatnich lektur które czytałem była nawiązka do tego że dobrze jest lekko spiłować na troche czubki nasion aby miały łatwiej z wybiciem sie.

Pozdro :spalony:
 

zarak

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 24, 2008
Postów
722
Buchów
0
siema otoz mam taki problem ziarenka leza juz na chusteczkach 9 dni i nic wody jest zawsze ok, szkoda by bylo je wyrzucac mozna cos zrobic?
A jaka masz tam temperature w tym pomieszczeniu?
 

lee_knox

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 26, 2006
Postów
2,186
Buchów
6
Po co kombinować z piłowaniem ?
Wrzucasz do letniej wody .
Czekasz jak zatoną , można je ,,podtapiać " co jakiś czas .
Wrzucasz na wilgotne chusteczki takie bardziej wilgotne , te chusteczki mają się znajdować w jakimś pojemniczku domykanym z góry , ja używam takiego ja dają kebab luzem na wynos , czy jakiś tam inne żarcie .
Zamykasz kładziesz na kaloryfer , pilnujesz żeby nie miały za sucho , nawet można powiedzieć bardzo wilgotno .

Podstawa to ciepło i wilgotno .
Rzadko kiedy nie zakiełkują w takich warunkach , chyba że są jakieś upośledzone .
 

jarasz

Well-known member
Rejestracja
Wrz 2, 2011
Postów
68
Buchów
0
temperatura jest ok ponad 20 stopni, ziarenka topia sie w wodzie i leza na chusteczkach kolo kaloryfera, dzisiaj je nadgryzlem lekko zobaczymy co bedzie
 
G

Gość

Guest
Hey mam takie pytanie zrobilem prosty sposob na wzor kielkowania metoda
"z wody do gleby" i po wsadeniu ziarenka do doniczki tez trzeba postawic w cieple ciemne miejsce czy od razu pod lampe ???

Przeczasnalem z 30 stron o kielkowaniu i sadzeniu ale o tym nic nie znalazlem.
 

luckystrike

Well-known member
Rejestracja
Sty 5, 2012
Postów
244
Buchów
0
dopoki ci nic nie wyrosnie to sie nie daje pod lampe

a co to za bzdura??
Jak kiełek jest już w ziemi to możesz dać pod lampe, tylko rodzi sie pytanie czy nie szkoda prądu? Ale jako tako pod lampą może być - ja tak robie i jakoś bez problemów wsio rośnie
 

WadyGrower

Member
Rejestracja
Sty 4, 2012
Postów
22
Buchów
0
Prosba

Witam....
Mam mały problem, otóż założyłem niewielką plantacje (30 roślinek).
Po przygotowaniu miejsca zamówiłem 30 Afghanów plus 3 WW od SeedBank'u, nasiona wrzuciłem do wody mineralnej w temp około 25 stopni i na stałym naświetleniu, po 3-3.30 godzinach położyłem je na wilgotne chusteczki (i to chyba był najwiekszy błąd, bo dopiero 1 zatonęła), po 2 dobach 6 nasionek pękło, i ledwo, ledwo pokazało korzonek... W czym jest problem? Czy można je jeszcze raz do wody aż utonął?

Tu macie kilka zdjec jak to wygląda...
thumb_SAM_0280.JPG

Widać naświetlenie jest, nasionka były przykryte jeszcze jedna warstwą, ale z tego zrezygnowałem na rzecz naświetlenia

thumb_SAM_0281.JPG

Naczynie z wodą, a w niej chusteczki tak by były dobrze wilgotne

thumb_SAM_0282.JPG


A tak ogólnie miejsce...
thumb_SAM_0284.JPG
 

zarak

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 24, 2008
Postów
722
Buchów
0
Nie naswietlaj to co wychodzi to kozonek a on nie lubi swiatla!
 

luckystrike

Well-known member
Rejestracja
Sty 5, 2012
Postów
244
Buchów
0
@WadyGrower Misiek a na ch...j Ty naświetlasz nasiona??? Chłopie pod lampy dopiero jak wsadzisz do doniczki, a tak ciemnia, ciepło i wilgotno (tylko bez skojarzeń :D ). Tak jak zarak pisał, kiełki nie lubią światła!
 

gutek444

Member
Rejestracja
Sty 20, 2012
Postów
13
Buchów
0
siema mam drobny problem posadziłem sobie 2xAK 47 auto i 2x nycd nasionka ak już wyszły na powieszchnie a te drugie od dłuższgo czasu są kielkami i nie idą w góre albo idą powoli co z tym zrobić ???
 

powerplanty

Well-known member
Rejestracja
Sty 10, 2012
Postów
148
Buchów
0
siema mam drobny problem posadziłem sobie 2xAK 47 auto i 2x nycd nasionka ak już wyszły na powieszchnie a te drugie od dłuższgo czasu są kielkami i nie idą w góre albo idą powoli co z tym zrobić ???

wrzuc fote i napisz dokładnie ile dni to trwa...
 

gutek444

Member
Rejestracja
Sty 20, 2012
Postów
13
Buchów
0
niestety nie wrzuce foty bo nie mam jak nie działe usb trwa to jakieś 6 dni
 

Patusznik

Member
Rejestracja
Wrz 5, 2011
Postów
11
Buchów
0
Witam wszystkich!
Tydzień temu zacząłem swoją drugą uprawę. Ze sklepu thc-thc kupilem sobie dwa autmaty feminizowane ak47 i white russian. Od tygodnia sa na wilgotnych chusteczkach i nie chca wykielkowac! Nie wiem co robie zle... u obu skorupka pękła, kiełek w minimalny sposób się wychilił i stoi :/ Dodam, że nie podoba mi sie też kolor kiełka w ak47... jest jakiś zielonkawy, a w przypadku white russian lekko kremowy... Czy coś źle zrobiłem? Przechodzilem ten etap już przy wcześniejszej uprawie i wszystko było w porządku... może ktoś mi pomóc? :(
 
S

Spasiona Swinia

Guest
Kupiłeś we chujowym sklepie to i nie zdziw się jak nie będą miały auto a jeśli kiełek się wychylił to do gleby i bądź cierpliwy
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół