nasiona marihuany

Początkujący - Zadaj pytanie o Kiełkowanie nasion i nasiona marihuany

Wyszukiwarka Forumowa:

PlonPlonPlon

Active member
Rejestracja
Kwi 27, 2020
Postów
34
Buchów
2
Jest duza szansa ze beda to femki. A na herme zawsze jest szansa ale raczej mniejsza niz to ze bedzie baba.
 

Stefix

Well-known member
Rejestracja
Lis 12, 2021
Postów
162
Buchów
346
Hej, wrzuciłem pestki do tacki eazy pług i do propagatora 24 godziny temu. Są w ciepłym ciemnym pomieszczeniu. Kiedy dać je do boża? Czekać aż wykiełkują, czy właśnie po 24 albo 48 powinny już dostać światła?
 

neurofan

Well-known member
Rejestracja
Sie 5, 2020
Postów
921
Buchów
2,881
Odznaki
4
ja jak mają kiełki to wrzucam do ziemi i pod lampe od razu
 

Stefix

Well-known member
Rejestracja
Lis 12, 2021
Postów
162
Buchów
346
Nie zobaczę czy ma kiełki niestety bo bym musiał grzebać, a nie chce uszkodzić kiełka jeśli takowy już jest. Chyba po 48 wrzucę pod lampę, ale zmniejsze naświetlenie na 60% na pierwsze dni życia ?
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Ile to razy bedzie wałkowane, jak kiełkować nasiona
Podstawa ciepło i mokro!
Najlepsze kiełkowanie to na wilgotnych recznikach lub wacie w zamkniętym pudełku i temp powyzej25C
i wszystko kiełkuje...
Po pokazaniu kiełka należy poczekać aż osiągnie kilka cm i należy go włozyć do ziemi kiełkiem do dołu i troszke zasypac ziemią a jak poleżał dłużej na wacie (ja wole takie) i juz widac listki to wsadzic ta by one wystawały z ziemi
Od razu można dac swiatło i nic sie niedzieje ale raczej o mniejszym natęzeniu.
 

milandro

New member
Rejestracja
Kwi 27, 2023
Postów
2
Buchów
0
Czesc mam pytanie chciałbym zrobić uprawę w kokosie, i mam pytanie czy po wykiełkowaniu nasionka powinno się zastosować jakieś medium typu ziemia przez jakis czas czy nie ma to znaczenia i odrazu wkładać do docelowego pojemnika z Coco? Nie chce czegoś spieprzyć
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,839
Odznaki
5
W żadnej ziemi. Albo prosto w coco albo wełna, jiffy, easy plug. Od początku zalewasz pożywka.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,839
Odznaki
5
Do kiełkowania może być woda, ale jak zalejesz pożywką tez będzie dobrze. Byle ec nie było za wysokie, ale te 1.2 na luzaku możesz dać.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół