nasiona marihuany

Początkujący - Zadaj pytanie o Nawożenie konopi indyjskich indoor

Wyszukiwarka Forumowa:
N

nie pamietam

Guest
Witam ile sypać dolomitu.. mam już rosliny kwitna i mam lipne ph, i chce na wierz posypac i podlać..
 

Undertaker

Well-known member
Rejestracja
Cze 4, 2012
Postów
66
Buchów
0
nawozy

Siema:spalony: Mam zamiar hodować pierwsz e w życiu roslinki i mam do was pytanie o nawożenie.Jakie nawozy stosować na weg a jakie na flo dla optymalnego wzrostu i plonu oraz przy niezbyt wygórowanej cenie.(max 150zl). Na weg myśle stosować biohumus forte + asahi sl + super vit.I mam pytanie czy to wystarczy na weg czy może coś dodać?Oraz jakie nawozy stosować w fazie kwitnienia.Asahi i super vit słyszałem że też na flo można stosować,są niedrogie więc można spróbować czy zaszkodzi to roślinkom?Ziemie planuje mieć taką:http://www.growshopjamaica.pl/product/BioBizz-All-Mix-100-organiczna-ziemia-kwiatowa-20L/?id=582
Dodatkowo na dno i wierzch dać keramzyt.Donice mają pojemność 11l.
 

skiller

New member
Rejestracja
Cze 15, 2012
Postów
1
Buchów
0
Witam , roslinki na ziemi all mix podobno nie wymagaja stosowania zadnych nawozów a w trzech dolne liście zrobiły sie żółte w jednej końcowki dolnych liści, podlac biohumusem ?
 

dzikin850

Member
Rejestracja
Cze 6, 2012
Postów
7
Buchów
0
poproszę o pomoc.

a więc : ak47 automat. box , oswietlenie okey. 29 dni i nie kwitnie , podlany 2x biohumus forte i nie wiem czy jeszcze lać czy juz zacząc plankton K ??? jest to automat wiec chyba nie muszę przestawiać oświetlenia . aha mam jeszcze canna boost ale to chyba pozniej ??
 

patkud

Well-known member
Rejestracja
Cze 18, 2012
Postów
61
Buchów
0
Witam, jestem początkującym growerem.
Mam już boxa 80x50x100. 200W CFL.

4 roślinki AF lowryder 2 (3 sztuki) oraz Autobluberry (1 sztuke)

krzaczki powinny być tak mniej wiecej od 40-60 cm.

Mam takie pytania odnośnie Lowryderów AF ( nie mogę nigdzie znaleźć konkretnych odpowiedzi właśnie do AF'ow karzełków.

1) Jakie ilości nawozów kupić ( buteleczki 100 ml, 500 ml, 5l )
- na wega takie same jak do normalnej MJ ?
- na kwitnienie takie same jak do normalnej MJ ?

2) Przeczytałem gdzieś że warto zakupić coś do lepszych korzeni lowryderów. Czy to daje jakieś efekty. Jeśli tak to poproszę o nazwe dobrego środka.

3) Jeśli ktoś by mógł podesłać nazwy nawozów właśnie pod lowrydery af, ( nie chce przepłacać i nie umiem znależć co warto stosować do tego rodzaju roślinek, oprócz legendarnego biohumusa. Zależy mi też żeby to było naturalne lub łatwe w ( nieprzedawkowaniu)

---------- Aktualizacja posta 13:16 ---------- Czas poprzedniego posta 13:05 ----------

Bio Nova AutoFlower SuperMix. Stosował ktoś takie coś? jeśli tak to jak to się ma do innych środków
 
G

Gość

Guest
Witam, to moja pierwsza uprawa. Mam pytanie i wlasciwie dylemat, nie wiem co zakupic BloomBastic firmy Atami czy Plagron GrinSensation? Prosze o pomoc doswiadczonych growerow. Czytalem ze grinSensation zawiera juz w sobie pk 13/14, w takim razie czy przy zakupie BloomBastica potrzebuje pk 13/14 kupowac dodatkowo, prosze o porady, bo czas mnie goni.:harvest:
 

Largo0003

Well-known member
Rejestracja
Sty 15, 2012
Postów
104
Buchów
0
siema.
Zna ktoś środek monsterclon ?? chciał bym sie o nim coś dowiedzieć a w necie nie ma nic konkretnego.




:zjarany:
 
G

Gość

Guest
Panowie czy mogę zwiększyć dawki canna boosta 150% końcówka flo 9 dni do harwestu
 
G

Gość

Guest
Witam, czy moge stosowac na atomatch, na poczatku kwitnienia tylko PK13/14 i Booster accelerator od Canny? Normalne dawki czy wieksze?

---------- Aktualizacja posta 18:18 ---------- Czas poprzedniego posta 18:12 ----------

Witam, czy moge stosowac na atomatch, na poczatku kwitnienia tylko PK13/14 i Booster accelerator od Canny? Normalne dawki czy wieksze? Czytam rozne posty i na kazdym pisza inaczej zeby stosowac zaraz na poczatku kwitnienia a inni po 2 tygodniach!
 

jedziemy z tym

Well-known member
Rejestracja
Kwi 18, 2012
Postów
109
Buchów
0
Siemka chciałem powiedzieć że na brak azotu pomaga bardzo dobrze deszczówka :jaraczz:
 

Vegeta

Member
Rejestracja
Lip 10, 2012
Postów
6
Buchów
0
Witam serdecznie, mam zamiar zabarać sie za automaty
chce kupic takie nawozy jak :
http://www.sioubiz.pl/canna/pk-13-14-246.html

Bio Rhizotonic badż ewentualnie Biohumus Forte
Canna Terra Flores
przy pojawieniu sie pierwszysch prefolwey
Planton K badz Cannabost
Pk 13/14
Czy dobrze wybrałem ?

http://www.sioubiz.pl/canna/pk-13-14-246.html

---------- Post added at 12:01 ---------- Previous post was at 11:59 ----------

Witam serdecznie, mam zamiar zabarać sie za automaty
chce kupic takie nawozy jak :

Bio Rhizotonic badż ewentualnie Biohumus Forte
Canna Terra Flores
przy pojawieniu sie pierwszysch prefolwey
Planton K badz Cannabost
Pk 13/14
Czy dobrze wybrałem ?
 

d3inx

Well-known member
Rejestracja
Sie 5, 2008
Postów
184
Buchów
1
Witam serdecznie, mam zamiar zabarać sie za automaty
chce kupic takie nawozy jak : Canna Terra Flores
przy pojawieniu sie pierwszysch prefolwey
Planton K badz Cannabost
Pk 13/14
Czy dobrze wybrałem ?



---------- Post added at 12:01 ---------- Previous post was at 11:59 ----------

Witam serdecznie, mam zamiar zabarać sie za automaty
chce kupic takie nawozy jak :

Bio Rhizotonic badż ewentualnie Biohumus Forte
Canna Terra Flores
przy pojawieniu sie pierwszysch prefolwey
Planton K badz Cannabost
Pk 13/14
Czy dobrze wybrałem ?

kup planton k lub substral burza kwiatow wystarcza jak chcesz dokup boosta canny
 

zielarzHeniu

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2012
Postów
209
Buchów
0
WITAM!!!
Czy pryskał ktoś kiedyś nawozami od BioBizz swoje pomidorki? Widać jakąś różnicę od zwykłego podlewania?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół