nasiona marihuany

Początkujący - Zadaj pytanie o Płeć konopi indyjskich indoor

Wyszukiwarka Forumowa:

BOOM

Stary ale jary
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2012
Postów
1,697
Buchów
466
Odznaki
4
to nie herma to coś to kielich
 

mondeo

Active member
Rejestracja
Sty 10, 2016
Postów
41
Buchów
0
BOOM bardzo dziękuje za odpowiedz, bardzo się z tego ciesze, wydawało mi się, iż nie wygląda to jak "jaja" (choć po obejrzeniu tylu zdjęć tego już sam chyba nie wiem co widzę ) ale wolałem się upewnić skoro póki co brak mi doświadczenia.
Jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc.
 

mondeo

Active member
Rejestracja
Sty 10, 2016
Postów
41
Buchów
0
Faktycznie, szkoda ze trochę pokręciłem frazy wyszukiwania i nie szukałem tak jak trzeba, tylko skupiłem się na słowie kluczu.
Teraz widzę jak na dłoni.
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,953
Buchów
956
Odznaki
3
ile średnio wam indukcja wychodzi? U mnie tydzień i ledwie po 3 włosy na roślinę...

prawda to aby podlewać ciut więcej podczas indukcji? Gdzieś na necie wyczytałem że może to proces indukcji przyśpieszyć.
 

FinGooN

Member
Rejestracja
Kwi 17, 2016
Postów
15
Buchów
0
Witajcie, mam szybkie pytanie. Ziomek mi dal 6 nasion z nieznanego zrodla, znaczy on handluje i od czasu do czasu jak kupuje na uncje to gdzies w worku mu sie trafi jakies nasionko, on je zbieral bo myslal ze sam cos posadzi kiedys, ale stwierdzil ze mi da bym sprawdzil co z tego wyrosnie. Nigdy nie sadzilem zielska, ale dobrze znam sie na roslinach, ogrodnictwie itp. z 6 nasion 4 wykielkowaly, jedno bylo biale to niedojrzale chyba i nic z tego nie wyszlo wywalilem je, a jedno do teraz lezy w wacie i czekam moze jeszcze cos bedzie. Te cztery sa w malych doniczkach i juz wykielkowaly i sobie powoli rosna jest to 3 dzien dopiero ale wszystko wyglada ladnie i pieknie.

Moje pytanie jest co do tych nasion, czy jak on mowi ze mu z worka lecialy te nasiona to nie sa to jakies oznaki ze roslina moglabyc hermiona? Czytalem teraz i dowiedzialem sie ze jak matka byla, to z nasion najprawdopodobniej wyjdzie to samo, a nie mam zamiaru ich naswietlac ponad miesiac by sie okazalo ze mi cztery wyjda zhermione.

Dajcie znac, na przyszlosc juz nie bede nasion brac od niego.
 

wysek

New member
Rejestracja
Gru 11, 2016
Postów
1
Buchów
0
Witaj!
Mam pytanie.
Czy to są ziarenka marihuany?
10.jpg
 

kimgpoldonw

Member
Rejestracja
Cze 13, 2023
Postów
6
Buchów
0

Witam czy to męski osobnik ? Inne roślinki mega wolno idą i chudo wyglądają a ta wogole jakby kwiatów nie miała, jeśli to meski to i tak już za późno ale zawsze warto wiedzieć
 

DużyTPO

Well-known member
Rejestracja
Sie 23, 2018
Postów
442
Buchów
1,128
Odznaki
4
Co to za rozpier.....dol w tym.boxie jest 🤯 o chu....ju zloty🙈
to nie jajca, jak kolega wyżej pisał to calyxy
Jajca pojawiają się w miejscu formowania się topów bo to męski kwiat 😁
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół