Nie rozumiem tej fali hejtu
Tak nie mam namiotu, ale od tego jest te forum żeby dopytać o szczegóły, nikt nie jest alfą i omegą, aby od razu wiedzieć wszystko na temat roślin. Tak jak pisałem, jestem początkującym w tym wszystkim, amator i szczerze o tym piszę.



