nasiona marihuany

Początkujący - Zadaj pytanie o Suszenie marihuany indoor

Wyszukiwarka Forumowa:

portos

Well-known member
Rejestracja
Lis 4, 2007
Postów
233
Buchów
0
No to jak nie moge suszyć w boxie to mam problem.
Jedynym rozwiązaniem pozostaje suszenie w mieszkaniu, ale tu mam wypał.
Macie jakieś sposoby na suszenie "incognito" ?

W boksie możesz suszyć ale bez włączonej lampy .
Jeśli masz takie problemy z miejscem na suszenie to chyba najlepszym rozwiązaniem będzie ścinka całości na raz i suszenie w boksie .
Chyba nie warto za bardzo ryzykować dla jednego planta ( jak szacujesz czas jego dojścia po pierwszych trzech ? ).
 

CzarnyŻniwiarz

Well-known member
Rejestracja
Paź 17, 2010
Postów
107
Buchów
0
Po tych 3 tamten jeszcze około 2tygodnie.
Ale to są Afy i światło mam 24/0 bo box znajduje się w pomieszczeniu nie ogrzewanym i mam problem z temp.
 

portos

Well-known member
Rejestracja
Lis 4, 2007
Postów
233
Buchów
0
Po tych 3 tamten jeszcze około 2tygodnie.
Ale to są Afy i światło mam 24/0 bo box znajduje się w pomieszczeniu nie ogrzewanym i mam problem z temp.
Jeśli są zdrowe to przeciągnij tydzień trójkę, nic im to nie zaszkodzi .
I wiele na 4 ( tym bardziej że to AF ) nie stracisz w mocy i ilości .
 

CzarnyŻniwiarz

Well-known member
Rejestracja
Paź 17, 2010
Postów
107
Buchów
0
Chyba że umieszcze je nad lampą w pudełku :sunny:
Tylko jak je tam zaczepić? Wytne jakieś małe dziury,ale i tak trochę światła wpadnie napewno...
 

portos

Well-known member
Rejestracja
Lis 4, 2007
Postów
233
Buchów
0
Spoko możesz suszyć w kartonie z dziurami + jakieś sznurki do zawieszenia w środku , ale postaw karton raczej na boxie a nie w środku . 13-15 stopni w zupełności wystarczy do suszenia , generalnie pokombinuj z tematem bo temperatura 19+ to już za dużo .
 

CzarnyŻniwiarz

Well-known member
Rejestracja
Paź 17, 2010
Postów
107
Buchów
0
Tylko tam gdzie box jest niższa temperatura(na pewno w nocy).
A nad lampą jest jakieś 20stopni i wilgotność 40%.
 

zielonkiewicz

Active member
Rejestracja
Maj 19, 2011
Postów
36
Buchów
0
.

zbliżam się do końca . . I powiedzcie mi czy dobrze myślę.. . - zcinam topki , zostawiam same kwiatki . Powieszam i susze przez tydzien . W temp . 15 stopni w wentylowanym boksie - wiatrak wysysajacy . -pyt. Czy boks musi byc uszczelniony . Potem curring - tak jak zrozumialem . Ususzone ziele trafia do szczelnego sloika, i w ciemnym miejscu . (u mnie lodowka temp. ok.4 stopnie , czy temp nie zaniska . ) ? Zostawiam na miesiac otwierajac codziennie na 40 min .a po uplywie miesiaca otwierac raz w tyg na godzine. - czy jestem dobrze doinformowany . ? Pozdro. Piszcie jak wy suszycie itp. Jezeli zauwaze ze w trakcie curringu ze w srodku sloika osadza sie wilgoc to co mam robic . I wtedy kiedy trzeba otwierac sloik to jak,? zostawic go w lodowce na 40 min , czy go wyciagnac z tej lodowki
 

Norbi2

Banned
Rejestracja
Paź 17, 2008
Postów
103
Buchów
0
Lepiej użyj czegoś hermetycznego, jeśli tak zrobisz to nic się nie stanie a temperatura nie powinna być za niska.
 

stefan_rolnik

Active member
Rejestracja
Lis 13, 2011
Postów
36
Buchów
0
po suszeniu traci zapach

Panowie pytanie suszyłem już drugiego krzaka i jest taki problem że po suszeniu w boxie z wentylatorkami około 3-4 dni temperatura 18-20 stopni
towar traci zapach który było dobrze czuć podczas :harvest:
Teraz czuć takim siankiem i dopiero jak się topy kruszy to coś czuć.Czy nie przesadziłem z nawiewem i przesuszyłem?

Proszę o podpowiedz.
 

CzarnoBiały

Well-known member
Rejestracja
Gru 31, 2010
Postów
153
Buchów
0
Nie wiedziałem gdzie pisać, więc pisze tu. Co mogę zrobić z MĘSKIEGO krzaka(wielkość taka jak wszystkie krzaki 32 dnia z PC boxa) poza makubą? Da rade Hasz?
 

Coś123

Well-known member
Rejestracja
Lut 4, 2012
Postów
276
Buchów
0
makumba

Polecam makumbę albo jakieś ciacho.Hasz też można
 
G

Gość

Guest
Jaka ilość suszu, mieści się w jakim słoiku? Niech napisze ktoś kto zbierał plony i currował w słojach, napiszcie np. 20g w 400ml słoiku, fota też mile widziana. Potrzebne mi to, bo szukam miejsca do ukrycia plonu i muszę wiedzieć jak duży słoik będę musiał schować. Pozdrawiam.
 

Outdoor

Active member
Rejestracja
Mar 18, 2012
Postów
28
Buchów
0
Witam, ja chciałem się spytać czy dało by rade w pudelku suszyc. Mój pomysł to żeby pudełko po butach, zrobić dziurki po bokach, zamocować np na sznurku u góry na dłuszszej wysokości powiesić żeby wisiały do góry nogami i trzymać np w piwnicy, na dworze, na strychu ? Dało by rade nie przeszkadza nic np. ze to tektura ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół