nasiona marihuany

Początkujący - Zadaj pytanie o Techniki Uprawy indoor

Wyszukiwarka Forumowa:

Analny Sznurek

Well-known member
Rejestracja
Paź 16, 2012
Postów
57
Buchów
0
Witam mam pytanie czy to lst może źle wplynąć na plon,czy jest prawidłowo zrobione?





Git jest, ale z tego co widzę to masz tam pare odrostów których nie uglebiłeś. I jesli mogę Ci dac jakiegos tipa to haczyki wbijaj pod samym liściem, wtedy nie ciągnie go aż tak do góry i masz więcej miejsca na odrosty.
 

Vocal

Well-known member
Rejestracja
Wrz 20, 2012
Postów
74
Buchów
0
Panowie mam dosc glupie pytanie ale
w sumie nowicjusz jestem w tych sprawach

zostalo mi pare jakis no name nasion juz sa one mi zbedne
teraz pytanie jesli chce sobie wychodowac od tak zeby
ladnie wygladala to
jesli teraz dam nasiona do wody potem na wate zeby wykielkowala
i doniczni by staly np; na parapecie w domu wiadomo ze juz prawie
slonca 0 swiatlo by mialy jedynie z zarowki powiedzmy z sufitu
to jest szansa ze wyrosnie jakis malutki karzelek czy dla niej
to zbyt malo i nawet nie wyjdzie z ziemi ?
 

Analny Sznurek

Well-known member
Rejestracja
Paź 16, 2012
Postów
57
Buchów
0
Jeśli ma być ozdobna i nie liczysz się z plonem to możesz normalnie wysiewac na parapecie. Zawsze coś wyrośnie, z tym że będzie to pewnie patyczak. Ale nie wiem czy opłaca się ryzykować przypałem : )
 

ZielonyGajowy

Member
Rejestracja
Paź 29, 2012
Postów
16
Buchów
0
siemanko mam pytanie dzis zrobilem LST i chcial bym zapytac czy jets dobrze wykonane Panna ma 14 dni
 
D

delete

Guest
Witam.
Mam pytanie w związku z moją uprawą. Mianowicie mogę zrobić fim'a na głównym szczycie tej drugiej roślinki, tej bardziej ciemnej i bardziej krzaczastej?



Pozdrawiam
 
D

delete

Guest
Rośliny zostały dzisiaj podlane z dodatkiem nawozu na fazę kwitnienia... Czyli mogę bez problemu? Nie wpłynie to niekorzystnie na rozwój roślinki ?
 
D

delete

Guest
Mi się wydaje, że właśnie liśćie opadają od przelania więc chyba niezbyt wiesz o czym mówisz :)
Więc jak mogę robić tego fim'a teraz czy nie ?
 

Megatop

Well-known member
Rejestracja
Gru 9, 2012
Postów
226
Buchów
0
Sam ziomek nie wiesz co mowisz . Jak je przesuszysz tez opadna .
 
D

delete

Guest
Kurka wodna, babcia mogę robić fim'a na głównym szczycie tej jednej roślinki ? ;D I ty babcia już masz ode mnie bucha albo dwa :D tylko jak wbije 50 postów ! :pl:
 

babcia1

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 14, 2010
Postów
681
Buchów
0
Kurka wodna, babcia mogę robić fim'a na głównym szczycie tej jednej roślinki ? ;D I ty babcia już masz ode mnie bucha albo dwa :D tylko jak wbije 50 postów ! :pl:

Naprawdę to twoja decyzja, zrobisz fim to przecież ci nie uschnie ale pamiętaj że trochę zgłupieje znów i zatrzyma na pewien czas
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół