nasiona marihuany

Początkujący - Zadaj pytanie o Wentylację w uprawie konopi indoor [w domu]

Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 82394

Guest

Kup coś typu BLACK ORCHID INTAKE FAN jakiś nie jest drogi plus filtr węglowy bo będzie je**c. Sprawdz ile wiatrak ma m3/h i dopasuj filter. I przy 120cm proponuję filtr dać poza boxa​

 

Permar

Active member
Rejestracja
Kwi 1, 2022
Postów
26
Buchów
0
Cześć wam, chciałem się dowiedzieć czy pakowanie boxa do pokoju, z którego nie będę odprowadzał odpowiednio rury z wentylatora na zewnątrz ma sens? Powiedzmy że mógłbym poprowadzić rurę nad okno, i przy tym jak będę wietrzył pokój częściowo wyprowadzał powietrze z boxa na zewnątrz.
Dzięki
Z góry za info czy robiliście tak czy też nie :)
 

herbowy

w kupie siła!
Rejestracja
Lis 10, 2019
Postów
203
Buchów
184
Odznaki
2
jasne że ma,
no chyba że sam box byłby niewiele mniejszy od pokoju
 

Permar

Active member
Rejestracja
Kwi 1, 2022
Postów
26
Buchów
0
jasne że ma,
no chyba że sam box byłby niewiele mniejszy od pokoju
Planuje taki 1mx1mx2 wiadomo ze wszystkim. Zastanawiałem się tylko czy nie będą się panny dusić, jeśli nie będą miały powietrza bezpośrednio z dworu, tylko napowietrznego pokoju
 

neurofan

Well-known member
Rejestracja
Sie 5, 2020
Postów
921
Buchów
2,881
Odznaki
4
W takiej sytuacji musisz co dziennie wietrzyć pokój żeby nie było za dużej wilgotności, bo pleśń moze wejść.
a jak duzy boks ?
 

Permar

Active member
Rejestracja
Kwi 1, 2022
Postów
26
Buchów
0
spory,
jak duży jest ten pokój?
i sprawdź czy okno możesz ustawić w tzw. tryb letni (lekko rozstrzelnione)
Pokój ma z 16m2
Okno mogę rozszczelnić i będę też zostawiał uchylone przez pewną część dnia, wiadomo teraz jeszcze bywa chłodno
 

herbowy

w kupie siła!
Rejestracja
Lis 10, 2019
Postów
203
Buchów
184
Odznaki
2
Możesz startować, do jesieni masz spokój gdyż zaczeły sie suche miesiące a i tak będziesz kontrolował i czuł wilgotność w pokoju. Jeśli zaś w okolicach października zacznie być problem to się przypomnij, opiszę ci jak za kilka dyszek domowym sposobem diy osuszyć powietrze z tej rury, znam problem z autopsji.
 

Permar

Active member
Rejestracja
Kwi 1, 2022
Postów
26
Buchów
0
Możesz startować, do jesieni masz spokój gdyż zaczeły sie suche miesiące a i tak będziesz kontrolował i czuł wilgotność w pokoju. Jeśli zaś w okolicach października zacznie być problem to się przypomnij, opiszę ci jak za kilka dyszek domowym sposobem diy osuszyć powietrze z tej rury, znam problem z autopsji.
Będę pamiętał
 

Janek10

Well-known member
Rejestracja
Lut 9, 2022
Postów
1,029
Buchów
1,377
Odznaki
4
Codziennie przewietrzyć, żeby było świeże powietrze i powinno byc luzik
 

D_bur

Well-known member
Rejestracja
Kwi 15, 2021
Postów
108
Buchów
5
Siema mam pytanie ,czy do wentylatora zwykłego małego , kanałowy 105m3 ,lepiej podpiąć Filtr np 150 m3 czy mogę dać can lite 425 m3/h czy nie ma to większego znaczenia ? Pytam bo się zastanawiam który zakupić i czy ten większy nie będzie łatwiej i dłużej filtrować ? Wcześniej mailem 150m3 i było git,dawał rade , ale zastanawiam się nad większym filtrem ,jakie plusy bądź minusy by były w takiej kombinacji
 

Permar

Active member
Rejestracja
Kwi 1, 2022
Postów
26
Buchów
0
Na pewno filtr musi mieć większą przepustowość, ale taniej by było kupić dwa 150m3, i zmienić po czasie jak już zacznie puszczać zapach
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół