nasiona marihuany

Początkujący - zapytaj fachowca. INDOOR - uprawa roślin konopi w domu pod lampą/żarówką.

  • Autor wątku Kot z Cheshire
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
D

delete

Guest
witam wszystkich zwracam się z pytaniem miał ktoś już pod lampą odmianę amnesia chciałbym dowiedzieć się na jej temat np
-czy łatwa jest w uprawie
-jak oddziałuje na treningi
za pomoc daje buch ;)
 

1

Well-known member
Rejestracja
Sty 30, 2013
Postów
652
Buchów
0
tak, znajomy to hodwal, amnesia auto, po lst za***iscie wyszla (moze z 8 koron) hps 150, palonko n1 ;] , czy łatwa?-on niema zbyt duzego doswiadczenia, wiec mysle, ze tak ;]
 
C

Cweluch

Guest
radziu, tepa glowo...a w fotorelacje nie mozesz wejsc????????? ja z 5 od razu mam;] ale nie dam bo len jestes.szukaj;]
 
D

delete

Guest
patrzyłem w fotorelacje i dokładnie tam nie opisali

---------- Aktualizacja posta 10:13 ---------- Czas poprzedniego posta 07:53 ----------

chciałbym wychodować sobie automaty w growboxie jakiego byście polecili na pierwszy raz wysokość boxa 60cm szerokość 40cm i długość 40
 
C

Cweluch

Guest
znajdz fotorelacje wilczyduch i zobacz scrog na 3 plantach...obczaj pozniej mow ze nie ma;] tam masz lst, scrog ladny, powinienes rozkminic...albo i nie;]
 

blacksmith

Active member
Rejestracja
Lut 11, 2013
Postów
44
Buchów
0
Siema mam kilka plantow pod 400w hps, byly po drodze pewne problemy ale wyszlismy na prosta. Teraz kobitki sa w na poczatku flo.
Martwi mnie ze liscie zolkna... Reguluje ph do okolic 6, mierze papierkiem lakmusowym i preparatem z akarystycznego.







 

Gengas

Well-known member
Rejestracja
Lis 25, 2012
Postów
47
Buchów
0
mam pytanie czy jezeli po 47 dniowym wegu dam rośline do całkowitej ciemni na jakiś tydzień to czy prucz tego że się powyciąga może się coś stać ? padł mi hps a nowy będę miał za tydzień ;/ nie wiem co robić..
 

1

Well-known member
Rejestracja
Sty 30, 2013
Postów
652
Buchów
0
Ogólnie ja bym nie ryzykował możliwe, ze zhermiły by sie, a dla czego do całkowitej ciemnie weś se kup CFlke chociaz jedna na ten czas ;]
 

Kapec227

Well-known member
Rejestracja
Sty 11, 2011
Postów
472
Buchów
0
tak jak up kup cokolwiek ale żeby się tylko świeciło jakieś energooszczędne powyciąga się ale nic jej nie powinno być
 

Felikswspanialy

Well-known member
Rejestracja
Lut 7, 2013
Postów
161
Buchów
0
Nagły wyjazd . Prosiłbym o opinie .

Witam , mam pytanko co do mojej mj .
Oczywiście first grow so i'am a litle bit stressed.
Musiałem wczoraj wyjechać i aż do poniedziałku nie bd miał wglądu do boxa . Roślinka ma 11 dni i ma się całkiem dobrze . Fotop. 20/4 tem w dzień 25-28 i w nocy 18-20 . Mam problem z wilgotnościa i radze sobie tak jak na zdjęciach widać . Tyle że napełnione talerzyki wystarczają na 18 godzin więc dziś o tej porze są suche jak pieprz :( Plancik da rade do poniedziałku ?

A tak poza tematem jestem nowym forumowiczem i muszę przyznać że emotki mistrzowskie ;)
:spalony: <<<< Ten jest gość xD
P1010169.JPG

P1010168.JPG

P1010165.JPG
 

contadino7

Member
Rejestracja
Gru 10, 2012
Postów
11
Buchów
0
2x ak 48

witam jestem początkujacy i chcialem się zapytać doswiadczonych czy z tymi roślinami jest wszystko ok. i mniej więcej ilie gram z nich może wyjśc
DSCF2590.jpg
 

babcia1

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 14, 2010
Postów
681
Buchów
0
witam jestem początkujacy i chcialem się zapytać doswiadczonych czy z tymi roślinami jest wszystko ok. i mniej więcej ilie gram z nich może wyjśc

wyglada okej, pałki tez grube a do ścinki jeszcze z miesiąc, popodpieraj je jakimiś kijkami bo ci sie połamią . stawiam na 50 , ale roznie bywa
 

dudek125

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2012
Postów
145
Buchów
0
witam :)
mam takie pytanie:p posiadam lampe HPS 400W i czy mogę ją podłączyć normalnie wkręcić do gwintu tak jak zwykłe żarówki??
czy muszę podłączać tak schematem jak jest to tu na tym forum pokazane ?? a jeśli tak nie trzeba to jakie mogą być konsekwencje tego zwykłego podłączenia??:)
prosze o szybką odpowiedź:)
Dzięki za pomoc z góry..:)
 

contadino7

Member
Rejestracja
Gru 10, 2012
Postów
11
Buchów
0
3x ak48

a co powiecie na temat następnych trzech wszystkie 5 sa w 47 dniu flo nie które liście zaczynają żółknąć foto nr.5 co to może być? z nawozu używam plagron alga bloom do tego cannazym od canna i stymulator topmax biobizz woda ze żródła w górach 6,5PH.
DSCF2537.jpg
DSCF2547.jpg
DSCF2555.jpg
DSCF2593.jpg
DSCF2548.jpg

z góry dziękuje za waszą pomoc
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół