nasiona marihuany

Początkujący

Wyszukiwarka Forumowa:
Z

Ziutek

Guest
Witam!
Przeczytałem już sporo tematów na forum i innych artykułów na ten temat, jednak nadal mam kilka pytań.
1. Nie mam możliwości trzymać roślinek na świetle przed posadzeniem w "polu", ile mogą stać w ciemności po wsadzeniu do doniczek???
2. Mam możliwość doglądać roślinke raz na pięć dni, czy to wystarczy???
3. Jeżeli udałoby mi się załatwić miejsce na boxa to jaką powinienem zamontować światło na 10 sadzonek, prosze o taką nazwe z jaką moge pójść prosto sklepu??? Czy taką żarówke da się podłączyć do zwykłego kontaktu???
4. Są jakieś urządzenia sterujące długością świecenia żarówki, w jakiej cenie???
Wybaczcie moją niewiedze, ale dopiero co zaczynam. Jeżeli gdzieś znajduje się odopwiedz na któreś z moich pytań to przepraszam, ale musiałem to przeoczyć, troche dużo tematów na tym forum.
 

Ziolo

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2006
Postów
115
Buchów
0
1) z tydzień, ale ryzyk fizyk

2) tak, ale to tez ryzykowne :). chyba za zrobisz hydroponike, to wtedy, mozesz odwiedzac raz na 10 dni :)

3) na początku pod zwykłymi "zarówkami" energooszczednymi, patrz na ilosc lumenów, 20-23 W "żarówka" powinna dawac 1000-1500 , na początek, po 1,5-2 roslinki na kompakt, ale to tylko na chwilke

puzniej HPS 400W, niema mozliwosci podłaczenia prosto do pradu

4) "timery" , ok. 10 zł.
 
Z

Ziutek

Guest
Jeszcze jedno pytanie, mógłbym postawic sadzonki na strychu, nie w zadnym boxie, wolnostojące i nad tym kilka energoszczędnych tak na dwa tygodnie, a później outdoor???
 

Shogo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2006
Postów
1,140
Buchów
1
moglbys ale musisz miec tak jak powiedzial Ziolo, odpowiednie swiatlo
 

-=*Rotasila*=-

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
1,225
Buchów
1
ja ci polecam box nawet z pudła po telewizorku
mogą stac tak na strychu ale swiatło bedzie rozproszone lepiej box
 
Rejestracja
Sty 24, 2010
Postów
14
Buchów
0
czy jesli przy wkładaniu kiełka do doniczki z ziemią odpadła mi połowka tej skorupki to nie wyrośnie ? dodam ze jest to nasionko Lowryder

 

Biff

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 19, 2007
Postów
812
Buchów
2
Jezeli nie zostalo uszkodzone to, co bylo pod nia, to nie stanowi to wiekszego problemu.
 

Saakaszwili

Member
Rejestracja
Sty 21, 2010
Postów
23
Buchów
0
Tak jak napisał Biff. Najważniejszy jest kiełek i to na niego uważaj najbardziej.

elo
 
Rejestracja
Sty 24, 2010
Postów
14
Buchów
0
nie tylko ta skorupka odpadla a kiełek caly ;] okej dzieki za pomoc.
i jeszcze jedno pyt. wsadziłam do doniczki z ziemią oczywiście kiełkiem do dołu i w jakim czasie powinno juz cos widac?
 

plotyszek

Well-known member
Rejestracja
Gru 24, 2008
Postów
177
Buchów
0
no to zalezy ale mysle ze po gora 4-5 dni powinna roska juz wylezc nad ziemie:spalony:
 
Rejestracja
Sty 24, 2010
Postów
14
Buchów
0
acha dzięki ;] bo sie niecierpliwie kiedy ją zobacze ;d a i jeszcze jedno pytanko jakich najleppiej lamp używać ? tak żeby to wszystko tak drogo nie wyszło? i teraz w jakim miejscu ją trzymac ? Musi mieć ciepło czy zimno, jasno czy ciemno ? ;p
 
Rejestracja
Sty 24, 2010
Postów
14
Buchów
0
acha dzięki ;] bo sie niecierpliwie kiedy ją zobacze ;d a i jeszcze jedno pytanko jakich najleppiej lamp używać ? tak żeby to wszystko tak drogo nie wyszło? i teraz w jakim miejscu ją trzymac ? Musi mieć ciepło czy zimno, jasno czy ciemno ? ;p
 

KFC

Well-known member
Rejestracja
Wrz 11, 2007
Postów
401
Buchów
0
loo no troche tego jest ;d


Spoko początjująca- za skromne 4k zł netto/miesięcznie zaopiekuje się twoją roślinką, ba! odpierdziele Ci takiego GrowRoom'a jakiego świat nie widział- a Ty będziesz mogła zająć się czymkolwiek w ten czas <lol>


Peace!:spalony:

PS. I wyobraź sobie że ten cały materiał na forum to dopiero teoria, a praktyka to czasem potrafi być.... zaskakująca.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół