nasiona marihuany

Poczatek

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.
T

Turul90

Guest
Witam wszystkim dopiero zaczynam chodowle! Mam nasiona i niewiem jak zacza bardzo prosze o pomoc :D
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
włóż je sobie w tyłek, będą miały ciepło, potem jak już poszczą kiełek będziesz mógł je wysrać i posadzić w ziemi (powinna być jak najbardziej kwaśna), roślinki powinny dostawać jak najmniej światła, najpierw powinny dostawać światło 12/12 a potem 24/0 żeby zaczęły kwitnąć. Z 1 roślinki masz około 5 kg palenia. Skąd masz nasiona? Ja mam do sprzedania dużo nasion konopii przemysłowej. Chcesz?
 

rusko

Well-known member
Rejestracja
Lut 24, 2006
Postów
116
Buchów
0
wszystko ku**a jest na forum!! poszukaj troszke:):) :jocolor:
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
musisz je przechowywać w suchym i ciepłym miejscu. Najlepsze światło daje lampa rtęciowa, najpierw dajesz 12/12 światło, potem na flow 24/0. Plon z normalnego planta do około 3kg, a z LR ok 1kg. Chcesz nasiona dobrej przemysłóweczki? Nieźle klepie.
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
Turul90, chcesz kupić dobrą przemysłóweczkę? Naprawdę nieźle kopie w baniak.
 

-=*Rotasila*=-

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
1,225
Buchów
1
Ja ci pomoge
http://www.haszysz.com/indexuprawa.php
zacznij czytac od wykiełkowania potem podłoze i tak dalej w razie problemów pisz na forum
i ty chyba masz zamiar zacząc "uprawe" skoro masz nasiona bo jesli masz zamiar chodowac to juz inna droga musisz mic kurnik i zwierzeta
zycze ci powodzenia w uprawie i jak mówil lubo 5kg z krzaka napisz jeszcze z kąd nasiona I JAKA ODMIANA od tego duzo zalezy
pozdro
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
eh, -=*BerniO*=-, zepsułeś wszystko...

[ Dodano: 2006-05-28, 16:58 ]
Turul90 napisał:
zaloguje sie zaraz:D

przecież na portal nie trzeba się logować...
 
T

Turul90

Guest
piszesz mi zaloguj sie a potem ze nie tzreba seie logowac fajnie:D wez mi jeszcze napisz jak przygotowac te nasiona zeby wykielkowaly i ile czasu kilkuja zeby mozna je do ziemi wsadzic??
 

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
ale koles... zenada... ubiczowac pajaca
 
T

Turul90

Guest
od kumpla tez kiedys chodowal i mu zostalo to dal mi! Mam wy***ane w tyc co mnie obrazaja!!!!
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
Turul90 napisał:
od kumpla tez kiedys uprawiać i mu zostalo to dal mi!

Uuuu to pewnie gówno z karmy dla papug ;] Mogę ci sprzedać dobrą przemysłówkę po 3zł za nasionko. Lepszej chyba w życiu nie paliłeś, serio.
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół