nasiona marihuany

Poczta Polska

Wyszukiwarka Forumowa:

Zielony_Zielarz

Well-known member
Rejestracja
Sty 12, 2021
Postów
51
Buchów
57
Siemasz, mam takie pytanko do osób które zamawiały coś Poste Restante
Otóż sytuacja wygląda tak, paka poszła ekonomem co oznacza że paka ma
być w 3 dni robocze, dzisiaj zachodzę na pocztę po 5 dniach i dupa, babeczka
mówi, że paczki nie ma

Miał ktoś podobną sytuacje?
Paczka zniknęła sobie czy jest jeszcze szansa że przyjedzie?
 

Gość.

Well-known member
Rejestracja
Paź 8, 2020
Postów
1,833
Buchów
1,827
Spokojnie, to przecież PP :D Do mnie ostatnio list szedł 8 dni :p
 

uho666

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2008
Postów
3,434
Buchów
7,959
je**ć pocztę 100 % haha banda chu*a i ...... inpost bajerka chyba najlepiej i najpewniej
 

Zielony_Zielarz

Well-known member
Rejestracja
Sty 12, 2021
Postów
51
Buchów
57
Przysępiłem własnie na paczkomacie
pie***le ich bo to nie pierwszy raz taką maniane odpie****ają
 

uho666

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2008
Postów
3,434
Buchów
7,959
żeby z katowic co gdyni list zapie****al piorytet 17 dni to po ch**u mi, chyba osłem wysłali bez gps a jak kradną ***ani oj
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Ja znowu mam same pozytywne doświadczenia z pocztą, nie wysyłam nic niczym innym. Zgubili mi może jedną paczkę przez ostatnie 10 lat? Ostatnio paczka z dnia na dzień doszła do odbiorcy, pół Polski szła.
 

uho666

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2008
Postów
3,434
Buchów
7,959
Ja znowu mam same pozytywne doświadczenia z pocztą, nie wysyłam nic niczym innym. Zgubili mi może jedną paczkę przez ostatnie 10 lat? Ostatnio paczka z dnia na dzień doszła do odbiorcy, pół Polski szła.
niespotykane ,może zależy ile się wysyła ha pozdro
 
U

Usunięty 79633

Guest
Ostatnie dwa gołębie poczty-polskiej od @BZK zaginęły, wszystko inne dochodzi jak trzeba. Mi się wydaje że są po prostu jakieś czarne punkty na mapie poczty polskiej i jak na niego trafimy to wszystko się zdarzyć może.
Jeżeli połączenie jest na placówkach "normalnej" poczty to jest wszystko w granicach normy ekonomiczny 3-7dni :)
 

Eko

997
Weteran
Rejestracja
Paź 2, 2009
Postów
3,324
Buchów
4,333
Odznaki
13
ludzie którzy wożą pracuja dla kurierów i poczty to wikeszosc z nich sa leniwi , paczki gina , albo nawet nie przyjedzaja do domu tylko odrazu awizuja i w dodtaku nie na placowce tylko na aucie i potrafi taki h*j jeden z drugim pojsc na urlop , i do tego jak cpaja kryształ zeby sie wspomóc to juz robie sie niezly smietnik
 

Iskra

Well-known member
Rejestracja
Lut 3, 2020
Postów
237
Buchów
806
Odznaki
2
Poczta to lipa słabo płacą ludziom i takie efekty wyzysk to systemowe bagno
 
U

Usunięty 80704

Guest
Mam na nich sposób jeśli "zaginięcie" - nie będę pisał
 

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
758
Buchów
1,271
Nigdy nie miałem problemu z pocztą,przesyłki priorytetowe max w 3 dni dochodzą tylko muszą być polecone z numerem nadania. Wysłanie przesyłki bez numeru nadania nie miałoby dla mnie sensu i pretensje w takim wypadku można mieć jedynie do siebie. Wiadomo,że paczka bez polecenia nie jest w żaden sposób chroniona i może zaginąć gdzieś w kieszeni listonosza :)
 

uho666

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2008
Postów
3,434
Buchów
7,959
Jak widać u ciebie jest bajerka , ludzie czasem czekają po 14 dni i to w Polsce o ile dojdzie w ogóle, tak, tak z numerem do śledzenia hehe in nie jest to jeden przypadek, ja z firmy usunąłem pocztę bo każdy chce zaoszczędzić 3 zł a później gdzie moja paczka ?, dopiero teraz paczki z nasionami leciała z usa do pl, masz numer śledzenia itd o jednej paczki nie ma, a dziwne bo numer śledzenia jednej i drugiej pokazuję że doręczone,ale listonosz Pała ***ana za***ał jedną i myślał że człowiek głupi, monitoring w bloku był ,widać jak ch*j że mial jedną, ale ku**s rzucał się że wsadził 2 ,została podrzucona na 2 dzień zaraz po złożeniu skargi u naczelnika poczty. Nie jest to jednorazowy przypadek takiej kradzieży , serio jak ktoś śle 3-5 paczek w ciągu roku to może go taka syutacja nie spotkac , co innego jak dziennie idzie paczek 20-40 to poczta kuleje jak ch*j w porównaniu do jej konkurencji .
 
Ostatnia edycja:

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
758
Buchów
1,271
No to wyjątkowo głupi listonosz trafił się jeśli postanowił zakosić paczkę która ma numer do śledzenia :)
Uho tak ich zasypujesz paczkami że nie wyrabiają bidaki ?
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Taki jeden koło co ma bardzo lepkie rączki, zatrudnił się jako kurier w pp no i to był typ w stylu : a ch*j, podoba mi się to sobie wezmę. Nie myśląc o następstwach.
Takie dzbany świat nosi.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół