nasiona marihuany

Podłączenie żarówek LED

Wyszukiwarka Forumowa:

PapaGrowBox

Well-known member
Rejestracja
Gru 14, 2020
Postów
113
Buchów
33
Witam forumowiczów ponownie szybkie pytanie czy kabel z zasilacza do komputera da radę żarówki led napędzić czy potrzeba jakiegoś grubszego? Bo się szczerze boje majstrować bo nie wiem czy czegoś nie z***ie
 
U

Usunięty 82640

Guest
Pamiętaj żeby przewodów N i L nie połączyć!!!
Możesz podzielić tą kostkę na pół i jedną połączyć z L drugą z N. Mniejsza szansa na popełnienie błędu i zrobieniu zwany.
 

PapaGrowBox

Well-known member
Rejestracja
Gru 14, 2020
Postów
113
Buchów
33
Pamiętaj żeby przewodów N i L nie połączyć!!!
Możesz podzielić tą kostkę na pół i jedną połączyć z L drugą z N. Mniejsza szansa na popełnienie błędu i zrobieniu zwany.
Nie no dam radę a jeśli w kablu mam czarny, niebieski i biały to który to plus a który minus??
 
U

Usunięty 82640

Guest
W prądzie przemiennym nie maczegoś takiego jak plus i minus. Czarny to prawdopodobnie L a niebieski N biały do bolca idzie. Podłącz jedną oprawkę na próbę z czarnym i niebieskim i zobacz czy świeci. ?
 

PapaGrowBox

Well-known member
Rejestracja
Gru 14, 2020
Postów
113
Buchów
33
W prądzie przemiennym nie maczegoś takiego jak plus i minus. Czarny to prawdopodobnie L a niebieski N biały do bolca idzie. Podłącz jedną oprawkę na próbę z czarnym i niebieskim i zobacz czy świeci. ?
Dobra ale jak mnie prąd pie****nie to dajesz mi grama?
Żarty żartami ale spróbuję i zobaczymy

Jeszcze pytanie zasilacz jest w żarówkach dobrze rozumuje? I w żarówkach jest już podział na plusy i minusy?
 
U

Usunięty 82640

Guest
Tak do zasilacza podłączasz prąd zmienny a z zasilacza wychodzi prąd stały i tam już polaryzacja (+ i -) obowiązuje
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół