nasiona marihuany

Podłoże Hydrokomplet Bella - uniwersalne

Wyszukiwarka Forumowa:

nostri

Well-known member
Rejestracja
Cze 30, 2006
Postów
110
Buchów
0
Podłoże ogrodnicze uniwersalne BellaŽ do kwiatów doniczkowych i balkonowych.

Uniwersalne podłoże torfowe do roślin doniczkowych i balkonowych (z wyjątkiem kwaśnolubnych), wytwarzane z torfu wysokiego sfagnowego, wzbogacone koloidalną krzemionką, kwasami huminowymi i trwałymi substancjami próchnicznymi.
Dzięki specjalnym składnikom podłoże to posiada dużą sorbcję i przeznaczone jest zarówno dla roślin o wysokich, jak i średnich wymaganiach pokarmowych.
pH 5,5 - 6,5
Podłoże zawiera 3-tygodniową startową dawkę nawożenia, dlatego zaleca się rozpoczęcie nawożenia po upływie 3 tygodni od przesadzenia roślin.
Podłoże atestowane w Instytucie Sadownictwa i Kwiaciarstwa w Skierniewicach.

to bedzie moja pierwsza roslinka , kupiłem worek 10l tego podłoża i nawozy w butelkach - biohumus i surfinia vit

czy cos jeszcze by sie przydało - roslina(NLxICE) bedzie sobie rosla bez dodatkowych lamp w pokoju dobrze naslonecznionym razem ze "zwyklymi" kwiatami

---
jednak robie growboxa w szafie :)
---

Pozdrawiam
 

quakemind

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2006
Postów
1,067
Buchów
425
sama ziemia torfowa nie jest najlepsza, lepiej kupic uniwersalna ziemie kwiatowa do tego i rozmieszac w stosunku 50:50 lub 75% ziemi uniwersalnej. do gleby nalezy jeszcze dorzucic dolomitu aby podniesc ph - 1 łyżka na 1 litr ziemi. Dolomit nie jest drogi, ja placilem 5 pln za 10 kg
 

nostri

Well-known member
Rejestracja
Cze 30, 2006
Postów
110
Buchów
0
dokupiłem 20 litrów ziemi uniwersalnej - ph 5,5 - 6,5
zmieszalem to wszystko razem , czyli mam 30 litrow mieszanki
dodalem okolo 30 lyżek nawozu DOLOMIT 50

koncze wieczorkiem szafe, nasiona wsadzam do ziemi i do szafy pod lampe :)
czy jeszcze cos robic ??
(szafa teraz jest w fazie testów - lampy dzialaja juz 5 godzin , temperatura 30st - dodam zaraz wiatraki to pewnie spadnie troche)

Pozdr.
 

quakemind

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2006
Postów
1,067
Buchów
425
co robic... oprocz wsadzenia nasionek albo na wate albo do doniczki nic ci nie pozostaje, no moze jedynie zraszanie ziemi by byla nonstop wilgotna :)
 

TNT

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,968
Buchów
0
Osobiście przez ładnych kilka lat stosowałem Bell'e (nie tylko do ziela) i bardzo polecam to podłoże. Jedyne czego bym dodał to perlit lub keramzyt i nieco dolomitu.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół