nasiona marihuany

Pod żarówką i ch*j (bo jestem gupi, hehe)

Wyszukiwarka Forumowa:

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Buchów
999
Odznaki
3
Nie bądź taki pyskaty, bo pewnie jesteś młodszy ode mnie mądralo

ty szukasz porady czy zaczepki na forum? Trochę poszanowania dla ludzi którzy wiedzą że sadzenie pod zwykłą żarówką to głupota

jaksydragsy

Well-known member
Buchów
2
ty szukasz porady czy zaczepki na forum? Trochę poszanowania dla ludzi którzy wiedzą że sadzenie pod zwykłą żarówką to głupota

Porady szukam. To ile tych lumenów/roślinę? Tak trudno klepnąć krótką odpowiedź?

dnx

the jungle is massive
Buchów
2
Odznaki
1
Zadna zwykla zarowka jesli chcesz zeby cos Ci wyroslo albo zaraz nie padlo na ryj . Masz na gorze kalkulator ktorym sobie ladnie obliczysz ile lumenow potrzebujesz na dana powierzchnie. Zarowki cfl kupuj albo tornado albo duale (lepsze-maja dwie barwy) bo ogarna wega i flo bez zmiany. Do tego taka zarowke mozesz trzymac blisko roslin.

jaksydragsy

Well-known member
Buchów
2
Zadna zwykla zarowka jesli chcesz zeby cos Ci wyroslo albo zaraz nie padlo na ryj . Masz na gorze kalkulator ktorym sobie ladnie obliczysz ile lumenow potrzebujesz na dana powierzchnie. Zarowki cfl kupuj albo tornado albo duale (lepsze-maja dwie barwy) bo ogarna wega i flo bez zmiany. Do tego taka zarowke mozesz trzymac blisko roslin.

I to jest ekstra odpowiedź. Dzięki! :) Co prawda nie wyliczyłem sobie tym kalkulatorem zbyt dokładnie, bo musiałbym wpisać rozmiar boxa, którego nie ma. :sunny: Ale daje mi to jakieś ogólne pojęcie i widzę, że potrzebowałbym sporo tych lumenów, a co za tym idzie pieniążków i nie wiem czy się będę w to bawił...

Forum jest od 18 więc narta, albo niech cie w końcu tata tym paskiem wychłosta

Nie rozumiesz co to sarkazm kolego? Następny ku**a mądry. Ja tu szukam zaczepki? Gdzie to widzicie? To JOS mi wymyśla od dzieciaków, ja go ignoruję, a on dalej się pcha ze swoim ryjem do mojego topika... a taki Grandfather nie jest lepszy i - co smutniejsze - za swoją pyskówkę łapie jeszcze bucha (jakby to, co napisał niosło ze sobą jakąkolwiek wartość...) Brawo. Poziom za***isty w ch*j, tak wysoki, aż go ze swojego doliniastego poziomu nie dostrzegam, bo jest za wysoko...

Naprawdę Panowie - jak nie macie co napisać, a tylko pyskujecie mi w temacie, to wypie****ać, nie czytać i nie pisać, potrzebni mi jesteście jak ślimaki na oucie, trole...
Wypie****ać mówię! Zrozumiano? :farao:

Jeśli moje niemądre pomysły są dla Was, profesjonalistów ze swoimi wypieszczonymi boxami, przyczyną bólu dupy, to może lepiej się zastanowić czy warto się bawić w indoorowców, bo gdzieś po drodze całkiem zatraciliście luz i wk***ia Was wszystko, a to może prowadzić do różnych chorób, wrzodów żołądka, impotencji i tym podobnych...

Ostatnia edycja:

JOS

Well-known member
Weteran
Buchów
30
Odznaki
1
I to jest ekstra odpowiedź. Dzięki! :) Co prawda nie wyliczyłem sobie tym kalkulatorem zbyt dokładnie, bo musiałbym wpisać rozmiar boxa, którego nie ma. :sunny: Ale daje mi to jakieś ogólne pojęcie i widzę, że potrzebowałbym sporo tych lumenów, a co za tym idzie pieniążków i nie wiem czy się będę w to bawił...

Nie rozumiesz co to sarkazm kolego? Następny ku**a mądry. Ja tu szukam zaczepki? Gdzie to widzicie? To JOS mi wymyśla od dzieciaków, ja go ignoruję, a on dalej się pcha ze swoim ryjem do mojego topika... a taki Grandfather nie jest lepszy i - co smutniejsze - za swoją pyskówkę łapie jeszcze bucha (jakby to, co napisał niosło ze sobą jakąkolwiek wartość...) Brawo. Poziom za***isty w ch*j, tak wysoki, aż go ze swojego doliniastego poziomu nie dostrzegam, bo jest za wysoko...

Naprawdę Panowie - jak nie macie co napisać, a tylko pyskujecie mi w temacie, to wypie****ać, nie czytać i nie pisać, potrzebni mi jesteście jak ślimaki na oucie, trole...
Wypie****ać mówię! Zrozumiano? :farao:

Jeśli moje niemądre pomysły są dla Was, profesjonalistów ze swoimi wypieszczonymi boxami, przyczyną bólu dupy, to może lepiej się zastanowić czy warto się bawić w indoorowców, bo gdzieś po drodze całkiem zatraciliście luz i wk***ia Was wszystko, a to może prowadzić do różnych chorób, wrzodów żołądka, impotencji i tym podobnych...

Na pewno ....

GoHan

Well-known member
Buchów
0
Hehe ziomek wyluzuj nie ma co sie wkr... hehe , zrob pc boxa , stara skrzynka od kompa, koc termiczny z apteki I 3 -4 philipsy , stary wiatraczek I niepotrzebna ladowarka od tela I bedzie , I dyskrecja jest..

jaksydragsy

Well-known member
Buchów
2
Hehe ziomek wyluzuj nie ma co sie wkr... hehe , zrob pc boxa , stara skrzynka od kompa, koc termiczny z apteki I 3 -4 philipsy , stary wiatraczek I niepotrzebna ladowarka od tela I bedzie , I dyskrecja jest..

No ok. Nawet starego kompa mam, ale pojęcia nie mam i nie wiem jak by w***ać do niego oświetlenie. Co mam zrobić? Włożyć do peceta lampę z gwintem na żarówkę Philips Tornado 80 W? Tylko takie coś mi do głowy przychodzi i nierealnie mi się to wizualizuje... :(

Poza tym, roślinka jak na 7 dni jakaś mała, powinna być większa i puszczać już jakieś listki, a ma tylko te pierwsze okrągłe, grube pierwsze dwa listki i ledwie nie wiedzieć czemu jeden miniaturowy listek "z ząbkami". Może jakieś felerne nasionko - wszak pochodzi zwyczajnie z worka od dila, co jest samo w sobie też dziwne, bo co ja właściwie kupuję, zapłodnione topy?

Jak zaś widzę, że moje świadome, nieskrywane amatorstwo staje się dla kogoś przyczyną bólu dupy, to mi całkiem przechodzi ochota na sadzenie czegokolwiek i pytanie o cokolwiek.

P.S. Wiatraczek do boxa jest niezbędny? Co on daje?

Ostatnia edycja:

GoHan

Well-known member
Buchów
0
Youtube I wpisz - pc growbox budowa jest tam tego mnustwo toutoriali :) all zobaczysz , wszystko pojmiesz lepiej z filmikow niz jak bym ci pisal;) tak musi byc wiatraczek nawet 2 ,on regoloje temp I dostarcza swiezego powiewu

Ps twoj dil sam nie wie co ma:)
Bedziesz mial skrzynke zmierzysz I wyliczysz lumeny w tedy dobierzesz clf

Aerith

Well-known member
Buchów
0
No ok. Nawet starego kompa mam, ale pojęcia nie mam i nie wiem jak by w***ać do niego oświetlenie. Co mam zrobić? Włożyć do peceta lampę z gwintem na żarówkę Philips Tornado 80 W? Tylko takie coś mi do głowy przychodzi i nierealnie mi się to wizualizuje... :(

Poza tym, roślinka jak na 7 dni jakaś mała, powinna być większa i puszczać już jakieś listki, a ma tylko te pierwsze okrągłe, grube pierwsze dwa listki i ledwie nie wiedzieć czemu jeden miniaturowy listek "z ząbkami". Może jakieś felerne nasionko - wszak pochodzi zwyczajnie z worka od dila, co jest samo w sobie też dziwne, bo co ja właściwie kupuję, zapłodnione topy?

Jak zaś widzę, że moje świadome, nieskrywane amatorstwo staje się dla kogoś przyczyną bólu dupy, to mi całkiem przechodzi ochota na sadzenie czegokolwiek i pytanie o cokolwiek.

Gościu jeżeli masz swoje lata i pytasz czy wiatraczek do boxa jest niezbedny i co on daje, to rzeczywiscie duzo wiesz o chorobach.
Wejdz na haszysz wiki przeczytaj tam naprawdę jest prawie wszystko co chcesz wiedzieć oprócz ultra durnych pytań.
I znajdziesz jak boxa zbudować i znajdziesz jak zrobić oświetlenie i znajdziesz jak zrobić odbłysnik z blachy do ciasta, a jak chcesz wiedzieć co robi wiatraczek to wyjdz na dwór poobserwuj przyrode, albo kup paprotke świeć ją tą swoją lampą tylko zamknij w szafie.
Ogólnie rzecz biorąc indoor polega na tym, że to ty stajesz się matką naturą dla swoich roślin, zastanów się jakie czynniki wpływają na wzrost roślin na to, że jest im dobrze lub co sprawia, że jest im źle. jak ruszysz głową ogarniesz fajnie temat pojawi się dużo mniej niejasności na które znajdziesz odpowiedzi nie zakladając durnych postów.

PS. tak palisz gówniane zapłodnione topy od dila.

Ostatnia edycja:
D

DarkMessiah

Guest
Albo naparwde nie wie niec o uprawie albo was bardzo ladnie troluje :D pozdro

jaksydragsy

Well-known member
Buchów
2
Youtube I wpisz - pc growbox budowa jest tam tego mnustwo toutoriali :) all zobaczysz , wszystko pojmiesz lepiej z filmikow niz jak bym ci pisal;)

Dzięki, zajrzałem sobie i będę jeszcze oglądał i czerpał wiedzę.

indoor polega na tym, że to ty stajesz się matką naturą dla swoich roślin, zastanów się jakie czynniki wpływają na wzrost roślin na to, że jest im dobrze lub co sprawia, że jest im źle. jak ruszysz głową ogarniesz fajnie temat pojawi się dużo mniej niejasności na które znajdziesz odpowiedzi nie zakladając durnych postów.

"Matką naturą dla swoich roślin" ładnie mi to zobrazowałeś...
Poczytam wikihaszysz itp., ale tak na szybko nasuwa mi się teraz taka wątpliwość. Mój stary Pecet jest tak samo stary, jak mały (mniejszy od obecnie sprzedawanych pecetów gdzieś o 1/3). I teraz. Jak ja mam w ogóle w***ać do niego doniczkę? Może i ta moja 3-litrowa by weszła, ale wiadomo, że konopki budują znacznie większą bryłę korzeniową... Jak to pogodzić? Taka doniczka 3 l na małego boxa zupełnie wystarczy? Dodam, że nie wiem co to za roślinka - czy automat czy sezon, bo pochodzi z worka z gramsem.

Albo naparwde nie wie niec o uprawie albo was bardzo ladnie troluje :D pozdro

Prawie nic nie wiem, zwłaszcza o indoorze. Temat założyłem ot tak (nawet sumiennie zaznaczyłem w tytule, że jestem gupi, więc chyba to powinno już Was uczulić, więc nie wiem skąd te z***y od dzieciaków), bo myślałem, że coś osiągnę przy zerowym nakładzie pracy i bez budowy boxa, bo leniwa ze mnie ku**a. :p

Nie wiem po co miałbym trolować. Chyba rzeczywiście MJ powoduje paranoję. ;)

Jestem poważny człowiek na półmetku życia i choć zdiagnozowany jako po***any psychicznie, to jednak nie wiem jaką miałbym czerpać przyjemność z dręczenia innych w internecie. Może i zadaję głupie jak dla Was pytania, ale jedno z dwojga - albo sobie z Wami pogadam (co samo w sobie jest dla mnie przyjemniejsze niż samo czytanie) w kwestii paru dręczących mnie kwestii albo spędzę rok albo lepiej na czytaniu całego forum, wikihasz, oglądaniu YT itd.

A mój dilek ma przyzwoity towar, taki 7/10, idzie się sczesać 4 buchami, choć ostatnio znalazłem w workach bonusy w postaci nasion. Nie narzekam. :thumright:

Aerith

Well-known member
Buchów
0
Rosliny produkują taka bryłe korzeniową na jaką im pozwolisz i 3 litry to nawet duzo jak na taką objętość. szczerze to ja na twoim miejscu jednak zainwestowałbym pare zloty i kupił normalne feminizowane nasionko chyba, że chcesz "zawracać" sobie głowe tracić pieniadze i pozniej płakać, że meski ci wyrósł. A co do tych 4 buchow, że idzie się sczesać nie raz było palenie, że po buchu nie wiadomo o co chodzi i szczerze to tej najgorszej jakosci palenie. :zombi: A jeżeli twierdzisz, ze jesteś leniwą ku**ą i chciales cos osiagnac przy 0 nakladzie pracy to oczywiste, że nic nie osiągniesz takim podejściem.

Może cie natchnie i stwierdzisz, że faktycznie jesteś do dupy i pora to zmienić, znajdziesz pieniądze i zainwestujesz weżmiesz się w miare na poważnie. To polecam jako chyba najlepsze źródło wiedzy sprawdzać aktualne lub zakończone fotorelacje mikro masz dużo PC boxów, mikro szafki lub namioty o wymiarach 30x30x60 za 100 zł. z 2 dziurami na wentyle całe obklejony w specjalnej folii z możliiwośćia podwieszenia lamp na odbłyśnikach.

jaksydragsy

Well-known member
Buchów
2
Rosliny produkują taka bryłe korzeniową na jaką im pozwolisz i 3 litry to nawet duzo jak na taką objętość. szczerze to ja na twoim miejscu jednak zainwestowałbym pare zloty i kupił normalne feminizowane nasionko chyba, że chcesz "zawracać" sobie głowe tracić pieniadze i pozniej płakać, że meski ci wyrósł.

Normalne femy auto mam akurat. Kupiłem już na przyszły OUT, bo było White Widow auto od DP w fajnej promocji 3+3 pestki za około 100 zł. Do tego doszła możliwość wybrania bonusa na GanjaFarmer, wziąłem więc Big Devila 2, a auto Jack 47 dorzucili mi do paki nie wiem z jakiego powodu. Mili są, fajny sklep. :thumright:

A co do tych 4 buchow, że idzie się sczesać nie raz było palenie, że po buchu nie wiadomo o co chodzi i szczerze to tej najgorszej jakosci palenie. :zombi:

Nie no, palonko ok. Trochę już zioła wypaliłem i potrafię ocenić. Chociaż fakt, że mi się już trochę nudzi palenie wciąż tego samego i czekam na swój własny :harvest: z OUTa 2017.

Pokombinuję jakoś z tym boxem, jak by był nawet męski, to mam jeszcze 6 pestek z palenia. Tych kupionych mi trochę szkoda na indoora, bo w tym małym komputerku nie wykorzystam ich całego potencjału i wolę je przeznaczyć na OUTa 2018.

JOS

Well-known member
Weteran
Buchów
30
Odznaki
1

Dlatego Ci pisałem wcześniej ,czytaj od podstaw to forum
Bo jest ona kopalnia wiedzy i tylko trzeba ja odkryć
Masz tu mnóstwo poradników itp. I na pewno znajdziesz jakieś rozwiązanie dla siebie.
A jak Cię to przerasta to daj że spokój, bo tylko zrobisz kłopotów rodzicom.

Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół