nasiona marihuany

podlewanie a ilośc żywicy

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.
G

ggg

Guest
Mam sprawę. Widziałem u kolegi LR-a ale wydawał mi się "suchy". Mówię tu o szczytach. Lada dzień ( może tydzień ) i będą zbiory. Z tego co widziałem to oszczędza na podlewaniu ( ok 1 razu na tydzień). Poweidzcie mi czy tak mała ilość wody może rzutować się na braku żywicy?. Jeśli tak to czy dosłownie kilka dni przed zbiorami może ją więcej podlewać by nabrałą "mocy" ? ;).

pozdrawiam
 

-=*Rotasila*=-

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
1,225
Buchów
1
ggg napisał:
Z tego co widziałem to oszczędza na podlewaniu ( ok 1 razu na tydzień).
urban napisał:
1 raz dziennie podlewany , uwazasz ze to mało?
urban, zle przeczytałes
ggg napisał:
Mam sprawę. Widziałem u kolegi LR-a ale wydawał mi się "suchy". Mówię tu o szczytach. Lada dzień ( może tydzień ) i będą zbiory. Z tego co widziałem to oszczędza na podlewaniu ( ok 1 razu na tydzień). Poweidzcie mi czy tak mała ilość wody może rzutować się na braku żywicy?. Jeśli tak to czy dosłownie kilka dni przed zbiorami może ją więcej podlewać by nabrałą "mocy" ? .
hehe ja słyszałem ze jak sie nie podlewa przed zbiorami to szczyty oblewają sie zywicą zeby nie tracic wody to raczejh bardziej prawda niz ze wiecej wody daje wuiecej zywicy
wiec odpowiedzi na twoje pytanie
ggg napisał:
Jeśli tak to czy dosłownie kilka dni przed zbiorami może ją więcej podlewać by nabrałą "mocy"
bedzie NIE
pozdro
 
R

Rider

Guest
-=*BerniO*=- napisał:
ggg napisał/a:
Z tego co widziałem to oszczędza na podlewaniu ( ok 1 razu na tydzień).
urban napisał/a:
1 raz dziennie podlewany , uwazasz ze to mało?

urban, zle przeczytałes
Zwracam honor :sunny:
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół