nasiona marihuany

Podlewanie nawozami Biobizz

  • Autor wątku Usunięty 77082
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 77082

Guest
Siema, mam pytanie, na stronie producenta jest zalecane dodawanie nawozu do każdego podlania, pytanie jest czy ktoś tak stosował biobizz?? mam rośline 2 tydzien kwitnie leje jej 3ml bio grow 3ml bio bloom 1ml top max wszystko mieszam w 1l wody z dino i podlewam wcześniej mniejsze dawki jej dawałem bo była młoda ;)
 
U

Usunięty 80839

Guest
Nie lej nawozów co każde podlanie bo producent tak zaleca w tabelce. Im zależy żebyś zużył go jak najszybciej i kupił następny. Poza tym na BioBizzy trzeba uważać, wiele osób ma z nimi problemy. Potrafią popalić krzuny, wiem to z autopsji. Wiele razy też widziałem na forum, że ludzie stosujący te TryPacki mają problemy z pH itd. Obserwuj liście, na ich kondycję, kontroluj pH pożywki i reaguj na bieżąco z podawaniem "suplementów".
 

BigBudXXL

Well-known member
Rejestracja
Cze 8, 2021
Postów
54
Buchów
3
Nie lej nawozów co każde podlanie bo producent tak zaleca w tabelce. Im zależy żebyś zużył go jak najszybciej i kupił następny. Poza tym na BioBizzy trzeba uważać, wiele osób ma z nimi problemy. Potrafią popalić krzuny, wiem to z autopsji. Wiele razy też widziałem na forum, że ludzie stosujący te TryPacki mają problemy z pH itd. Obserwuj liście, na ich kondycję, kontroluj pH pożywki i reaguj na bieżąco z podawaniem "suplementów".
A stanie się coś jeśli podlewam za każdym razem z nawozem? Dzieki
 

Gość.

Well-known member
Rejestracja
Paź 8, 2020
Postów
1,833
Buchów
1,827
A stanie się coś jeśli podlewam za każdym razem z nawozem?
Czytać ku**a nie umiesz?
na BioBizzy trzeba uważać, wiele osób ma z nimi problemy. Potrafią popalić krzuny, wiem to z autopsji. Wiele razy też widziałem na forum, że ludzie stosujący te TryPacki mają problemy z pH itd.
Obserwuj liście, na ich kondycję, kontroluj pH pożywki i reaguj na bieżąco z podawaniem "suplementów"
 
Ostatnia edycja:

L.a.m.a.

KEBABA BYM ZJADŁ
Weteran
Rejestracja
Mar 24, 2019
Postów
940
Buchów
966
Odznaki
3
Nawozy podaje się wtedy kiedy pokazują się niedobory. Jak będziesz lać bez przerwy to albo popalisz rośliny albo narobisz syfu w ziemii i się zablokują.
 

zjarany emeryt

Emeryt
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2010
Postów
2,803
Buchów
10,177
Odznaki
9
Wiele osób też pisze w dziale z chorobami pytania co się dzieje z rośliną, bo przecież leli nawozy zgodnie z zaleceniami producenta.
Każda roślina jest inna, co dla jednej jest dobre, dla innej może być za mocne.
Łatwiej wyprowadzić roślinę z braków niż z przenawożenia, więc lepiej dać mniej i potem dodać niż przesadzić.
 

L.a.m.a.

KEBABA BYM ZJADŁ
Weteran
Rejestracja
Mar 24, 2019
Postów
940
Buchów
966
Odznaki
3
A co do samego nawozu to jest spoko, używam prawie od początku tyle że drogi.
 

maly420

$$$
Rejestracja
Paź 10, 2021
Postów
254
Buchów
1,742
Odznaki
5
Pierwsze 3tyg bez sama woda oczywiście pH w normie później pakiet light mix co 3 podlanie sama woda teraz idzie bez przerwy w 3 podlaniu ale jak sam producent podaje lepiej mniej niż więcej
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół