nasiona marihuany

Podwyżka cen prądu

Wyszukiwarka Forumowa:

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Przecież to będzie nieodczuwalne. Rozumiem gdybyś miał odpalone kilka kW jednocześnie. Patrząc na moje rachunki to prąd tani jak barszcz jest.
 
Z

z\G/esio

Guest
Stawki za prąd też jeszcze mogą wzrosnąć w grudniu. Moje rachunki za prąd nie są wcale takie małe, płacę tyle co za czynsz. Zużywam więcej prądu niż nie jedna kilkuosobowa rodzina. Więc nawet głupie 10 zeta co miesiąc nie jest dobrym info.Tym bardziej w dzisiejszych czasach Polskie rodziny będą płaciły kolejna daninę na łatanie dziury budżetowej.
 
U

Usunięty 80839

Guest

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
opłata mocowa będzie stanowić ok ceny prądu 10%. Dla Ciebie malo, dla mnie mało, ale dla starszych ludzi, ktorzy licza kazdy grosz to dramat.
Juz i tak im do***ali ustawa smieciowa. Dostali 400zl wiecej, a wywoz smieci wzrosl nawet o 800zl. Daj, a zabierz jeszcze wiecej. Państwo z kartonu.
 
U

Usunięty 80839

Guest
[MENTION=76761]GardenicPower[/MENTION] 100% racji! W międzyczasie dowalą nam jeszcze jakiś nowy podatek/daninę, bo w końcu od nowego roku płaca minimalna i stawka minimalna idzie do góry. Jak to mówią: "Mamy dobry rząd... Wybitnych fachowców... Gospodarka idzie do przodu... A ludziom żyje się coraz lepiej!"
 

Syn Ebnera

OdcieńZieleni
Rejestracja
Paź 21, 2019
Postów
1,228
Buchów
3,848
ale to forum konopne a nie miejsce do pie****enia jaki rząd nie jest ch***wy

Jak to mówią

trzeba było sie uczyć, tyle w temacie
 

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,143
Buchów
1,397
Ja od siebie napiszę tylko tyle. Póki w Polsce nie skończy się socjalizm to się nic nie zmieni. Co zrobili Czesi żeby było ludziom łatwiej w czasach covid? Obniżyli podatki do 15% na ile pozwala UE
 
U

Usunięty 80839

Guest
Pisząc "jak to mówią" tylko cytowałem słowa kabaretu Neonówka :cool:

 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,105
Buchów
9,706
Odznaki
10
Czemu weterani tracą konta i wracają z nowymi? Reset poziomu postaci i jazda od nowa? xD
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół