nasiona marihuany

[???]Pogawędki Grzybowych Wędrowców, smutki żale, co zastałeś na fazie itd - BEZ BADTRIPÓW!!! [GRZYBOWY OFFTOP]

Wyszukiwarka Forumowa:

MOTH Labs

Well-known member
Rejestracja
Lis 14, 2022
Postów
52
Buchów
24
To fajnie masz
Mówią żeby nie brać tych dzikich grzybów mogą być za silne, ale kto to wiedział...
Nie pisze już nic na ten temat było minęło koniec.
Taka przestroga :)
 
Ostatnia edycja:

holii

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 4, 2012
Postów
376
Buchów
218
Myślałem że robisz sobie jaja 😆
Dawaj opowiadaj bo ja tylko jem polskie łyse
 

MOTH Labs

Well-known member
Rejestracja
Lis 14, 2022
Postów
52
Buchów
24
Myślałem że robisz sobie jaja 😆
Dawaj opowiadaj bo ja tylko jem polskie łyse
Nie wiem jak co na kogo działa ale chciałem tylko ostrzec ze swoich doświadczeń, po prostu były silne i nawet nie wiem czy to lacentowate nie chciałem rozwijać tematu teraz chcę porównać fazy po grzybkach sprawdzonych z tymi co zjadłem kiedyś wydaje mi się że to jest porównanie jak ganji z zanieczyszczonym chemikiem.

Nie obrażając łysiczek lancetowatych
 
Ostatnia edycja:

Rolnik_Małorolny

(-(-(-(-_-)-)-)-)
Rejestracja
Mar 10, 2020
Postów
1,946
Buchów
5,207
Odznaki
9
Próbuje wrócić do grow.Zaszczepiłem dziś z rana 16 słoików 550ml z pszenicą (4 x Matias Romeo,4 x Golden Teacher,8 x McKennaii).
A prawda jest taka żę zapasy się skończyły i jest lipa straszna.....
 

Rolnik_Małorolny

(-(-(-(-_-)-)-)-)
Rejestracja
Mar 10, 2020
Postów
1,946
Buchów
5,207
Odznaki
9
6 sztuk 550ml wchodzi.4 sztuki na stojąco,przekładam szmatką i kładę dwa.
Szybkowar Tefal 8L.
 

Rolnik_Małorolny

(-(-(-(-_-)-)-)-)
Rejestracja
Mar 10, 2020
Postów
1,946
Buchów
5,207
Odznaki
9
Wstawiłem wczoraj 3 świeże kultury na miodzie z printów : Z-strain,McKennaii oraz B+.
Sprawdziłem zaszczepione słoiki i 8 sztuk ładnie kolonizuje a 8 sztuk jest do kosza.Na tych do kosza nie ma wogóle oznak kolonizacji i wszystkie były szczepione kulturą McKennaii.Wychodzi na to że niektóre kultury na miodzie mam do wymiany bo tracą na aktywności ze starości (kultury 2-2,5 letnie).Moczę zaraz pszenice i jutro zaszczepiam 8 słoików tym co jest aktywne czyli matias romeo i golden teacher.Nie ma sensu żeby słoiki stały puste :dealw:
 

TommyChong

DIY Grower.
Weteran
Rejestracja
Lip 14, 2012
Postów
1,162
Rozwiązań
1
Buchów
1,800
Odznaki
6
Dodam swoje przeżycia.
Po kilku latach sadzenia konopi,
własnoręcznie wychodowałem Mckennaii z kita. O tyle ciekawie, że w tejemnicy przed żoną, w zaizolowanej styropianem komodzie w garażu, w marcu. O temperaturę dbał sterownik i kabel grzewczy. Tak to w stylu mcgivera w kilku rzutach kostki z grzybnią powstało kilka porcji suszaków.

W końcu nastał majowy dzień, dzień pierwszych testów.
Przygotowane wcześniej 3,5g na głowę zostało zabrane przeze mnie i kolegę w nieznane nam, jednak na oko dogodne miejsce. W samochodzie zarzucone zostały grzyby moczone 20min w soku z limonki.

Czas +15min.
Przechadzaliśmy się po lasku który porósł stary zapomniany cmentarz, nie pamiętam jaki był cmentarz lecz nastawienie i pogoda sprawiały, że nie odczuwaliśmy posępnej atmosfery, bardziej czułem się jak Indiana Jones. Póki co, zero efektów.

Czas +30min
Wyszliśmy z lasu, idziemy w kierunku nieużytków rolnych polną drogą. Poczułem się dziwnie, ogarnęła mnie słabość. Usiadłem, potem położyłem się w niskiej trawie i zdałem sobie sprawę, że będzie to coś konkretnego.
Trzeba było jednak znaleźć bardziej dogodne miejsce. Faza zaczynała być o tyle dokuczliwa, że polegała tylko i wyłącznie na zwierzęcej wręcz potrzebie znalezienia schronienia daleko od ludzi i zabudowań. Szybkim krokiem poszliśmy w środek pola porośniętego stepową trawą i sosnami. Stwierdziłem, że tutaj trzeba spocząć.

Czas +45min.
Leżąc, nie miałem siły wstać, wydawało mi się, że mam siłę tylko oddychać. Patrzyłem jednak z uśmiechem na chmury nade mną. Na nich malowały się tryby, koła zębate, różne starożytne wzory. Ogarnęła mnie błogość. Kolega w tym czasie chodził między sosnami, klęczał przez nimi podziwiając je. Ten sam kolega idący później w moją stronę szedł jednocześnie swoim krokiem i krokiem sprzed sekundy, jakby w 2 postaciach na raz. Kolory wypłowiały. Wzrok wyostrzył się.
Zamykając oczy wpadałem do wiru myśli, ciężko opisać co się wtedy działo.

Czas +1lub 1,5h ciężko stwierdzić.

Na wypadek braku fazy wzięliśmy ze sobą konopie. Jakimś cudem postanowiliśmy dołożyć do pieca i zapalić po nabiciu lub dwóch. Proces przygotowywania palenia trwał dobrych kilka minut przez nawracające wpadanie w wir myśli. Zapaliliśmy. Teraz faza przyspieszyła, ciężko stwierdzić czy palenia miało na nią wpływ bo porównałbym to do dodawania drewna do ogniska na bazie benzyny...

Nie mniej jednak nie podniosłem się legowiska przez kolejne minuty. Leżałem tak już dobre 2 godziny. Chwilami miałem wrażenie, że jakby ktoś mnie w tej chwili zastrzelił to nie miałoby to znaczenia ponieważ mój umysł był poza fizycznym ciepłem.
Na takich efektach przeminęła na oko kolejna godzina.

Czas +4h... Chyba.
Koniec fazy. W głowie pogodny nastrój, czuć, że skosztowanie kapeluszy to był dobry pomysł ale na wnioski trzeba będzie poczekać jeszcze długo. Tego samego dnia wieczorem nie miałem już żadnych myśli. Idealna czystka.

Czas + 19miesiecy.
Piszę ten tekst. Warto było, lecz natłok przeżyć na tej fazie sprawił, że przez kilka miesięcy nie miałem potrzeby nawet myśleć o dalszej konsumpcji. Nie da się opisać jak to jest po grzybach. Od siebie dodam, że należy im się szacunek. Należy zadbać jak nigdy o Set and settings.

Wiosną, może latem zarzucamy kolejny sort. Trzeba odświeżyć przeżycia.
 

Rolnik_Małorolny

(-(-(-(-_-)-)-)-)
Rejestracja
Mar 10, 2020
Postów
1,946
Buchów
5,207
Odznaki
9
Fajnie się to czytało.19 miesięcy to grzyby mogą trochę stracić na mocy, jeszcze zależy jak je przechowywałeś.
 

Waran z Komody

:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:
Weteran
Rejestracja
Lut 20, 2014
Postów
1,137
Buchów
3,659
Odznaki
3
Dobrze ze trafiłeś słabszy szczep przy tych 3,5g
 

TommyChong

DIY Grower.
Weteran
Rejestracja
Lip 14, 2012
Postów
1,162
Rozwiązań
1
Buchów
1,800
Odznaki
6
Dzięki @Rolnik_Małorolny wysuszone, zaworkowane, zakopane w pojemniku pod ziemią. Konopią pasują warunki więc może grzyby też polubią.

@Waran z Komody porcja dobrana na oko, bez punktu odniesienia. Następny raz wlatuje min. 4g
 

geipzs

Well-known member
Rejestracja
Gru 27, 2022
Postów
117
Buchów
403
U mnie w ciemnym słoiku szczelnym, stojącym w pokojowej temperaturze grzyby po roku nie klepią.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół