nasiona marihuany

Pogotowie Nasionkowe 2022 od Gnomes Garden!

Wyszukiwarka Forumowa:

GnomesGarden.pl

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Kwi 23, 2018
Postów
699
Buchów
1,657
No to pięknie czyli 3 Fasty wjeżdżają do miesiąca czasu do mnie na rejon z następnymi pestkami musicie poczekać;) jest możliwość przekazanie paczki automatów dla jednej parki z forum? Podzielił bym się bo dostałem bona jeszcze z foto miesiąca po co mrozić jak ktoś się może ucieszyć z darmowych pestek myślę że FR bez problemowo zorganizują;) @PeeMZet @PeeMZetKa piszecie się na 5 pestek 5 x Amnesia XXL Auto od Gnomes Seeds wiem że zjadła wam jedna roślinę plecha więc żeby się nie załamywać mogę z wami się podzielić pestkami?
Siemka mordko kochana, moc darowanej pestki nie może zaginąć ! growerzy bawią się w tą zabawę z wspieranie innych rolników od lat a zaczełą ją Pani Zielona z forumnasionakonopi nie ma nic lepszego niż dzielenie się genami między sobą pozdrawiamy serdecznie i życzymy udanych wymianek.
 

small_guy

Well-known member
Rejestracja
Cze 7, 2021
Postów
113
Buchów
133
Odznaki
4
Mega akcja, szkoda, że trochę wcześniej nie wpadłem na forum i czegoś nie uczknąłem, bo znowu spory niewypał u mnie. :cautious:
 

Jankonopny

Well-known member
Rejestracja
Kwi 21, 2022
Postów
301
Buchów
1,170
Fasty petarda idą na indorze jak burza ale z z sezonami polex przełączać około 21 dnia wincyj genów auto i bez indukcji kwitną box załadowany w 1/3 nasionami z OS mam nadzieję że zaliczacie wywiązanie się z OS,a

 

Stoik

Marichuanen Cowboy
Rejestracja
Kwi 2, 2022
Postów
186
Buchów
430
Odznaki
3
Ja tylko potwierdzę na szybko że Fasty petarda i dostają gówną rolę na przyszły sezon. Więcej rozpiszę się w fotorelce :)

IMG_20220828_200543.jpg
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół