nasiona marihuany

Pokaż co dziś szamiesz – czyli przekąski, obiadki, śmieciowe żarcie i inne gastrofazowe wybryki

Wyszukiwarka Forumowa:

Saul

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2019
Postów
704
Buchów
1,502
Odznaki
10
Jako iż jest Tłusty Czwartek to zrobiłem pączki z pomarańczami, czekoladą i taki eksperyment glazura klonowa i bekon- nawet ujdzie :)


 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,012
Odznaki
3
Klasyk

149522249_258457135654366_1065618753304186536_n.jpg
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,103
Buchów
9,705
Odznaki
10
Dwa dania, nie dzisiejsze, ale domowej roboty ;)

Wege burger na bazie ciecierzycy i fasoli. Niektórzy powiedzą, że be, a mnie smakuje bardziej niż maki i inne takie :D



A tu z kolei dzieła kumpla z soboty - chicago deep dish pizza - to już jest kompletne przeciwieństwo powyższego - pół kilko sera w jednym naczyniu, plus salami i sos chyba nawet z mięsem mielonym (już nie pamiętam, skopcony i podpity byłem), ale kurna było pyszne :D Zdjęcie na świeżo po wyjęciu z piekarnika, trzeba poczekać aż ser się ustoi, żeby się nie rozlało przy wyciąganiu.

 

Rolnik_Małorolny

(-(-(-(-_-)-)-)-)
Rejestracja
Mar 10, 2020
Postów
1,946
Buchów
5,207
Odznaki
9
Pierwszy raz piekłem chleb. Pszenno-żytni z mąki z lokalnego młyna. Zaraz vapo,kanapeczki i film.

 

WeedBaron

Emeryt
Rejestracja
Lut 13, 2020
Postów
515
Buchów
515
@GROW BALDD Wszystkiego najlepszego, życzę Ci, żeby przy zakupie było zawsze tanio, a przy sprzedaży drogo i dźwignia była łaskawa.

Dzisiaj w sumie nic specjalnego, kalafior, ziemniaki ugniecione i polędwiczka z kuraka w papirusie, niestety smażona, ale tylko trochę oliwy z oliwek. Cel - chcę wam polecić papirus winiary szoczysta pierś w pomidorach z bazylią, dowalona opcja przyprawowa, jest pyszne i idealna dla nieudacznika kulinarnego, takiego jak ja.

foto_no_exif.jpg
 

Rolnik_Małorolny

(-(-(-(-_-)-)-)-)
Rejestracja
Mar 10, 2020
Postów
1,946
Buchów
5,207
Odznaki
9
Jak żona w niedzielę budzi lodzikiem to od razu chce się śniadanie przygotować.:wok:
Mięsny dżem ze świni,jajka na twardo, szynka z liściem,masdamer,salami z pieprzem i sałatka z pomidorów i papryki z bazylią i autorskim dressingiem.
MIŁEJ NIEDZIELI ZAŁOGA! :tiphat:

DSC02728.jpg
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,103
Buchów
9,705
Odznaki
10
Googiel podsłuchał przez telefon, że planuję zrobić jajecznicę, więc YouTube pokazał mi w propozycjach "Jajecznicę po kowbojsku" Kwasiora. Pierwszy raz widziałem coś tego kolesia, ale kumpel robił dwa jego dania na spotkania i to były bomby tłuszczowe, ale jakie dobre xD Deep Dish Pizza czy jakoś tak nawet wrzucałem tu niedawno.

Najpierw jednak była jajecznica zwykła, bo zapomniałem fasoli w sosie pomidorowym kupić.


Dzisiaj w Żabce zobaczyłem, to wziąłem, więc była też po kowbojsku. Generalnie bardzo fajna, tylko ta fasola Heinza jest lipna, za słodka i zbyt rozgotowana.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół