nasiona marihuany

Pokazujemy swoje konopie, rośliny do oceny. Co im dolega, czy dobrze rosną, kiedy stosować trening, jaka płeć etc.

Wyszukiwarka Forumowa:

amnesia<3

Well-known member
Rejestracja
Lip 14, 2013
Postów
209
Buchów
0
Mam nadzieję, że to żaden niedobór. Używam BioBizz Bloom ma kwitnienie.
 

MinReal

Active member
Rejestracja
Maj 25, 2013
Postów
33
Buchów
0
Meszczak?

Witam, odpowie mi ktoś czy to meszczak czy to tylko zalazki lisci?


Sorry za jakosc ale robione telefonem.





 
Ostatnia edycja:

Sir_

Well-known member
Rejestracja
Gru 6, 2012
Postów
100
Buchów
0



































już nie mogę się doczekać ścinki ale chyba dopiero zaczynają puchnąć fest więc dociągnę chyba do końca sierpnia te 2 tygodnie, jak myślicie?
 

Bruttall2

Well-known member
Rejestracja
Wrz 16, 2012
Postów
113
Buchów
0
poczekaj niech sie włoski zarumienia wszystkie to i troche napuchna do tego czasu, jeszcze z 2 tygodnie bedzie w sam raz, za 10 dni ciemnie im zrob i powinno byc super, i dodatkowo mocniej oblepione zywica
 

kubolelum

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 6, 2010
Postów
864
Buchów
0
włosków białych jest jeszcze fest dużo a te włoski nabieraja masy później
2 tygodnie jak nic ale zobaczysz sam bo może i dłużej

ładne patyki : )
 

bujakaTEAM

Well-known member
Rejestracja
Paź 25, 2012
Postów
433
Buchów
0
Witam wszystkich!

Chciałbym pokazać mojego krzaczka i zadać pytanie ;p

Oto mój Durban Poison

3.jpg


A oto jego szczyt:

2~0.jpg


Czy dobrze zrobiłem podając mu dzisiaj Canna Boost? Nie za małe są kwiatki? :p
http://anonymouse.org/cgi-bin/anon-...r.pl/durban-poison-100-sativa-sztuk-p-26.html
 

jimmmy

Member
Rejestracja
Maj 29, 2013
Postów
8
Buchów
0
Witam,
jestem prawie pewien, że to przenawożenie (nawóz do pelargonii npk 10-30-20). Może ktoś potwierdzić? Flushing zastosowany, wyjdzie z tego? Taki stres opóźnia kwitnienie?
I wiem, że słabe foty, ale może ktoś ocenić ile do ścinki :freak2: ?


 

kubolelum

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 6, 2010
Postów
864
Buchów
0
przenawożenie albo i złe ph też wiesz ,
na złe ph najelpszy dolomit ! wnioskuje to z tego że liście na dole nie popalone tylko żółte a to mi się kojarzy ze złym ph ( kwasnym )

garść dolomitu rozpuszczona w 1.5l wody i podlana + kolejne garść rozsypana w około ale nie centralnie pod roślinka
 

Jachcepoxa

Well-known member
Rejestracja
Lut 27, 2012
Postów
50
Buchów
0
Do oceny!

Tej coś połamało środkowe "gałęzie" i zrobiła się dziura w środku i trochę się martwie o nią:






Ta chyba ładnie rośnie, ma trochę klapnięte liście OCB? Ma preflowery od 2 tygodni, ale topki się nie pokazują... Jeszcze ma czas? Lać na nie coś prócz biohumusa na veg czy jeszcze nie zmieniać? Kilka fotek nie najlepszej jakości, bo ciemno już było..







I na koniec zdjęcie 3 miesięcznego krzaka który nie był w ogole odwiedzany, ma może z 30 cm wysokości.. Będzie coś z niego?



Pomożecie?! <wodna>
 

Jachcepoxa

Well-known member
Rejestracja
Lut 27, 2012
Postów
50
Buchów
0
A myślicie że zacząć już lać nawóz na kwitnienie? Preflowerków ma już całkiem sporo i nie wiem kiedy się przestawić.. Na te klapnięte liście można coś poradzić?
 

rastaten

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 24, 2012
Postów
1,359
Buchów
534
Odznaki
2
Witam,
jestem prawie pewien, że to przenawożenie (nawóz do pelargonii npk 10-30-20). Może ktoś potwierdzić? Flushing zastosowany, wyjdzie z tego? Taki stres opóźnia kwitnienie?
I wiem, że słabe foty, ale może ktoś ocenić ile do ścinki :freak2: ?


A możesz napisać ile dałeś tego nawozu, że tak popaliłeś??? Ciekaw jestem, bo też mam ten nawóz - "Burza Kwiatów" i zamierzam dać 200% dawki, tylko czy czasami nie popali? <coolpalacz>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół