nasiona marihuany

Pokazujemy swoje konopie, rośliny do oceny. Co im dolega, czy dobrze rosną, kiedy stosować trening, jaka płeć etc.

Wyszukiwarka Forumowa:

Jebaniutki

Active member
Rejestracja
Maj 12, 2021
Postów
29
Buchów
4
Pany ratujcie! Mam ślicznego automata na oucie z pięknymi o ogromnymi topami. Do zbiorów już pewnie nie więcej jak tydzień i zauważyłem dwa (na szczęście jedne z najmniejszych) topów zainfekowane szarą pleśnią. I teraz pytanie co robić? Na oprysk już późno:/ najchętniej bym ściął ale ale kurde od rana zaczęło lać i prognozują tydzień opadów. Ani ciąć jak mokra ani jeszcze czekać jak pleśń atakuje i pogoda z***ana. Pomóżcie co robić?
 

zjarany emeryt

Emeryt
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2010
Postów
2,787
Buchów
10,100
Odznaki
9
Jak zetniesz to wyschnie.
Jak zostawisz to pewnie spleśnieje cała, jak pleśń znalazłeś na najmniejszym topie, to w głównym też może być.
 

deez nuts

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 11, 2010
Postów
633
Buchów
404
Pany ratujcie! Mam ślicznego automata na oucie z pięknymi o ogromnymi topami. Do zbiorów już pewnie nie więcej jak tydzień i zauważyłem dwa (na szczęście jedne z najmniejszych) topów zainfekowane szarą pleśnią. I teraz pytanie co robić? Na oprysk już późno:/ najchętniej bym ściął ale ale kurde od rana zaczęło lać i prognozują tydzień opadów. Ani ciąć jak mokra ani jeszcze czekać jak pleśń atakuje i pogoda z***ana. Pomóżcie co robić?
no stary tylko ciąć... krótka piłka
 

nokiafan

Well-known member
Rejestracja
Lip 3, 2021
Postów
164
Buchów
271
Odznaki
2
siema wie ktos co jej moze dolegac?gorilla glue auto od gnomes seeds. około piąty tydzień flo. Doradźcie proszę kiedy ścinać.
20210823_182433.jpg

20210823_182446.jpg

20210823_182455.jpg

20210823_182542.jpg

20210823_182628.jpg
 

Jebaniutki

Active member
Rejestracja
Maj 12, 2021
Postów
29
Buchów
4
Tak wyglądają mniejsze topy
Wczoraj trachnąłem dla spokoju sumienia 2 mniejsze które widziałem że były zarażone. Wydaje mi się że są już mocno dojrzałe jak myślicie? Dzisiaj pewnie trachnę kolejną partię bo nie mam warunków żeby uwalić całego planta na raz.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół