nasiona marihuany

Polak a uprawa w Czechach

Wyszukiwarka Forumowa:

Bonczek

Well-known member
Rejestracja
Lut 25, 2011
Postów
163
Buchów
0
15g przy sobie.
Czyli idziesz ulicą, masz w kieszeni 15g to nic Ci nie zrobią.
Masz 20g, możesz dostać mandat.
Tak jak napisałem wcześniej. 15g możesz mieć w domu. 5g przy sobie. Więc suszenie i w ogóle posiadanie powyżej 15g jest karalne. więc możesz mieć te 15g, ale na krzaku, ale jak zetniesz to już masz to jako susz i mogą się przypie****ić po co Ci taka ilość. A jak zetniesz i miałeś do 15g to już jesteś w pełni czysty. (masz dozwolone 15g i nie masz żadnego krzaka już).
 

grzdylll

Well-known member
Rejestracja
Sty 2, 2013
Postów
356
Buchów
0
NO wiec tak jak mowilem jesli masz krzakusy w doniczce ok...ale jak je suszysz to juz mozesz miec prze***ane........................jesli jest tego wiecej jak 15g
 

Bonczek

Well-known member
Rejestracja
Lut 25, 2011
Postów
163
Buchów
0
NO wiec tak jak mowilem jesli masz krzakusy w doniczce ok...ale jak je suszysz to juz mozesz miec prze***ane........................jesli jest tego wiecej jak 15g
Nie. Bo jak masz krzaki to masz tak samo "prze***ane" bo to też jest karane. Przecież uprawa jakiejkolwiek ilości tam też jest zakazana.

---------- Aktualizacja posta ---------- Czas poprzedniego posta ----------

5 krzaków można mieć.
Poza tym nie wiem co się boicie, skoro po pierwsze jest legalna, po drugie przecież nie wpadają do każdego domu i nie patrzą ile masz posadzone....
:pl:
Nie pisz głupot. Nie można mieć nawet 1 krzeka, ale do 5 krzaków na własny użytek jest to tylko wykroczenie a nie przestępstwo jak w Polsce. Za do 5 krzaków jest konfiskacja i grzywna do 15000 koron. (do 2 tys zł), a nie sąd.
 

grzdylll

Well-known member
Rejestracja
Sty 2, 2013
Postów
356
Buchów
0
no no prawo zakazuje ale mowili mi znajomi ze czasami nawet nikt ci tego nie zabierze .Przykald : Ogladalem program w telewizji czeskiej nazwy nie pamiętam ,cos w stylu uwaga,zyciowe problemy,los mnie pokaral...czy cos takiego..no......i byla tam starsza babka ktora sie skarzyla ze ma krzakulce na parapecie ...cos tam jej jest i susz konopi je przed spaniem z jogurtem a policja chce jej to zabrac.....czy jakos tak ....tak czy siak miala planty i nawet jej tego niezabrali tylko straszyli ja ze to zrobia....wiec w praktyce to wyglada lepiej........
 

Dzezik

Active member
Rejestracja
Lis 2, 2009
Postów
33
Buchów
0
Witam. Troche odkopie temat czy cos sie zmienilo jesli chodzi o uprawe w Czechach ? Pozdrawiam
 

CrazyEight

Well-known member
Rejestracja
Paź 23, 2017
Postów
91
Buchów
0
Ktoś mógł by się wypowiedzieć na temat , jak wygląda uprawa w Czechach na obecna chwile?
 

Green John

Walczę z ostrym cieniem mgły
Weteran
Rejestracja
Lip 19, 2010
Postów
1,093
Buchów
1,243
Odznaki
7
Szczerze to nikt tego nie wie dokładnie. Z opowieści tubylców wynika że raczej rozchodzi się po kościach przy mniejszej ilości kończy się na grzywnie :) A jak sprawa się ma komercyjnie nie wiem ale zawsze można zalegalizować plantację i odprowadzać podatki co już średnio się opłaca
 

QQrydza

Well-known member
Rejestracja
Lis 12, 2013
Postów
151
Buchów
6
Koledzy aby nie zaśmiecać zbędnym postem. Jak wygląda sytuacja na moście przyjaźni? Trzeba okazać zaświadczenie o szczepieniu?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół