nasiona marihuany

Polećcie coś!

Wyszukiwarka Forumowa:

rasta92x

Active member
Rejestracja
Kwi 25, 2021
Postów
42
Buchów
48
Siema wszystkim! Mam pytanie odnośnie doboru ziarna do kolejnego grow. Chodzi szczególnie o pestki znoszące podwyższona wilgotność. Teraz lecę drugi raz z nasionami green poison fast version od sweet seeds bo właśnie one przetrwały ciężkie warunki wilgotnościowe kiedy nieraz w nocy dochodziło do 90% a w dzień nie spadało poniżej 55% i dały nawet spoko plon za***istego palenia i zero plechy. Teraz chciałbym spróbować innej odmiany. Macie doświadczenia z podobnymi warunkami to polećcie coś. Pozdrawiam ;)
 

Wiolmar5czlon

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2018
Postów
196
Buchów
877
Odznaki
6
Ważna jest gęstość roślin w boxie i to czy masz tam dobre mieszaki, jeśli byłby dobry nawiew może to oddalić twoje palonko od plechy. Może byś podał więcej informacji na temat boxa, np. wysokość, rozmiar, wentylacje, światło.
 

rasta92x

Active member
Rejestracja
Kwi 25, 2021
Postów
42
Buchów
48
Więc box ma wymiary 50x50x140
Światło to lampa LED GROW COB 200W CREE CXA 3070 90° 3000k(ona pobiera jakoś 100w) plus 4 żarówki z Philipsa 2700k
wentylator Vents quiteline duo 145/197m3/h plus filter
No i mieszał też jakiś jest. Taki z klipsem.
temperstura około 23stopni
teraz jest jedna roślina w 15 litrach ziemi i nie ma za gesto. ale chciałbym tam wsadzić 4 w 8 albo 10l
ogolnie to mam na całej chacie trochę wysoką ta wilgotność i tak nie wiem co robić. Może jakiś osuszacz? Polecicie też coś? Mieszkanie 55m2
 
Ostatnia edycja:

Wiolmar5czlon

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2018
Postów
196
Buchów
877
Odznaki
6
Może warto zastanowić się nad automatami, lampa wtedy może chodzić 18/6 lub nawet 20/4. Wilgotność będzie niższa przez większość czasu.
 

rasta92x

Active member
Rejestracja
Kwi 25, 2021
Postów
42
Buchów
48
Miałem już automaty i bardziej mi pasują sezonowki. Dzwonię po kominiarza niech mi przeczysci komin (jakkolwiek to brzmi) i ewentualnie zainwestuje w jakiś pochłaniacz.
A co do pestek to dalej nikt nic nie poleci?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół