nasiona marihuany

Polecany, sprawdzony, bezprzypałowy sklep z Vaporizerami

Wyszukiwarka Forumowa:

gość147

Well-known member
Rejestracja
Cze 19, 2010
Postów
303
Buchów
1
Odznaki
1
Witam, jako że człowiek coraz starszy rozmyślam nad kupnem vaporizera, z Polskiego i sprawdzonego sklepu.
Znacie jakiś godny uwagi? Szukam czegoś do 1000zł, czy Arizer i mighty to sprawdzone sprzęty?
 

Sceptyk

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2012
Postów
254
Buchów
418
Odznaki
2
Kilka miesięcy temu kupiłem w sklepie vapuj pl i niby wszystko w porządku. Model Xvape Xmax Vital i jestem zadowolony. Oczywiście do 1000zł to pewnie o inny sprzęt chodzi, ale sklep polecam.
 

kamilthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 26, 2014
Postów
637
Buchów
2
paliłeś kiedyśz jakiegokolwiek vapo? Może się okazać że nie będzie ci taki rodzaj konsumpcji marihuaen pasować i wydasz niepotrzebnie 1000 a sprzęt będzie leżał. Miałem kiedyś z Snoop Dogga (za jakieś 140zł wiadomo że podróba) i powiem ci że plusem było to że mogłem cmokać to nawet w galerii handlowej przy ludziach. Minusem było to że niby jest to tak ekonomiczna metoda palenia, a powiem ci szczerze że nie mogłem się tym u***ać tak konkretnie. Bania też trzymała krócej. Brakowało też typowego dymka z blanta i odłożyłem na bok tego vapa.
W tamtym roku po zbiorach chciałem znów powrócić do palenia w przypałowych miejscach ale nie znalazłem go bo pewnie starsza go znalazła i za***ała.
To jest dobra rzecz ale jak dla mnie nie do stałego palenia, bo brakuje mi tego smaku i dymu. Miałem kumpla który jak to spróbował to już więcej nie chciał i oby tak nie było w twoim przypadku.
 

VapeFully

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2017
Postów
66
Buchów
1
To wszystko kwestia modelu i techniki zaciągania się. Dobry waporyzator uwali Cię o wiele bardziej niż palenie w jakiejkolwiek formie.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół