nasiona marihuany

policja jest tu na forum !

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.
I

informator

Guest
na forum jest policjant ! jest nim "gałgan" to jest gościu z policji pracuje w CBŚ i ABW pisze to bo sam mi mówił znam go z pracy mówiłto wielu osobom a adresy IP załatwił od kilku osób jeden drugiego wsypał !!!!!! piszę to spokojnie bo mówiłto w grupie 9 osób i z tych 9 ma internet 8 więc małe szanse a chce was ostrzec na dniach będą naloty.
 
H

haszyszekk

Guest
Napisz coś więcej na ten temat. Podaj IP jakie miał gałgan. pzdr
 
D

delete

Guest
[you:619b78560b] jest tym policjantem! Mówię wam... Widziałem go ostatnio w sklepie!
 
H

haszyszekk

Guest
To powyżej to komenda. Nie zwracajcie uwagi. Autor zaribił warna. pzdr
 
I

informator

Guest
a tego nie wiem :( bo on mi tego nie mówił ale wiem ze miałk kilka czy kilkanaście adresów IP i ono podawali kolejne w sumie ciezko poiedzieć ile ale mysle że sporo mówił że tuch dużo co popularni byli i tak sobie to ukartował sleja albo sjeya jakoś tak się pisze też jest jego znajomym to jest też policjant on pracuje w CBŚ ale takim na najniższym poziomie on tam zamiata w porównaniu do gałgana ale też pracuje nad rozpoznaniem IP na ludzi
 

Lewi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 25, 2006
Postów
1,311
Buchów
3
informator według mnie jesteś po***anym farmazonem, który chce zwrócić na siebie uwage! proponuje ban na ip dla informatora...
 
I

informator

Guest
a mopze ty jesteś gałganem albo sleją i chcesz zaklebnować usta ? żeby prawda nie wyszła na jaw i zamknięto ludzi ?
 

Lewi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 25, 2006
Postów
1,311
Buchów
3
informator napisał:
a mopze ty jesteś gałganem albo sleją i chcesz zaklebnować usta ? żeby prawda nie wyszła na jaw i zamknięto ludzi ?

spie****aj lamusie :farao: :farao: :farao: :farao: jeszcze raz raz powiedz mi, że jestem psem cipko :pr:
 
I

informator

Guest
tego nie jestem pewien ale jestem pewien że ruchałem twoją starą jak kwiczała mi pod stołem ale że jesteś psem to możliwe nie zaprzeczam ! wogóle pozdrów mame
 
H

haszyszekk

Guest
informator, masz jakieś dowody???
Ludzie nie denerwujcie sie na razie ;) hehe Jak informator powie coś więcej to ok jak nie to trudno... hehe pzdr
 

Lewi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 25, 2006
Postów
1,311
Buchów
3
informator napisał:
tego nie jestem pewien ale jestem pewien że ruchałem twoją starą jak kwiczała mi pod stołem ale że jesteś psem to możliwe nie zaprzeczam ! wogóle pozdrów mame

twoja dojżałość nie zna granic... jesteś głupim bachorem, który dostał internet na gwiazdke i kozaczy. troche podrośnij umysłowo i dopiero tu coś napisz...
 
I

informator

Guest
zobaczycie na dniach sami na swojej skórze.
Pozdrawiam.

kurde ale mnie pojechałeś :( co nie zniemia faktu iż twoja stara zmywa siki na peronie i kurvą dvorcovą a twój stary to podeszwa
 
H

haszyszekk

Guest
informatorowi zaraz moze wpaść kilka warnów jak sie nie uspokoi ;)

[ Dodano: 2006-08-15, 19:42 ]
moze powiesz kiedy wpadqają zazwyczaj??? hehe
 

Lewi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 25, 2006
Postów
1,311
Buchów
3
informator napisał:
zobaczycie na dniach sami na swojej skórze.

straszyć to sobie możesz swoją babcie... ja poprosze o dowody...
 
H

haszyszekk

Guest
hehe ludzie wy***cie roślinki bo informator tak mowi.... lol nie wydaje sie to troche głupie??? heh wejdźcie na czat. pzdr
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół