nasiona marihuany

policja jest tu na forum !

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
Predazzo napisał:
cala prawda jeest w komputerze, tylko umiec skozystac
owszem, stety ... i niestety.

Stety, bo przez jakiś czas dzięki umiejętności naprawy, odzyskiwania danych zarabiałem tym na chleb.
No ale czasy się zmieniają świadomość przeciętnego Kowalskiego wzrasta więc trza było zmienić profesje :).
 
R

Raz

Guest
gałgan=informator
nie wiem czy to pies ale h*j mnie to obchodzi bo jest i będzie traktowany jak pies
to jest jakiś lamus co robi sobie jaja albo to jakiś użytkownik założył nowe konto
bo kto w końcu by się przyznał że jest tajną ku**ą
proponuje usunąć oba konta
 

durielek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2006
Postów
1,073
Buchów
0
no prze chujz tego informatora...12 c weszedl na forum i zaczyna straszyc...!po jego 1 poscie widac ze to toatalnykretyn i farmazon...!!
 

Blehhh

Well-known member
Rejestracja
Maj 22, 2006
Postów
271
Buchów
0
jakoś nie widzie żeby CBŚ latało po calej polsce szukając boxsów z kilkoma krzakami albo robiło zasadzki w "plenerze" xD. Jak by oni nie mieli sie czym zajmować... Jeśli szukają to duuuuużych plantacji konopi które zaopatruja naszych "podwórkowych" dillerów. Tutaj jeśli by mieli kogoś szukać to naprawde gościu musiał by poddać swój dokładny adres, fotki siebie, roślin i w ogóle. Tych niezwykle groźnych bandytyów "produkującycH" niezwykle groźną i śmiertelna marihuane to zwykle sąsiedzi moherzy konfidentują albo inni obrońcy narodu... Ogólnie spokojnie panowie przecież tak czy siak:
Wszystkie informacje opisane na forum są fikcją literacką, opisane sytuacje i zdarzenia nigdy nie miały w rzeczywistości miejsca, ewentualna zbieżność sytuacji i postaci jest przypadkowa.
Jedyne zagrożenie od strony CBŚ maja admini tego forum no bo na zamknieciu serwisu im najbardziej zależy
 

VipGrower

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2006
Postów
629
Buchów
1
Forum jest aktualnie najlepiej zabezpieczonym chyba forum jakie jest wiec zarowno psiarnia jak i CBŚ delikatnie mowiac moze pocalowan nas w pompke :pr:
 

C4

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 28, 2006
Postów
591
Buchów
0
VipGrower napisał:
Forum jest aktualnie najlepiej zabezpieczonym chyba forum jakie jest wiec zarowno psiarnia jak i CBŚ delikatnie mowiac moze pocalowan nas w pompke :pr:
a zreszta komu sie chce dopie****ac do grupy mlodych osob pie****acy prawo w ten sam sposob jak 3/4 polskiego spoleczenstwa w taki czy inny sposob... robimy tym komus krzywde, ze dzielimy sie wrazeniami? chyba nie... olacb to i pier***ic takich debili jak ten co zalozyl ten temat.
 

VipGrower

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2006
Postów
629
Buchów
1
lubo po co starasz sie wprowadzic zamet wiem jakie sa zabezpieczenia na forum i uwazam ze sa jednymi z najlepszych :tongue:
 
R

Raz

Guest
zabezpieczenia przed czym?
przecież każdy może założyć tu swój login
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
VipGrower napisał:
lubo po co starasz sie wprowadzic zamet

ku**a pytam się po prostu!

VipGrower napisał:
wiem jakie sa zabezpieczenia na forum i uwazam ze sa jednymi z najlepszych

a ja nie wiem jakie są, to taki problem powiedzieć?
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Przed bezczelnymi naparstkami, wchodzącymi w dupy władzom niesłusznym.
 

VipGrower

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2006
Postów
629
Buchów
1
zabezpieczenia przed czym?
przecież każdy może założyć tu swój login

Zerknij na tytul tematu :scratch: to ze mozesz tu wejsc nie znaczy ze mozesz namierzyc urzytkownikow forum

lubo napisał:
a ja nie wiem jakie są, to taki problem powiedzieć?

Najwazniejsze jest to ze forum nie zapisuje IP uzytkownikow
 
R

Raz

Guest
VipGrower napisał:
to ze mozesz tu wejsc nie znaczy ze mozesz namierzyc urzytkownikow forum
do kogo te słowa? ja nikogo nie chce namierzać a tak poza tym to ja nie jestem pies tylko normalny chłopak
 

VipGrower

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2006
Postów
629
Buchów
1
O jezu ludzie co to za paranoja !! czlowieku zadales pytanie to ci odpowiedzialem ze odpowiedz jest w temacie i ze to ze kazdy moze sobie zalozyc konto na forum nie znaczy ze moze go policja namierzyc :scratch: kto ci mowi ze jestes psem ??
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
daj sobie spokój, modzie
forum i tak utonie w policyjnej wodzie,
kiedy tylko zechcą, byś klęknął, tak się ku**a stanie,
wtedy pozostanie
mnie zawołać, mam to w dupie- będziesz konać.
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół